3:3 - Wzorow uderzył Rudy. Górny róg bez sznas na obronę przez kogokolwiek.

31
46
79
komentarz

3:2 - Borussia prowadzi. Aubameyang strzelił w prawo, bramkarz "pofrunął" w lewo.

122
66
42
82
255
komentarz

2:2 - Nie ma gola! Kimmich w sam środek, ale tam był Burki.

komentarz

1:2 - Mocno w górny róg strzelił Ribery. Burki to wyczuł, ale nie zatrzymał piłki.

258
99
28
36
57
komentarz

1:1 - Już remis. Dembele płasko, tuż przy słupku.

49
90+4'

Wydaje się, że o losach Superpucharu zadecydują rzuty karne.

90
33
27
28
27
90+3'

Żółtą kartkę otrzymał Felix Passlack. Od momentu wejścia na boisko, rezerwowy gra bardzo niepewnie.

Borussia Dortmund
38
23
11
11
20
90+2'

Strzał Comana zbyt lekki, aby Burki skapitulował.

23
13
8
14
16
90'
88'
GOL SAMOBÓJCZY!!!

Gol samobójczy! Łukasz Piszczek.

Olbrzymie zamieszanie w polu karnym Borussii kończy się golem. Po strzale Kimmicha piłka odbiła się od Piszczka i wpadła do siatki. Sędzia konsultował decyzję z Varem i uznał gola.

295
134
62
85
117
88'

Faul Passlacka i okazja do centry dla Bayernu.

39
16
10
9
19
87'

Żółtą kartkę otrzymał Sebastian Rode.

25
17
16
15
26
84'
40
19
12
10
12
82'

Kolejny raz Bartra, po centrze Kimmicha. Hiszpan jest dziś skałą nie do przejścia.

30
13
5
8
20
80'

Nie liczymy ile tego było, ale Marc Bartra zgarnia każdą piłkę dogrywaną w pole karne gospodarzy.

31
17
7
8
14
77'

Borussia. Schodzi: Dan-Axel Zagadou. Wchodzi: Felix Passlack.

10
76'

Długo to wszystko trwało, bowiem pomocy medycznej potrzebował Sahin. Chwilę później sam poszkodowany podbiegł do piłki, uderzył nad murem, ale prosto do rąk bramkarza.

21
10
5
8
9
73'

Żółtą kartkę otrzymał Arturo Vidal. Ostry atak na Sahina.

15
71'

Gol! Strzelił Pierre-Emerick Aubameyang. Asystował mu Ousmane Dembele.

Miał swoje okazje Bayern, a tymczasem trafia Borussia! Prostopadła piłka do Gabończyka, a ten uderzył nad wybiegającym Ulreichem.

96
59
36
74
159
70'

Kontra Bayernu. Ruszył środkiem Robert Lewandowski, ale jego podanie znakomicie odczytał Piszczek.

37
19
12
16
37
69'

Żółtą kartkę otrzymał Robert Lewandowski. Atak od tyłu w nogi Bartry.

51
26
18
30
55
67'

Bayern. Schodzi: Joshua Kimmich. Wchodzi: Kingsley Coman.

35
10
6
12
16
65'

Anemiczny strzał Tolisso... to się nie mogło udać.

5
3
3
6
11
63'

Dobra akcja prawym skrzydłem w wykonaniu Dembele. Centrę zamykał Gonzalo Castro, ale zabrakło mu wzrostu, aby sięgnąć piłkę głową.

19
10
10
15
14
61'

Coraz częściej piłkarze Borussii decydują się na strzały z dystansu. Przed momentem próbował Castro, ale zabrakło celności.

24
18
12
17
15
60'

Bayern. Schodzi: Javi Martinez. Wchodzi: Niklas Sule.

Niklas Sule #4
25
11
10
17
10
58'

Rode przewrócony 24 metry przed bramką Bayernu. Do piłki podszedł Nuri Sahin, ale uderzył nad poprzeczką.

17
13
5
11
10
56'

Pojedynek Piszczka z Ribery'm. Polak zablokował dośrodkowanie Francuza.

57
23
8
10
13
54'

Żółtą kartkę otrzymał Dan-Axel Zagadou.

