Nice I liga: 15. kolejka
29 paź 2017 18:00
90+2'

Gol! Strzelił Bartosz Nowak. 3:1 dla Ruchu! Gola strzelił Bartosz Nowak, który przelobował bramkarza!

Ruch Chorzów
29
22
7
5
5
90+1'
13
8
2
2
2
90'

Doliczone dwie minuty.

5
4
1
1
5
86'

Odra Opole stara się odrobić straty. Ruch Chorzów jest jednak skuteczny w defensywie.

5
5
1
1
81'

Gol! Strzelił Bojan Marković. Asystował mu Giacomo Mello. Po dośrodkowaniu Mello z rzutu rożnego celnym strzałem głową przy słupku popisał się Bojan Marković.

36
16
5
8
6
79'
77'
DRUGA ŻÓŁTA KARTKA

Drugą żółtą kartkę i w konsekwencji czerwoną otrzymał Martin Baran. Tym razem został ukarany za faul.

12
7
3
6
6
76'

Znów świetna okazja Odry, lecz dobrze spisał się Libor Hrdlicka. Tym razem obronił strzał z około 15 metrów.

3
1
1
3
2
75'
72'

Sporo chaosu jednak w grze. Czy w tym meczu padną jeszcze gole?

3
1
70'

Odra Opole cofnęła się do defensywy. Ruch Chorzów szuka swojej okazji na gola.

2
1
65'

Ruch ruszył do ataku. Gospodarze szybko chcą strzelić gola.

8
4
1
4
63'

Gol! Strzelił Jakub Habusta. Techniczny, sprytny strzał z dystansu oddał Habusta. Gol dla Odry Opole!

22
61'

Doskonała okazję mieli piłkarze Odry Opole. Po błędzie obrony Ruchu Chorzów świetnie interweniował jednak Libor Hrdlicka.

4
3
2
2
2
56'

Zaatakowała Odra Opole. Gospodarze oddalili jednak niebezpieczeństwo od własnego pola karnego.

6
3
1
3
4
51'

Tym razem było groźniej. Ładne z dystansu strzelał Vilim Posinković. Tobiasz Weinzettel obronił z problemami.

4
4
1
3
2
50'

Kolejny strzał z dystansu Trojaka. Tym razem to nie było dobre uderzenie.

3
3
1
1
1
49'

Spotkanie w Chorzowie obserwuje natomiast 5427 widzów.

4
4
1
1
1
46'

Początek drugiej połowy.

3
1
1
1
1
46'
46'

Odra Opole. Schodzi: Tomasz Wepa. Wchodzi: Gabriel Nowak.

2
43'

Żółtą kartkę za zagranie ręką otrzymał Martin Baran.

8
5
3
2
3
42'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Giacomo Mello.

2
3
2
1
4
37'

Spokojniejsze ostatnie minuty. Piłkarze nie stwarzają sobie dobrych okazji bramkowych.

2
1
3
33'

Ruch wypracował sobie kolejną okazję. Przed chwilą niecelnie strzelał jednak Giacomo Mello.

2
1
29'

Z dystansu z woleja tuż obok bramki strzelał Miłosz Trojak. Było groźnie!

5
2
1
28'

Dośrodkowanie z rzutu rożnego w pole karne gości. Piłka została jednak wybita.

1
24'

Dośrodkowanie w pole karne Ruchu. Zabrakło jednak strzału na bramkę gospodarzy.

3
3
2
1
1
24'

Sporo niedokładności z obu stron. Brakuje dobrych sytuacji strzeleckich.

1
3
2
2
2
19'

Warunki atmosferyczne nie sprzyjają widowisku piłkarskiemu. Chwilowo bez ciekawych akcji obu drużyn.

3
2
3
1
1
15'

Odra Opole utrzymuje się przy piłce. Goście nie potrafią jednak dostać się pod bramkę Ruchu.

4
8
3
2
4
14'

Strzał z dystansu na bramkę Ruchu Chorzów. To było niecelne uderzenie.

2
3
2
2
2
12'

W Chorzowie trudne warunki do gry. Jest zimno, pada deszcz, wieje wiatr...

7
4
4
2
3
11'

Gol! Strzelił Marcin Kowalczyk. Ruch prowadzi 1:0! Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego piłka spadła pod nogi Marcina Kowalczyka. Ten ją przyjął i strzelił z ostrego kąta!

43
27
3
4
8
10'

Na strzał z dystansu, do bramki było około 40 metrów, zdecydował się Miłosz Trojak. Ruch wywalczył rzut rożny.

8
4
1
5'

Dośrodkowanie w pole karne Odry Opole. Nic z tej akcji zawodnikom Ruchu jednak nie wyszło.

2
3
2
2
4
4'

Groźna kontra gości, którzy wyszli trzech na dwóch. Libor Hrdlicka obronił jednak strzał zawodnika Odry Opole.

5
4
1
1
1
3'

Od pierwszych minut piłkarze Odry nastawili się raczej na obronę dostępu do własnej bramki.