Uderzenie z woleja Habusty, ale piłka poszybowała wysoko ponad bramką.

Kibice Odry opuszczają stadion zdegustowani. Ruch punktuje gospodarzy.

1
3
84'

Odra już nie wierzy w odmianę losów meczu. To Ruch jest bliżej podwyższenia okazałego prowadzenia.

2
2
81'

Nowakowski znalazł się z piłką w polu karnym Odry, ale został zablokowany. Po chwili ponad bramką z dystansu uderzył Bogusz.

79'

Odra Opole. Schodzi: Tomas Mikinic. Wchodzi: Mateusz Marzec.

1
77'

Gol! Strzelił Dominik Małkowski. Dośrodkowanie w pole karne, a tam znalazł się Małkowski i już jest 0:3!

14
7
3
1
2
77'

Ruch Chorzów. Schodzi: Michał Walski. Wchodzi: Patryk Sikora.

Patryk Sikora #58
1
2
1
77'

Ruch Chorzów. Schodzi: Giacomo Mello. Wchodzi: Bartosz Nowakowski.

Bartosz Nowakowski #31
74'

Ruch mądrze się broni, Odra bije głową w mur, a czasu coraz mniej.

1
71'

Tym razem niebezpiecznie w polu karnym Ruchu, piłka spadła jednak pod nogi Komarnickiego, który wybił piłkę.

68'

Z dystansu groźnie uderzył Jakub Kowalski, Kuchta z problemami zdołał obronić.

1
1
67'

Groźny strzał w krótki róg Winiarczyka, ale Bankow zdołał obronić.

3
4
1
2
1
66'

Wyrównane minuty. Ruch ma w miarę bezpieczną przewagę, ale gol dla Odry może diametralnie zmienić obraz spotkania.

63'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Rafał Brusiło.

Rafał Brusiło #8
Odra Opole
2
2
62'

Minuty upływają, a Odra nie potrafi zagrozić Niebieskim. To wyjścia gości wyglądają groźniej.

1
1
58'

Goście wciąż na niezbyt wiele pozwalają gospodarzom. Odra nie potrafi zagrozić Ruchowi.

3
3
55'

Uderzenie z dystansu Niziołka bardzo niecelnie. Odra nie ma pomysłu na rozmontowanie defensywy Ruchu.

3
3
1
1
1
54'
54'

Odra zaczyna coraz więcej sił posyłać do ataku, Ruch stara się kontrować rywala.

1
1
51'

Starali się odgryźć chorzowianie. Akcję Ruchu uderzeniem z dystansu, wprost w bramkarza, zakończył Komarnicki.

49'

Ponownie groźnie pod bramką Ruchu, strzał Skrzypczaka był jednak bardzo niecelny.

48'

Piłka w polu karnym trafiła do Skrzypczaka, ale gracz Odry został zablokowany. Po chwili niecelnie uderzył Tomas Mikinic.

1
1
46'

Wracamy do meczu!

44'

Gol! Strzelił Mateusz Hołownia. Asystował mu Mateusz Majewski. Kapitalna kontra Ruchu. Bogusz do Majewskiego, a ten piętą do Hołowni. Obrońca pewnym strzałem podwyższył prowadzenie Ruchu! 0:2!

20
8
4
2
6
43'

Dogranie do Majewskiego, ale napastnik Ruchu źle uderzył i Kuchta pewnie złapał piłkę.

42'

Zamieszanie w polu karnym Odry, strzał Mello był zbyt anemiczny, po chwili z ostrego kąta poprawiał Walski, jednak Kuchta ponownie sparował uderzenie.

41'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Marcin Wodecki.

3
2
1
38'

Tym razem pomocy potrzebuje Mello. Rywal ostro zaatakował gracza Ruchu.

2
38'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Rafał Niziołek.

2
2
37'

Groźna akcja Odry, dośrodkował Brusiło nie wykorzystał jednak żaden z jego patnerów, a w polu karnym było ich aż pięciu.

2
35'

Problemy ma Jakub Kowalski. Piłkarz Ruchu potrzebuje pomocy medycznej.

2
3
33'

Odra stara się odrobić straty, ale gospodarze nie potrafią poważniej zagrozić Niebieskim.

30'

Odra mogła wyrównać. Habusta uderzył z woleja, Nikołaj Bankow obronił.

1
1
28'

Gol! Strzelił Mateusz Majewski. Asystował mu Michał Walski. Walski dogrywał do Majewskiego, obrońca nie dał rady wybić piłki, a napastnik Ruchu mocnym uderzeniem zdobył gola! 0:1!

20
11
2
2
3
26'

Lepiej piłkarsko prezentuje się Odra, młodzi zawodnicy Ruchu braki starają się nadrabiać ambicją.

1
1
1
22'

Dośrodkowanie w pole karne Ruchu, uderzał Skrzypczak, ale nie trafił w bramkę. Odra była blisko objęcia prowadzenia!

1
2
19'

Pierwsze uderzenie chorzowian. Strzał Bogusza był zbyt słaby, aby zaskoczyć Kuchtę.

2
1
1
15'

Maćczak uderzył z dystansu. Miejscowe gołębie do tej pory pokładają się ze śmiechu.

1
3
1
1
1
15'

Za nami już niemal kwadrans meczu. Wciąż bez spięć podbramkowych, wyrównany pojedynek w Opolu, ale poziom nie powala.

1
1
1
1
1
11'

Dwa dośrodkowania w pole karne Ruchu, ale opolanie nie potrafili oddać uderzenia na bramkę gości.

1
1
1
1
1
9'

Dogranie w pole karne Odry, ale Kuchta pewnie złapał piłkę, uprzedzając Majewskiego.

1
1
7'

Wciąż bez spięć, bez uderzeń, bez emocji. Żadna z drużyn nie potrafi na dłużej wywalczyć przewagi.

2
1
2
4'

Żółtą kartkę za faul taktyczny otrzymał Michał Walski.

Ruch Chorzów
3
2
2
3
3'

Sporo fauli w pierwszych minutach. Niewielu kibiców na meczu w Opolu. Na boisku gra toczy się w środku pola.