23
17
4
9
18
53'

Brzydkie zachowanie Polaka, który nadepnął Bartre, po tym jak Hiszpan odebrał mu piłkę. Umknęło to uwadze sędziego.

24
9
15
15
42
50'

Dośrodkowanie Castro z bocznego sektora boiska, ale pewnie na przedpolu broni Sven Ulreich.

17
6
3
5
11
49'

Szansa Dembele, ale zamiast soczystego strzału zaserwował nam kiks.

17
10
3
12
6
46'
46'

Zaczynamy grę po przerwie.

27
12
2
5
4
45'

Sędzia doliczył minutę.

45
15
9
7
10
43'

Bardzo mocny strzał Rudego z 23 metrów. Roman Burki "wypluł" piłkę, ale dobrze zaasekurował go Bartra.

27
11
11
7
21
40'

Groźniejsze akcje konstruuje Bayern. Piłkarze Borussii mają kłopot z zatrzymaniem monachijskich skrzydeł. Ribery i Kimmich są w gazie.

49
22
9
11
19
37'

Kolejne dośrodkowanie Ribery'ego i kolejny raz Bayern doszedł do strzału. Corentin Tolisso posłał futbolówkę metr obok lewego słupka.

22
11
11
13
12
35'

Dokładna centra od Lewandowskiego na głowę Muellera i słupek ratuje Borussię!

65
28
37
25
33
32'

Instynktowna obrona Burkiego po strzale Muellera! Całą akcję zainicjował Ribery, który minął dwóch rywali i idealnie obsłużył podaniem kolegę.

25
14
8
11
20
30'

Dembele postanowił zrobić użytek ze swojej szybkości, ale jego rajd zatrzymał pierwszy z przeciiwników... Rafinha.

30
11
7
8
12
27'

Franck Ribery w polu karnym Borussii. Skrzydłowy nie był jednak w stanie odwrócić się w kierunku bramki i o strzale mógł zapomnieć.

29
17
16
21
23
24'

Nabiera rumieńców ten mecz! Odgryzła się Borussia. Mahmoud Dahoud w indywidualnej akcji ograł kilku rywali. Uderzenie zostało zablokowane, a poprawkę wybronił Ulreich.

24
10
7
7
17
21'

Gol napędził Bayern. Teraz Dortmund musi mocno pracować w defensywie.

55
24
9
10
17
18'

Gol! Strzelił Robert Lewandowski. Asystował mu Joshua Kimmich.

Trafienie "Lewego" i już remis! Kimmich zbiegł do linii końcowej i jak na tacy wyłożył piłkę tuż przed bramkę. Katastrofą byłoby spudłować.

580
293
72
43
78
17'

Żółtą kartkę otrzymał Sokratis Papastathopoulos.

53
26
17
15
32
14'

Dobre podanie do Ribery'ego. Francuz kąśliwie uderzył w kierunku bramki, ale Roman Burki odbił piłkę. Sędzia jednak przerywa grę, bo liniowy podniósł chorągiewkę.

32
15
5
9
17
12'

Gol! Strzelił Christian Pulisić.

Szybki gol dla Borussii! Fatalna w skutkach strata Martineza. Piłkę odebrał mu Pulisić i pewnym uderzeniem nie dał szans bramkarzowi.

139
76
30
52
144
11'

Pierwsza dobra okazja dla Bayernu. Chwila nieuwagi i spod opieki uwolnił się Robert Lewandowski. Uderzenie "Lewego", ale nad poprzeczką.

31
10
9
19
25
8'

Pierwsze polskie starcie w polu karnym Borussii. Dośrodkowanie w kierunku Lewandowskiego, ale lepszy Piszczek.

42
34
15
13
27
5'

Nie interweniował Sven Ulreich po uderzeniu Sahina z 18 metrów. Zadrżeli fani Bayernu, ale piłka nieznacznie minęła lewy słupek.

25
20
10
12
17
3'

Borussia od razu wysoko zaatakowała Bayern. Pierre-Emerick Aubameyang chytrze zagrał "w uliczkę" do Sahina, ale połapali się obrońcy.

30
21
9
12
24
19:56

Piłkarze wychodzą na płytę boiska. Za moment startujemy.