1
1
2
86'

Ruch już spasował. Tyszanie powoli świętują, a Niebiescy w coraz trudniejszej sytuacji w tabeli.

1
1
1
83'

Gol! Strzelił Łukasz Grzeszczyk. Piłka po rękach bramkarza wpadła do bramki! 2:0!

12
6
2
4
5
82'

Rzut karny dla GKS za zagranie ręką Trojaka. Błąd techniczny gracza Ruchu.

3
1
1
2
1
81'

Strzał Przybeckiego z pola karnego poszybował wysoko ponad bramką.

2
1
1
78'

Z pola karnego podawał Przybecki, Majewski rzucił się w kierunku piłki, ale do niej nie doszedł.

1
76'

Ruch w końcu zaatakował, ale goście nie potrafią oddać strzału.

3
1
2
1
3
74'

Dalekie dogranie do Majewskiego, ten uderzał z pola karnego, ale Jałocha nogą obronił!

2
1
72'

Z dystansu słabo i niecelnie uderzył Mello.

1
71'

Żółtą kartkę za symulkę otrzymał Łukasz Grzeszczyk.

1
2
1
70'

Posinković padł w polu karnym, po chwili został sprowokowany przez Biernata.

komentarz

Za moment wrócimy do meczu. Piłkarze już na murawie.

3
komentarz

Miejscowi "kibice" wyrywają krzesełka. Wcześniej ucierpiał sędzia boczny. Fani gości podpalili flagę.

4
3
2
1
komentarz

Gryzący dym, na stadionie ciężko się oddycha. Kolejne derby i kolejne problemy.

1
1
1
komentarz

Piłkarze zeszli do szatni. Na trybunach nie jest spokojnie, boisko jest zadymione. Wciąz słychać wybuchające petardy.

2
2
70'

Mecz został przerwany. Boisko jest zadymione.

2
2
2
1
69'

Na boisku w ataku tyszanie, a na trybunach strzały i wciąż niespokojnie.

1
67'

Policja już na stadionie, gra się toczy, ale spokojnie nie jest.

1
66'

W ataku GKS, ale na trybunach coraz bardziej niespokojnie.

2
1
63'

Abramowicz z autu, głową Tanżyna metr ponad bramką.

62'

Dośrodkowania Przybeckiego nie doszedł Majewski, po chwili strzał z dystansu Trojaka pewnie obronił Jałocha.

61'

Grzeszczyk z rzutu wolnego w mur, poprawka Wróblewskiego była niecelna.

61'

Ruchowi pozostało ok. 30 minut, aby zmienić losy gry. Niewiele jednak na to wskazuje.

57'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Miłosz Trojak.

57'

Dośrodkowanie z rzutu wolnego i Nikołaj Bankow po raz kolejny minął się z piłką.

55'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Jakub Kowalski.

54'

Zamieszanie w polu karnym tyszan, ale gra przerwa. Powód? Spalony.

1
53'

Wrzut z autu, zgranie piłki, ale Wojciechowski nie zdołał do niej dojść.

53'

Tyszanie nie rozgrywają wielkiego meczu, ale Ruch jest... jeszcze słabszy.

51'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Dawid Abramowicz.

50'

Zamieszanie w polu karnym Ruchu, niecelnie uderzył Wróblewski. Mogło być 2:0.

1
49'

Ruch Chorzów nie potrafi przycisnąć rywala, to tyszanie mają więcej z gry.

1
2
47'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Mateusz Grzybek.

1
1
46'

Gramy po przerwie!

1
45'

Mocny strzał z pola karnego Wróblewskiego. Piłka poszybowała metr ponad bramką.

1
2
2
2
44'

Ruch kontrował, później długo rozgrywał piłkę. Strzał Walskiego poszybował daleko od celu.

1
42'

Od kilku minut Ruchu nie ma na boisku. Tyszanie grają, chorzowianie zaczynają spacerować. Brak sił? Problem z jesieni wrócił?

1
2
3
39'

Rzut wolny dla tyszan, chorzowianie wybili piłkę i... wybili ją bezmyślnie na połowę rywala.

3
38'

Grzeszczyk minął Bankowa, do pustej bramki nie trafił z ostrego kąta, ale był na spalonym.

1
4
37'

Gdyby tyszanie potrafili zachować więcej spokoju, już mogliby prowadzić wyżej. Chorzowianie bez ładu i składu.

2
34'

Bojan Marković uratował zespół po podaniu... partnera. Strasznie nerwowi goście, tyszanie dużo spokojniejsi, ale nie potrafią tego wykorzystać.

1
33'

Abramowicz, podobnie jak na początku meczu, daleko wyrzucił piłkę z autu. Tym razem arbiter odgwizdał faul.

30'

Optyczna przewaga chorzowian, tyszanie jednak bez większych problemów rozbijają próby gości.

1
1
28'

W zamieszaniu po rzucie rożnym anemiczny strzał Urbańczyka pewnie złapał Jałocha.

2
25'

Po dośrodkowaniu Hołowni Wojciechowski omal nie uprzedził Jałochy.

1
1
23'

Lepsze wrażenie sprawiają tyszanie. Ruch miota się i niewiele potrafi zdziałać pod bramką gospodarzy.

1
1
3
3
20'

Ożywili się kibice, ożywili się piłkarze.

1
19'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Jakub Vojtus.

2
17'

Dwa rogi dla tyszan, ale niewiele z tego wyniknęło. A na stadionie już jest doping obu stron.

14'

Spotkanie odbywa się póki co bez dopingu. Wszystko przez protest kibiców.

1
2
4
1
12'

Sporo chaosu na boisku. Ruch nie potrafi zepchnąć rywala do obrony. Chorzowianie na początku bardzo ułatwili zadanie gospodarzom.

2
2
1
1
9'

Strzał Grzeszczyka z rzutu wolnego odbił niepewny od początku Bankow. Starający się dobijać Biernat był na spalonym.

2
1
4
2
1
8'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Marcin Kowalczyk. Mecz nie jest ostry, ale sędzia od razu sięgnął po kartkę.

1
2
2
3
7'

Bankow zatrzymał Abramowicza i trochę zrehabilitował się za błąd z 3. minuty.

5'

Mocno z dystansu uderzył Walski, bramkarz zdołał odbić piłkę przed siebie. Nikt nie był w stanie jej wbić do siatki.

3
1
2
3'

Gol! Strzelił Edgar Bernhardt. Tragiczne zachowanie bramkarza i obrony Ruchu! Po wyrzucie piłki z autu Bankow nie złapał piłki, a gracz gospodarzy z kilku metrów uderzył niemal do pustej bramki. 1:0!

14
10
3
3
9
1'

W niezbyt dobrym stanie jest boisko w Tychach. Zauważył to przed meczem trener Ruchu. Na szczęście warunki dla obu stron są takie same.