Nice I liga: 20. kolejka
04 mar 2018 17:00
90+1'

Po uderzeniu z rzutu wolnego Michał Szromnik nie dał się zaskoczyć. Strzelał Mateusz Hołownia.

2
2
5
1
90'

Doliczone trzy minuty.

6
5
2
90'

Żółtą kartkę otrzymał Wojciech Wilczyński.

4
3
86'

Ruch Chorzów. Schodzi: Mateusz Majewski. Wchodzi: 16-letni Mateusz Bogusz.

wchodzi Wchodzi
Mateusz Bogusz #71
schodzi Schodzi
5
2
1
85'

Ruch utrzymuje się przy piłce. Na boisku jednak sporo chaosu.

5
1
80'

Gra toczy się na połowie gości. Zawodnicy Ruchu Chorzów kontrolują losy tego spotkania.

2
79'

Ruch Chorzów. Schodzi: Vilim Posinković. Wchodzi: Michał Walski. Przed chwilą strzelał natomiast Bojan Marković, ale został zablokowany.

72'

Na bramkę Drutex-Bytovii Bytów strzelał Mateusz Majewski. To było jednak uderzenie niecelne.

2
71'
71'

Ruch Chorzów miał okazję na gola, ale dobrze w defensywie zachował się jeden z obrońców gości, który wybił piłkę.

1
2
66'
2
2
3
1
3
65'

Z dystansu niecelnie strzelał Maksymilian Hebel.

1
4
64'

Goście starają się śmielej ruszyć do ataku. Przed chwilą natomiast na spalonym był napastnik Ruchu.

1
1
1
2
1
58'

Z rzutu wolnego strzelał Sławomir DudaNikołaj Bankow wybił piłkę na rzut rożny.

2
1
1
57'

Żółtą kartkę otrzymał Bojan Marković. Będzie rzut wolny dla gości. Do bramki Ruchu około 17 metrów.

Ruch Chorzów
1
1
3
55'

Ruch Chorzów kontroluje losy spotkania.

5
5
1
1
50'

Bardzo mocny, ale jednak niecelny strzał z dystansu oddał Maciej Urbańczyk.

4
4
46'

Początek drugiej połowy.

2
2
46'

Bytovia. Schodzi: Jakub Wilk. Wchodzi: Kamil Adamek.

42'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Bartosz Wolski.

Bytovia Bytów
1
2
3
3
2
41'

Gol! Strzelił Mateusz Majewski. Asystował mu Miłosz Przybecki. Po dośrodkowaniu Przybeckiego celnym strzałem popisał się Mateusz Majewski. 2:0 prowadzi Ruch Chorzów.

28
13
5
3
4
40'

Dobra okazja na gola dla Ruchu. Po podaniu Miłosza Przybeckiego piłki w bramce gości nie zdołał jednak umieścić Vilim Posinković.

2
2
38'

Miłosz Przybecki znów pokazał się na połowie rywala. Szuka swojej okazji na gola Ruch Chorzów.

4
2
1
35'

Piłkarze Ruchu Chorzów przy piłce. Gra toczy się na połowie gości.

6
4
31'

Zaatakowała teraz Drutex-Bytovia Bytów. Dobrze w defensywie spisali się jednak obrońcy Ruchu Chorzów, którzy wybijali piłkę.

2
1
1
27'

Ruch Chorzów przeważa, ale nie ma zbyt wielu okazji bramkowych.

2
3
2
23'

Zanosiło się na kolejną groźną akcję gospodarzy. Zabrakło jednak strzału na bramkę Drutex-Bytovii Bytów.

1
1
20'

Groźnie było teraz przed bramką Drutex-Bytovii Bytów. Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego minimalnie niecelnie główkował Miłosz Trojak.

1
1
18'

Z dystansu strzelał Bartosz Biel. Bramkarz Ruchu Chorzów pewnie złapał piłkę.

1
1
1
13'

Piłka znalazła się w bramce Ruchu Chorzów, ale ten gol nie będzie uznany. Arbiter odgwizdał faul na bramkarzu gospodarzy.

1
9'

Z dystansu strzelał Janusz Surdykowski. To uderzenie zostało zablokowane.

1
1
7'

Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego piłkę zgrywał Fran Gonzalez. Zawodnicy Ruchu wybili jednak futbolówkę.

2
1
1
3'
GOL SAMOBÓJCZY!!!

Gol samobójczy! Michał Stasiak.

Po akcji Miłosza Przybeckiego i jego zagraniu w pole karne piłkę do własnej bramki skierował Michał Stasiak