1
1
86'

Gol! Strzelił Dominik Kun.

Po dośrodkowaniu z prawej strony piłkę głową do bramki Ruchu skierował Dominik Kun. Już 6:0 prowadzi Pogoń Siedlce.

Pogoń Siedlce
37
24
6
4
4
83'

Pogoń Siedlce natomiast atakuje i jeszcze szuka okazji na podwyższenie prowadzenia.

6
5
2
1
2
81'

Piłkarze Ruchu domagali się rzutu karnego, ale sędzia nakazał grać dalej.

5
3
1
1
3
76'

Gol! Strzelił Jarosław Ratajczak.

5:0 dla Pogoni Siedlce. Na uderzenie zdecydował się Jarosław Ratajczak, jeszcze piłka odbiła się od słupka i wpadła do bramki.

32
20
6
4
2
75'

Pogoń. Schodzi: Daniel Chyła. Wchodzi: Dawid Polkowski.

72'
69'

Gol! Strzelił Przemysław Płacheta.

Kolejny gol dla gości. Tym razem na raty bramkarza Ruchu pokonał Przemysław Płacheta. 4:0 prowadzi Pogoń Siedlce.

26
15
5
3
2
66'

Gol! Strzelił Adrian Paluchowski. Już 3:0 dla gości. Piłkarze Pogoni Siedlce wypracowali sobie dobrą okazję, a piłkę do pustej bramki skierował Adrian Paluchowski.

25
14
4
3
2
63'

Pogoń Siedlce szuka okazji na trzeciego gola.

1
2
60'

Gol! Strzelił Grzegorz Tomasiewicz. Grzegorz Tomasiewicz wykorzystał "jedenastkę". 2:0 prowadzi Pogoń Siedlce.

25
13
3
4
3
59'
CZERWONA KARTKA

Czerwoną kartkę otrzymał Bartłomiej Kulejewski. Obrońca Ruchu faulował rywala w polu karnym. Czerwona kartka i rzut karny dla gości!

Bartłomiej Kulejewski #22
21
8
5
8
8
56'

Uderzenie z dystansu na bramkę Ruchu ChorzówLibor Hrdlicka nie dał się zaskoczyć. Strzelał Grzegorz Tomasiewicz.

2
1
1
56'

Nie układa się gra piłkarzom Ruchu Chorzów. To nie jest dobre spotkanie w wykonaniu tego zespołu.

5
2
1
1
2
51'

1:0 prowadzi Pogoń Siedlce! Przemysław Płacheta popisał się indywidualną akcją, przebiegł spory dystans i w polu karnym oddał celny strzał!

29
17
3
2
5
46'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Miłosz Trojak.

1
3
46'

Początek drugiej połowy.

3
2
1
1
46'
46'
42'

Żółtą kartkę otrzymał Mateusz Majewski.

3
5
1
39'

Pogoń Siedlce atakuje. Goście starają się przyśpieszyć swoją grę.

3
2
1
38'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Santiago Villafane.

3
1
1
35'

Niecelny strzał z dystansu, z około 18 metrów, na bramkę Ruchu Chorzów. Goście są bliżej strzelenia gola w tym meczu.

3
1
33'

Jeszcze jedna dobra okazja gości. Po dośrodkowaniu z kilku metrów niecelnie główkował Adrian Paluchowski.

2
30'

Niecelnie z dystansu strzelał jeden z piłkarzy Pogoni Siedlce. Spotkanie teraz się wyrównało, nawet częściej przy piłce są gospodarze.

2
1
1
1
1
24'

Żółtą kartkę otrzymał Daniel Chyła.

3
3
2
2
2
20'

Obie drużyny szukają dośrodkowań w pole karne rywala. Na boisku lekki chaos. Lepiej prezentują się jednak goście.

3
1
15'

Błędy w obronie popełnia Kulejewski. Pogoń Siedlce stara się to wykorzystać i gra na młodego obrońcę. To jego drugi mecz w seniorach od pierwszej minuty.

2
1
1
12'

Mógł być gol! Piłkarze Pogoni Siedlce wypracowali sobie sytuację sam na sam z bramkarzem, ale zabrakło celnego strzału. Źle w Ruchu spisał się Bartłomiej Kulejewski.

1
4
9'

Zaatakowali piłkarze Ruchu Chorzów. Nie było jednak zagrożenia pod bramką Przemysława Frąckowiaka.

3
1
1
7'

Goście starają się atakować i rozgrywać kolejne akcje.

1
3'

Pierwsze minuty należą do gości. Zespół Pogoni Siedlce przeważa, było już także uderzenie na bramkę gospodarzy, ale strzał był niecelny.

4
Kto wygra mecz?
Spotkanie zakończy się remisem
3
1
17:02

Mecz Ruch Chorzów - Pogoń Siedlce poprowadzi: Mateusz Złotnicki (Lublin).

1
1
2
17:02

Przed nami mecz Ruch Chorzów - Pogoń Siedlce. Początek spotkania o godzinie 18:00. W 27. kolejce Nice I ligi dojdzie do ciekawych meczów