4
7
11
85'

Max spróbował poprawić wynik. Jego rajd zakończył się jednak tylko rzutem rożnym.

6
5
2
4
5
84'
82'

Wrzutka Kimmich znowu zasiała popłoch w szeregach Augsburga. Tym razem jednak bez strzału.

3
4
3
7
6
80'

Bayern. Schodzi: Arturo Vidal. Wchodzi: Sebastian Rudy.

13
3
7
3
10
78'

Bayern. Schodzi: Arjen Robben. Wchodzi: Corentin Tolisso.

76'

Piłkarze Augsburga wyraźnie sfrustrowani. Lewandowski znowu faulowany.

6
3
8
9
36
74'

Bayern. Schodzi: Juan Bernat. Wchodzi: David Alaba.

23
6
5
5
10
72'

Teraz jeden z rywali ostro potraktował Achillesa Lewandowskiego. Polak trzyma się za ścięgno, ale chyba to nic groźnego.

6
6
8
14
59
71'

Vidal trzyma się za łydkę, nie wygląda to dobrze.

8
6
8
26
28
69'

Augsburg. Schodzi: Caiuby. Wchodzi: Kostas Stafylidis.

5
3
2
5
5
67'

A tego się nie spodziewaliśmy. Robben miał piłkę na prawej nodze, normalnie w takich sytuacjach strzelałby. Nie tym razem, poszukał kolegów, co skończyło się stratą.

6
8
6
5
9
66'

Bernat, grajacy 1. mecz w sezonie, wygląda kapitalnie pod względem fizycznym, ale brakuje mu zdecydowanie. Hiszpan ponownie zawiódł w polu karnym.

7
5
4
6
9
64'

Mecz zamienił się w pogoń za piłką zawodników Augsburga. Zdziwimy się, jeśli nie skończy się kolejnymi golami.

15
8
4
3
6
62'

Hitz ma szczęście, że Lewandowski uderzył wprost w niego! Bardzo mocny strzał Polaka.

67
21
13
10
22
61'

Zegar tyka, a trójkąt Suele - Hummels - Martinez nabija statystyki podań.

6
7
4
2
6
60'
59'

Augsburg szykuje zmiany, chociaż nie oszukujmy się, jakikolwiek zwrot jest właściwie niemożliwy.

3
3
1
4
4
57'

Vidal stracił piłkę i musiał faulować, by zatrzymać kontrę.

5
2
2
1
7
54'

Nic dziwnego, że tempo spadło, Bayern już zrobił swoje.

11
4
4
6
3
52'

Augsburg próbuje odpowiedzieć. Strzał Maxa na wiwat.

4
4
6
4
10
51'

Vidal z Lewandowskim tylko uśmiechnęli się do siebie. Chilijczyk po podaniu od Jamesa próbował przelobować Hitza, ale bramkarz zatrzymał strzał na linii bramkowej. Sami nie wiedzą, jak to nie wpadło.

52
21
11
6
17
49'

Gol! Strzelił Robert Lewandowski. Asystował mu Joshua Kimmich.

Z dziecinną łatwością Lewandowski podwyższa na 3:0! Kapitalna wrzutka z głębi pola, pozostawiony sam sobie "Lewy" bez problemu zamknął akcję. Polak miał jakieś 10 metrów wolnej przestrzeni wokół siebie, mógł zapytać Hitza, w który róg chce strzał, a i tak pewnie podwyższyłby wynik.

319
133
28
14
22
47'

Dobra wrzutka Maxa, ale jeden z kolegów ścągnął Caiuby'emu piłkę z głowy.

2
4
2
2
2
46'

Początek drugiej części w Monachium.

9
6
6
4
4
44'

Lewandowski w pojedynku bark w bark z Opare. Zdaniem arbitra, Polak przesadził.

22
7
13
15
24
43'

Koledzy szukali Lewandowskiego, tym razem piłka nie doszła do Polaka.

9
7
11
21
15
43'

W rozgrywającego zabawił się Hummels. Stoper Bayernu nie popisał się jednak i podał bardzo niedokładnie.

11
5
5
10
8
40'

Lewandowski świetnie wyłuskał piłkę, ale koledzy zmarnowali jego wysiłek. Bardzo nieudane dośrodkowanie z prawej strony.

13
8
8
8
21
38'

Gol! Strzelił Robert Lewandowski. Asystował mu Arturo Vidal.

12. bramka Lewandowskiego! Prosta strata Augsburga, kontrę rozprowadził Vidal, dojrzał Lewandowskiego, a Polak nie zawahał się i strzelił obok Hitza. Klasyka gatunku.

347
137
28
11
19
38'

Strzału z woleja spróbował Martinez. Niezła próba Hiszpana, ale do bramki brakło z 1,5 metra.

5
4
5
4
5
37'

Lewandowski z dwoma rywalami na plecach wywalczył rzut rożny. Dawno Polak nie pokazał się w tym meczu.

15
11
3
5
8
35'

Vidal blisko drugiej bramki. Chilijczyk faulował jednak w pojedynku główkowym.

