Z dystansu strzelał Mateusz Cholewiak. Libor Hrdlicka nie dał się zaskoczyć.

1
4
3
90+1'

Gospodarze mogli doprowadzić do wyrównania! W dobrej sytuacji znalazł się Balicki, lecz strzelił w boczną siatkę. Nie ma gola.

4
5
2
3
3
90'

Doliczone pięć minut.

2
1
1
3
4
88'

Gol! Strzelił Mateusz Gancarczyk. Janota dograł piłkę do Mateusza Gancarczyka, a ten pewnie skierował ją do bramki.

6
85'
84'

Przerwa w grze. Pomocy medycznej potrzebuje jeden z zawodników gości.

1
2
81'

Dwie dobre okazje Stali! W tej drugiej z dystansu świetny strzał oddał Dominik Sadzawicki, a piłka trafiła w słupek.

3
1
1
80'

A w odpowiedzi strzelał Mateusz Gancarczyk. Jego uderzenie zostało zablokowane.

1
79'

Po dośrodkowaniu w pole karne Stali niecelnie główkował Miłosz Przybecki.

1
2
2
1
78'

Ładny strzał z dystansu oddał Bartosz Nowak. Świetnie obronił jednak Radosław Majecki.

1
74'

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego główkował jeden z zawodników Stali. Było groźnie w polu karnym gospodarzy, ale wynik bez zmian.

1
2
1
2
1
72'

Z ostrego kąta strzelał Dominik Sadzawicki. Piłka odbiła się od słupka i wyszła poza boisko.

1
1
1
71'

I jedni, i drudzy starają się atakować. Przed chwilą niecelny strzał na bramkę gospodarzy.

1
1
69'

Z dystansu niecelnie strzelał Miłosz Przybecki.

1
3
1
1
2
66'

Znów przed szansą stanął Michał Janota. Piłkarz Stali dryblował w polu karnym gospodarzy, ale ostatecznie zablokował go Adrian Liberacki.

1
2
1
1
1
65'

W dobrej sytuacji znalazł się Michał Janota. Oddał jednak niecelny strzał na bramkę Ruchu.

1
61'

Gra toczy się na połowie Stali. Ruch rozgrywa piłkę i szuka swojej szansy na gola.

1
1
1
58'

W dobrej sytuacji znalazł się Bartosz Nowak. Jego strzał z kilku metrów był jednak niecelny.

54'

Atakują gospodarze. Szansę miał Miłosz Przybecki, lecz dobrze obronił Radosław Majecki.

4
53'

Z dystansu strzelał Maciej Urbańczyk. To było niecelne uderzenie.

2
1
52'

Ruch zdecydowanie ruszył teraz do ataku.

2
1
3
50'

Gol! Strzelił Giacomo Mello. Świetny strzał z rzutu wolnego oddał Mello! Piłka wpadła do bramki. W Chorzowie już 1:1.

Ruch Chorzów
14
9
2
3
3
48'

Znów groźnie w polu karnym Ruchu. Gospodarze muszą poprawić grę w defensywie.

1
1
1
47'

Na zaskakujący strzał z okolicy narożnika pola karnego zdecydował się Leandro. To było jednak uderzenie niecelne.

1
46'

Początek drugiej połowy.

1
1
45+1'

Dośrodkowanie z rzutu wolnego w pole karne Stali. Goście wybili piłkę, z dystansu strzelał Liberacki, a poprzeczka uratowała drużynę z Mielca przed stratą gola.

3
1
2
45'

Doliczone dwie minuty.

1
44'

Znów zamieszanie w defensywie gospodarzy. Tym razem sędzia odgwizdał jednak spalonego.

2
1
42'

Źle rozegrali piłkę gospodarze. Bramkarza przelobować chciał Krystian Getinger, lecz piłka przeleciała obok bramki.

1
1
40'

Gol! Strzelił Mateusz Cholewiak. Po dośrodkowaniu w pole karne Tomasz Swędrowski zagrał piłkę przed bramkę, a gola strzelił Cholewiak.

12
8
3
9
12
39'

Z dystansu chciał strzelać Krystian Getinger. Nie trafił jednak czysto w piłkę. To było niecelne uderzenie.

1
1
35'

Z okolicy narożnika pola karnego strzelał Mateusz Cholewiak. To było uderzenie niecelne.

1
2
32'

Po dośrodkowaniu w pole karne Ruchu niecelnie główkował jeden z zawodników Stali.

1
30'

Przerwa w grze. Pomocy medycznej potrzebuje Marcin Kowalczyk.

1
1
3
1
28'

Stal stara się grać wysokim pressingiem. Gra toczy się na połowie gospodarzy.

1
2
24'

Po strzale Gancarczyka dobrze interweniował Libor Hrdlicka.

3
1
23'

Zanosiło się na groźną oskrzydlającą akcję Ruchu. Na spalonym złapany jednak został Vilim Posinković.

2
21'

Zza pola karnego strzelał Michał Walski. Było to jednak uderzenie niecelne.

1
1
18'

Z rzutu wolnego z około 25 metrów strzelał Mateusz Gancarczyk. Po rykoszecie piłka wyszła poza boisko.

1
15'

Teraz goście rozgrywają piłkę i szukają swojej szansy na gola.

4
2
1
11'

Libor Hrdlicka daleko wyszedł z bramki, aby wybić piłkę. Ta odbiła się jednak od Mateusza Cholewiaka. Piłkarz Stali miał znakomitą okazję, ale po jego strzale z dystansu piłka nie wpadła do pustej bramki.

1
2
2
9'

Spokojny początek tego spotkania. Na razie bez dobrych okazji strzeleckich.

1
1
1
1
6'

Z dystansu niecelnie strzelał Krystian Getinger.

1
2
2
5'

Jak na razie sporo gry w środkowej strefie boiska.

2
2
1
1
2
3'

Ruch Chorzów rozgrywa piłkę na własnej połowie.