Schodzi: Łukasz Góra. Wchodzi: Tomas Petrasek.

1
1
82'
80'

Zawodnikom Rakowa brakuje zimnej krwi. Przed chwilą mieli kolejną okazję, lecz nie zdołali jej wykorzystać.

6
6
1
5
6
78'

Schodzi: Adam Czerkas. Wchodzi: Jose Embalo. Raków ma optyczną przewagę, ale Ruch Chorzów prowadzi 1:0.

8
4
1
3
2
72'

Raków cały czas atakuje. Goście wypracowali sobie dobrą okazję, mieli piłkę sześć metrów od bramki, lecz nie zdołali strzelić gola.

6
4
2
1
5
67'

Znów świetnie spisał się bramkarz Ruchu Chorzów. Nikołaj Bankow obronił kolejny strzał.

12
6
2
2
7
65'
64'

Piłka w bramce Ruchu, ale sędzia odgwizdał spalonego i nie zaliczył tego gola.

10
3
1
3
6
62'

Sporo gry w środkowej strefie boiska w ostatnich minutach.

1
2
2
58'

Żółtą kartkę otrzymał Łukasz Góra. Na trybunach natomiast cały czas niespokojnie.

3
2
5
54'

Gol! Strzelił Bojan Marković. Dośrodkowanie w pole karne Rakowa Częstochowa. Akcję zamknął Marković i skierował piłkę do bramki. Chwilę wcześniej w słupek trafił Zawal.

Ruch Chorzów
30
18
3
12
17
49'

Niespokojnie na trybunach, kibice Rakowa wyrywają krzesełka. A na boisku spokojny początek drugiej połowy.

9
4
3
2
7
46'
46'

Początek drugiej połowy.

7
1
1
40'

Znów świetnie interweniował Nikołaj Bankow. Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego i strzale głową nie dał się pokonać!

11
4
2
3
37'

Niecelny strzał z dystansu na bramkę Ruchu. Coraz groźniejsze są akcje Rakowa Częstochowa.

8
2
1
6
36'

Doskonała okazja dla Rakowa! W sytuacji sam na sam znalazł się Agwan Papikjan. Nikołaj Bankow obronił jednak nogą.

12
2
2
1
4
34'

Zamieszanie blisko bramki Ruchu Chorzów. Ostatecznie jednak wynik bez zmian, piłkę przejął bramkarz gospodarzy.

3
1
1
3
27'

Szybko odpowiedział Giacomo Mello. Dobrze obronił jednak Mateusz Kos.

7
1
1
26'

Zamieszanie w polu karnym Ruchu. Do piłki doszedł Daniel Boateng i po jego strzale piłka trafiła w poprzeczkę!

11
3
3
5
4
22'

Blisko było o gola dla Ruchu, a mogła to być bramka samobójcza. Głęboko odetchnęli teraz kibice Rakowa.

4
3
7
3
4
19'

Dobrą interwencją w defensywie popisał się Bojan Marković. Uratował swój zespół przed stratą gola.

5
2
2
2
6
17'

Groźnie było w polu karnym Ruchu! Z ostrego kąta strzelał jeden z piłkarzy Rakowa, lecz nie zdołał pokonać bramkarza gospodarzy.

12
4
3
3
3
16'

Chorzowianie wymieniają sporo podań. W ostatnich minutach brakuje im jednak dokładności w rozgrywaniu piłki.

7
4
2
2
2
12'

Ruch stara się atakować. Gospodarze rozgrywają piłkę, sporo też strzałów z dystansu, lecz brakuje celności w tych uderzeniach.

4
5
2
3
2
7'

Ciekawy początek spotkania. Na strzał przed chwilą zdecydował się Agwan Papikjan, lecz było to uderzenie niecelne.

8
6
2
1
1
5'

Raków stara się atakować, Ruch wyprowadza kontry.

7
5
1
3
1
4'

Miłosz Przybecki uciekł obronie i znalazł się w sytuacji sam na sam! Uderzył jednak ponad bramką.

2
5
1
1
2
1'

Na strzał z pola karnego zdecydował się Vilim Posinković. To było niecelne uderzenie.