4
7
2
1
2
34'

Bernat dośrodkowywał, a o mało nie wrzucił piłki za kołnierz Hitza.

3
3
6
4
2
33'

Świetny strzał Gregortischa i jeszcze lepsza interwencja Ulreicha! Po chwili w sobie tylko znany sposób Danso zmarnował okazję.

22
11
4
6
7
31'

Gol! Strzelił Arturo Vidal.

Ogromne zamieszanie w polu karnym Augsburga, wręcz bilard. Próbowali Lewandowski, Hummels, aż w końcu z bliska odpalił Vidal.

Bayern Monachium
89
39
10
5
7
30'

Żółtą kartkę otrzymał Jeffrey Gouweleeuw. Nie mogło być innej decyzji, Robben uciekł lewą stronę i wykorzystał minimalny kontakt. Rzut wolny w narożniku pola karnego.

3
4
4
1
5
29'

Odważnie Caiuby! To było na pewno najlepsza okazja Augsburga. Piłkę po rożnym wybił Kimmich, dopadł do niej jednak Caiuby i uderzył z powietrza. Ulreich ma szczęście, że piłka nie szła w światło bramki, pewnie rozerwałaby siatkę.

4
6
9
2
4
28'

Trochę przypadkowa akcja Augusburga. Po dośrodkowaniu piłka odbiła się od dwóch piłkarzy Bayernu i rzut rożny dla gości.

1
2
1
1
3
27'

Tempo spotkania nie jest zawrotne. Dużo gry w środku pola, jakby Bayern czekał na błędy rywali.

1
4
1
2
25'

Arturo Vidal jest dzisiaj naładowany energią. Chilijczyk wskoczył na plecy Opare.

4
1
1
1
1
24'

Bernat nie zdążył do podania z głębi pola od Vidala. Ale Hiszpana należy chwalić, na razie jest bardzo dynamiczny, tylko brakuje ostatniego podania.

4
1
1
1
22'

Vidal uratował Bayern. Finnbogason znalazł się w polu karnym, nawinął jednego rywala, nie zrobił tego wprawdzie w oszałamiającym tempie, ale gdyby nie Chilijczyk, mogło być 0:1.

6
4
4
2
2
20'

Tylko Bernat wie, jak chciał rozwiązać tę akcję. W tempo wbiegał Robben, ale nie doczekał się podania.

3
3
2
3
3
19'

Caiuby sprzątnął piłkę sprzed nosa Robbena.

2
3
3
2
5
18'

Trudno przypomnieć sobie 30 sekund meczu, w których Augsburg miał piłkę przy nodze. Przepaść.

3
5
2
2
16'

Żółtą kartkę otrzymał Daniel Opare. Bezpardonowe wejście w nogi Rafinhi. Powinien iść pod prysznic.

FC Augsburg
8
1
2
1
1
14'

Kolejny raz kapitanie dośrodkowywał James. Kolumbijczyk idealnie dorzucił piłkę na głowę Hummelsa, ale kolega, podobnie jak Suele, zmarnował okazję.

9
4
3
7
12
14'

Bernat miał mnóstwo miejsca, rywalom niespecjalnie spieszyło się, by go zaatakować, ale lewy obrońca Bayernu katastrofalnie rozwiązał akcję.

1
2
1
2
5
13'

Fantastyczna okazja Lewandowskiego! Polak uciekł opiekunowi, doszedł do podania Bernata i jego strzał z 3 metrów odbił Hitz.

24
7
7
3
8
12'

Kimmich jednym dryblingiem minął trzech rywali, ale zatrzymał się na czwartym. Faul w środku pola.

2
1
1
10'

Robben ma szczęście, że nie dostał kartki. Prosta strata Holenda i Caiuby ruszał do kontry. Przebiegł parę metrów, po powalił go reprezentant Oranje.

3
2
3
2
3
8'

Trwa oblężenie bramki Augsburga. Trzecie w krótkim czasie dośrodkowanie i kolejna interwencja stoperów.

9
4
1
1
2
7'

Żółtą kartkę otrzymał Rani Khedira. Bernat potraktowany bardzo ostro.

FC Augsburg
7
1
1
3
5
7'

Lewandowski szuka gry. Po zgraniu Jamesa mógł dojść do świetnej sytuacji, ale rywale strzegli go jak oczka w głowie.

11
1
2
3
6
6'

Nieudana próba Lewandowskiego, piłka trafiła do Robbena, który - tak, nie mylicie się - złamał na lewą nogę i uderzył. Holender zablokowany.

8
3
2
3
5
4'

Pierwsza groźna akcja Bayernu. Po świetnym dośrodkowaniu Jamesa piłkę zgrał Vidal, ale Suele uderzył głową nad poprzeczką. Mógł to zrobić lepiej.

17
8
7
8
7
4'

Lewandowski jeszcze raz, tym razem zatrzymany nieprzepisowo.

10
5
4
4
6
2'

Pierwsza akcja już za Lewandowskim. Polak nie przedarł się prawą stroną.

6
6
3
4
8
1'

Pierwsza akcja Augsburga zakończyła się nieudanym wyrzutem z autu.