Paris Saint-Germain
12' Kylian Mbappe Lottin 16' Thiago Motta 25' Kylian Mbappe Lottin 57' Dani Alves
Angers SCO
33' Abdoulaye Bamba 75' Karl Toko Ekambi 80' Thomas Mangani
2:1

Koniec. PSG wygrało 2:1, ale w końcówce gospodarze drżeli o zwycięstwo.

Uderzał Tait, Trapp odbił piłkę!

Sędzia doliczył 2 minuty.

Piłka meczowa! Uderzał z czterech metrów Ekambi, Trapp nogą odbił piłkę!

PSG musi uważać na rywala, który czuje, że może mecz zremisować. Przed momentem uderzał Mangani, wprost w Trappa.

Mbappe sam na sam z bramkarzem, ale mocny strzał odbił się od poprzeczki!

Po rzucie rożnym ponownie sporo swobody miał Thomas, ale głową przestrzelił!

Kurzawa minął już bramkarza, ale zamiast uderzać do pustej bramki dał się uprzedzić obrońcy.

Żółtą kartkę za faul otrzymał Thomas Mangani.

Angers. Schodzi: Lassana Coulibaly. Wchodzi: Baptiste Guillaume.

PSG. Schodzi: Julian Draxler. Wchodzi: Christopher Nkunku.

Gol! Strzelił Karl Toko Ekambi. Prostopadłe zagranie do Ekambiego, a ten obok bramkarza trafia na 2:1!

Po rogu Thomas uderzał z pięciu metrów, ale  gracz Angers był zaskoczony sytuacją i wyraźnie przestrzelił.

Z pola karnego mocno uderzył Mbappe, ale metr ponad bramką.

Strzał Draxlera odbił Ludovic Butelle, poprawkę Alvesa golkiper odbił na korner.

PSG. Schodzi: Angel di Maria. Wchodzi: Giovani Lo Celso.

Z dystansu uderzał Toure, bardzo niecelnie.

Powinno być 3:0, ale Mbappe... wybił piłki z bramki po strzale di Marii! Kuriozalna sytuacja. Po chwili piłka znalazła się w bramce, ale Mbappe "broniąc" uderzenie partnera był na spalonym.

PSG oszczędza siły przed kolejnymi meczami. Wciąż anemiczne tempo drugiej połowy.

Uderzał z pola karnego Tait, ale piłka po nodze obrońcy wyszła na róg wysoko nad bramką.

Angers. Schodzi: Wilfried Kanga. Wchodzi: Karl Toko Ekambi.

Angers. Schodzi: Billy Ketkeophomphone. Wchodzi: Thomas Toure.

PSG. Schodzi: Edinson Cavani. Wchodzi: Adrien Rabiot.

Żółtą kartkę za faul otrzymał Dani Alves.

Di Maria dograł na głowę Mbappe, ale ten chybił.

Di Maria zamiast podawać uderzył sprzed pola karnego i trafił w nogę obrońcy.

Angel di Maria ruszył lewą stroną, ale dośrodkowanie na aut bramkowy.

Spacerowe granie po przerwie. PSG nie chce się odsłaniać, bo... nie musi. Rywale nie wierzą w możliwość odrobienia strat.

Gramy po przerwie!

Przerwa. PSG szybko objęło prowadzenie, ale chwilę później straciło Mottę. Nie przeszkodziło to gospodarzom w podwyższeniu wyniku.

Dośrodkowanie przedłużył Cavani, Mbappe głową wprost w bramkarza.

Sędzia doliczył minutę.

2:0 i już chyba po wszystkim. PSG w dziesiątkę więcej uwagi poświęca defensywie, Angers jest zbyt słabe, aby zagrozić miejscowym.

Tait odbił się od Alvesa i uderzył głową w bandy reklamowe. Gracz gości zwijał się z bólu, ale już wstał.

Angel di Maria chciał przelobować bramkarza gości, jednak nie wyszło uderzenie Argentyńczykowi.

Z ok. 19 metrów z woleja niecelnie uderzył Mangani. Starają się coś wykreować goście.

Żółtą kartkę otrzymał Abdoulaye Bamba. Sędzia ukarał zawodnika gości za faul i początkowo zamiast kartki pokazał mu... notesik.

Gospodarze kontrolują grę, momentami pozwalają rywalom na trochę więcej. Jednak póki co bez konsekwencji.

Anemicznie, ale precyzyjnie sprzed pola karnego uderzył Tait, Trapp końcami palców na korner!

Po rzucie rożnym z woleja niecelnie uderzył Santamaria.

Gol! Strzelił Kylian Mbappe Lottin. Asystował mu Layvin Kurzawa. Dalekie dogranie Silvy w pole karne, Kurzawie nie udało się odegrać z pierwszej piłki, ale uczynił to po chwili. Mbappe z bliska trafił na 2:0!

Gospodarze długo rozgrywają piłkę, nie chcą się jej pozbywać. Angers stara się wysoko atakować rywala, ale czyni to bez większej wiary.

Od czterech minut PSG w osłabieniu, czyli... szanse mamy wyrównane. Goście póki co w szoku i tego nie potrafią wykorzystać.

Thomas ma duży ślad na żebrach. Zawodnik gości wciąż jest opatrywany. Krwi nie ma, ale jest krwiak.

Czerwoną kartkę otrzymał Thiago Motta. Zaskakująca decyzja. Arbiter uznał, że Motta specjalnie wskoczył na rywala.

Kanga cierpi, Kangę boli. Leży także Thomas, któremu Motta wszedł na klatkę piersiową.

Gol! Strzelił Kylian Mbappe Lottin. Asystował mu Julian Draxler. Idealne zagranie z okolic środka pola Draxlera do Mbappe. Ten uciekł obrońcy i w sytuacji sam na sam trafił idealnie, pomiędzy nogą bramkarza i słupkiem! 1:0!

Cavani efektownie piętą po dograniu z lewej strony, bramkarz cudem wybił na korner.

Gościom należał się rzut karny za zagranie ręką, ale rozjemca od początku meczu myli się w obie strony.

Ketkeophomphone uderzył z ok. 18 metrów, wprost w ręce bramkarza.

Kylian Mbappe Lottin szybszy od bramkarza, wyłożył piłkę, ale przejęli już obrońcy.

Pierwsza okazja gości. Do piłki przed polem karnym dopadł Mangani, ale strzał był bardzo niecelny.

Nie mogło być inaczej. Od początku PSG przy piłce. Przed momentem dogranie do Cavaniego, ale snajper na spalonym, którego... nie było! Pan sędzia jeszcze myślami przy deserze i kawce.