Manchester United
5' Romelu Lukaku 20' Alexis Sanchez
2:0

Koniec. Planowe zwycięstwo gospodarzy.

Man Utd. Schodzi: Juan Mata. Wchodzi: Scott McTominay.

Sędzia doliczył 2 minuty.

Drybling Rashforda, ale wychowankowi Manchesteru zabrakło boiska i wybiegł z piłką poza plac gry.

Szanuje piłkę Manchester United. Jeszcze kilka minut gry, ale wynik jest już przesądzony.

Szansa Abrahama, ale zamiast strzału 20-latek niepotrzebnie zdecydował się na górne dogranie wzdłuż bramki.

Świetna obrona Fabiańskiego! Strzał Lukaku z 5 metrów ląduje w rękach Polaka. Nasz rodak sygnalizował sędziemu, że napastnik przyjmował piłkę ręką. Miał rację, ale sędzia tego zagrania nie widział.

Man Utd. Schodzi: Jesse Lingard. Wchodzi: Ander Herrera.

Man Utd. Schodzi: Alexis Sanchez. Wchodzi: Marcus Rashford.

Niecelnie z ostrego kąta uderzył Wayne Routledge.

Swansea w drugiej połowie podejmuje walkę. Od pewnego czasu to Łabędzie częściej goszczą pod bramką gospodarzy.

Prostopadłe podanie do Sancheza, ale czystym wśligiem Chilijczyka zatrzymał Fernandez.

Lindelof dużo szybszy od Ayewa, a wydawało się, że piłkarz gości ma bliżej do piłki i znajdzie się sam przed bramkarzem.

Mamy pierwszy i od razu drugi celny strzał gości! Tammy Abraham huknął jak z armaty, ale fantastycznie obronił to David de Gea. Po chwili ponownie w roli głównej rezerwowy Łabędzi, ale cudownie odbija futbolówkę bramkarz Czerwonych Diabłów.

Zagranie Pogby nad głowami obrońców Swansea. Ależ przestrzelił z kilku metrów Juan Mata! Wolej Hiszpana przeleciał nad poprzeczką.

Centra Sancheza na 5. metr. Fabiański pozostał na linii bramkowej, ale dobrze zareagował Mike van der Hoorn.

Dośrodkowanie Maty, zgranie Lukaku i strzał głową Sancheza. Było groźnie, ale piłka spadła na górną siatkę.

Swansea. Schodzi: Sam Clucas. Wchodzi: Wayne Routledge.

Szykuje się ostatnia zmiana w ekipie gości. Sam Clucas nie jest w stanie grać dalej.

Spokojne pierwsze minuty po przerwie. Gra głównie w środku pola.

Początek II połowy.

Swansea. Schodzi: Nathan Dyer. Wchodzi: Tammy Abraham.

Swansea. Schodzi: Sung-Yueng Ki. Wchodzi: Tom Carroll.

Czas na przerwę.

Dobrze Fabiański. Pewna interwencja na przedpolu.

Jeszcze 2 minuty gry w I połowie.

Piłka w siatce Swansea, ale podający Lukaku był na metrowym ofsajdzie.

Lukaku dośrodkował z prawego skrzydła, ale po zgraniu głową w piłkę nie trafił Alexis Sanchez. Po chwili zablokowany strzał Lingarda.

Strata Smallinga przed własnym polem karnym i ostry atak w nogi Ayewa. Sędzia puszcza grę, ale po chwili przerywa. Reprezentant Ghany nie podnosi się z murawy.

Łabędzie pograły trochę na połowie Manchesteru, ale nadal bez okazji bramkowej. David de Gea zupełnie bezrobotny.

Głębokie dośrodkowanie Younga zamyka na dalszym słupku Lukaku. Zgranie przed bramkę, ale tam są tylko obrońcy Swansea City.

Efektowny drybling Lingarda zakończony niecelnym strzałem z 16 metrów.

Kilka minut spokojniejszej gry przerywa długie podanie od Mawsona do Dyera. Napastnik wygrał walkę z Lindelofem i popędził na bramkę gospodarzy. Sędzia jednak odgwizdał faul.

Kontra gospodarzy przerwana zdecydowanym faulem przez van der Hoorna. Dziwne, żesędzia nie pokazał kartki.

Goście jeszcze bez poważnej akcji w ofensywie.

Gol! Strzelił Alexis Sanchez. Asystował mu Jesse Lingard.

Piłka przeleciała pomiędzy nogami van der Hoorna i sam na sam z Fabiańskim znalazł się Sanchez. Chilijczyk długo nie holował piłki, szybki strzał i szybkie 2:0.

Wyłożenie na 15. metr, gdzie stał Jesse Lingard. Reprezentant Anglii nieczysto trafił w piłkę i ta przeleciała daleko od celu.

Kilka minut przerwy w grze. Na boisku leżał Sam Clucas.

Lekki strzał Lingarda pewnie wyłapany przez Fabiańskiego. Polak będzie miał dzisiaj mnóstwo pracy, ale zapewne się tego spodziewał.

Koledzy idealnie obsługują Lukaku. Belg jest sam przed Fabiańskim, ale strzał w długi róg odbija Łukasz Fabiański.

Juan Mata mocno zagrywa wzdłuż bramki Swansea, ale tam nie ma żadnego z jego kolegów.

Gol! Strzelił Romelu Lukaku. Asystował mu Alexis Sanchez.

Kilka szybkich podań w polu karnym gości i już 1:0. Po strzale Lukaku piłka odbiła się jeszcze od nogi Mawsona i wpadła w samo okienko, nad rękoma Fabiańskiego.

Zgodnie z przewidywaniami gospodarze od razu "siedli" na rywalu.

Pierwszy gwizdek.

Myślicie, że Czerwone Diabły zgubią dziś punkty?

Spotkanie poprowadzi Robert Madley.

W pierwszym meczu rozgrywanym o 13:30 Crystal Palace przegrało z Liverpoolem 1:2.

Trwa 32. kolejka Premier League. My serdecznie zapraszamy na wizytę na Old Trafford. Do Manchesteru przyjechał Łukasz Fabiański i jego Swansea City.