Ruch Chorzów
10' Mateusz Majewski 39' Bojan Marković 75' Paweł Wojciechowski 90+1' Marcin Kowalczyk
Chojniczanka Chojnice
14' Adam Ryczkowski
1:1

Koniec, Ruch wychodził z kontrą 2 na 2, a sędzia... skończył mecz.

Strzał Kowalskiego, ale zbyt szybki i niecelny.

Żółtą kartkę za faul otrzymał Marcin Kowalczyk.

Doliczone 4 minuty.

Z rzutu wolnego ponad bramką uderzył Grzelak.

Remis nikogo nie satysfakcjonuje. W środku pola trwa zacięta walka.

Żółtą kartkę otrzymał Paweł Wojciechowski. Zawodnik Ruchu wściekły na sędziego, który co chwilę podejmuje w jego opinii błędne decyzje,

Majewski uderzał głową, metr obok bramki.

Chojniczanka od dłuższego czasu na połowie Ruchu, który nie potrafi przedostać się pod pole karne gości.

Bogusz huknął pod poprzeczkę z ok. 17 metrów, Janukiewicz na róg!

Chojniczanka. Schodzi: Jakub Bąk. Wchodzi: Emil Drozdowicz.

Płaski strzal z dystansu Danielewicza obronił Hrdlicka.

Zawistowski uderzył z rzutu wolnego z ok. 19 metrów tuż ponad bramką!

Ruch przeniósł ciężar gry pod bramkę gości, którz zamierzają kontrować chorzowian.

Po rzucie wolnym i zgraniu piłki z kilku metrów przestrzelił Lisowski. Powinno być 1:2!

Spokojny początek drugiej części, dłużej przy piłce utrzymują się goście.

Gramy po przerwie.

Przerwa. Wyrównany mecz. Ruch prowadził, ale dość szybko pozwolił gościom wyrównać.

Sędzia doliczył 2 minuty.

Po okresie chaosu w środka pola zaatakował Ruch. Dogrywał Hołownia, Majewski trącił piłkę, ale pomylił się o metr.

Żółtą kartkę otrzymał Bojan Marković. Nie miał litości dla gracza Ruchu sędzia. To drugi faul stopera.

Cóż wyczynia arbiter liniowy? Zawodnik Ruchu faulowany, a arbiter pokazał spalonego.

Po rogu główkował Sloma, a Markoviciovi zabrakło centymetrów, aby wbić piłkę do siatki.

Wojciech Lisowski już na boisku. Zawodnik wrócił z zatamowanym krwotokiem z nosa.

Piłkarz gości ucierpiał pod bramką Ruchu i... położył się na murawie. Boli go nos, albo inna część twarzy.

Mocno z dystansu Ryczkowski, Hrdlicka wybił pilkę na róg.

Wybita piłka obiła dach trybuny głównej. Niezbyt często spotykany obrazek przy Cichej.

Mocny strzał z ok. 16 metrów Mikołajczaka na raty obronił Hrdlicka. Piłka leciała po poprzeczkę.

Z dystansu uderzał Bogusz, słabo i bardzo niecelnie.

Jeden z obrońców gości źle przyjmował piłkę i zagrał ręką. Sedzia uznał, że błąd techniczny nie kwalifikuje się na podyktowanie karnego.

Ależ okazję zmarnował Słoma po podaniu Kowalskiego. Pomocnik zamiast uderzać z siedmiu metrów przyjmował piłkę i został zablokowany!

Gra się wyrównała, mecz toczy się w środku pola. Zdaniem jednych to kopanina, zdaniem drugich walka o środek boiska.

Chojniczanka chce pójść za ciosem. Ruch po stracie gola nie potrafi wyjść z własnej połowy.

Z woleja z dystansu uderzył Bąk, metr obok bramki. Hrdliczki.

Gol! Strzelił Adam Ryczkowski. Krymina w defensywie Ruchu. Po rzucie wolnym obrońcy wybili piłkę wprost pod nogi Ryczkowskiego, a ten z dziesięciu metrów uderzy nie do obrony! 1:1!

Gol! Strzelił Mateusz Majewski. Asystował mu Jakub Kowalski. Kowalski urwał się prawą stroną i dośrodkował wprost na nogę Majewskiego! 1:0!

Lisowski sfaulował Kowalskiego, ale sędzia nie ukarał go kartką.

Po przewadze Ruchu mecz wyrównał się. Chojniczanka rozgrywa piłkę.

Po rogu dla Ruchu zamieszanie na przedpolu, ale Janukiewicz ostatecznie złapał piłkę. Po chwili, po drugiej stronie, głową niecelnie uderzył Mikołajczak.

Gramy!

Kto wygra mecz?

Mecz poprowadzi Sylwester Rasmus (Toruń).

Ruch Chorzów w coraz gorszej sytuacji w Nice I lidze. Niebiescy są blisko spadku. Natomiast Chojniczanka walczy o ekstraklasę.