Hertha Berlin
46' Davie Selke 73' Valentino Lazaro 74' Mitchell Weiser 90+3' Vladimir Darida
Borussia Dortmund
29' Christian Pulisić 71' Shinji Kagawa
1:1

Koniec spotkania.

Żółtą kartkę otrzymał Vladimir Darida.

Jeszcze jedna groźna akcja Borussii. Świetnie w obronie zachował się jednak Niklas Stark.

Doliczone cztery minuty.

W polu karnym ładnie do strzału złożył się Alexander Isak. Nie zdołał jednak pokonać bramkarza Herthy. Chwilę później ten piłkarz strzelił w poprzeczkę, ale sędzia i tak przerwał grę.

Z 20 metrów ładny strzał oddał Jeremy Toljan. Świetnie obronił Thomas Kraft.

Hertha. Schodzi: Salomon Kalou. Wchodzi: Vladimir Darida.

Dobre spotkanie rozgrywa Jadon Sancho. Piłkarz Borussii przed chwilą znów pokazał się w polu karnym gospodarzy.

Borussia Dortmund przy piłce. Goście utrzymują się z nią na połowie Herthy.

Hertha. Schodzi: Ondrej Duda. Wchodzi: Mathew Leckie.

Żółtą kartkę otrzymał Mitchell Weiser.

Żółtą kartkę otrzymał Valentino Lazaro.

Gol! Strzelił Shinji Kagawa. Asystował mu Jadon Sancho.

Sancho wrzucił piłkę przed bramkę Herthy, akcję zamknął Shinji Kagawa i oddał celny strzał głową! 1:1!

Z dystansu niecelnie strzelał Omer Toprak.

Borussia. Schodzi: Mario Goetze. Wchodzi: Alexander Isak.

Hertha Berlin cały czas dobrze prezentuje się w defensywie i oddala zagrożenie od własnego pola karnego.

Ondrej Duda skierował piłkę do bramki, ale był na spalonym i sędzia gola nie uznał.

Zamieszanie w polu karnym gospodarzy. Po dośrodkowaniu strzelał Shinji Kagawa, lecz Thomas Kraft nie dał się zaskoczyć.

Ładny strzał z kilkunastu metrów oddał Christian Pulisić. Świetnie obronił Thomas Kraft.

Borussia przy piłce. Goście szukają swojej szansy na gola.

Zanosiło się na groźną akcję Borussii. Dośrodkowanie Andre Schuerrle było jednak zbyt mocne.

Hertha Berlin stara się atakować. Ciekawy początek drugiej połowy spotkania.

Gol! Strzelił Davie Selke. Asystował mu Valentino Lazaro. Świetny początek drugiej połowy w wykonaniu gospodarzy! Valentino Lazaro zagrał przed bramkę Borussii, a Davie Selke z siedmiu - ośmiu metrów strzelił gola!

Początek drugiej połowy.

Koniec pierwszej połowy.

Ładnie w pole karne Borussii zagrał Ondrej Duda. Akcję Herthy dobrze przerwał jednak Jeremy Toljan.

Dośrodkowanie z rzutu wolnego w pole karne Herthy. Chwilę później strzelał Omer Toprak, lecz uderzenie zostało zablokowane.

Jadon Sancho zagrywał przed bramkę Herthy, ale obrońcy gospodarzy zdołali wybić piłkę. To była groźna akcja Borussii Dortmund.

Dośrodkowanie z rzutu rożnego w pole karne gości. Groźny, aczkolwiek niecelny strzał głową oddał Niklas Stark.

Valentino Lazaro strzelał z rzutu wolnego na wysokości pola karnego. Uderzenie było jednak niecelne.

Żółtą kartkę za faul otrzymał Christian Pulisić.

Brakuje w tym spotkaniu dobrych okazji strzeleckich. Oba zespoły jak na razie dobrze prezentują się w defensywie.

Dośrodkowanie z rzutu rożnego w pole karne Borussii. Goście wybili piłkę.

Z rzutu wolnego zza pola karnego strzelał Marvin Plattenhardt. Piłka przeleciała nad bramką.

Z około 18 metrów po ładnie rozegranej akcji niecelnie strzelał Mitchell Weiser.

Małe zamieszanie w polu karnym gospodarzy. Zawodnicy Herthy Berlin zdołali jednak wybić piłkę.

Borussia Dortmund ma optyczną przewagę, rozgrywa piłkę. Hertha Berlin dobrze jednak prezentuje się w defensywie.

Christian Pulisić ładnie wrzucił piłkę w pole karne gospodarzy. Shinji Kagawa oddał jednak niecelny strzał głową.

Teraz Borussia Dortmund przy piłce. Goście wymieniają podania na połowie rywala.

Hertha Berlin rozgrywa piłkę na własnej połowie. Jak na razie wyrównany początek meczu.

Zza pola karnego strzelał Fabian Lustenberger. Uderzenie zostało jednak zablokowane.

Zaatakowali goście. Po zagraniu Jadona Sancho w pole karne piłka nie dotarła do innego zawodnika Borussii.

Jak na razie sporo gry w środkowej strefie boiska.

Początek meczu.

Przed tym spotkaniem Borussia Dortmund zajmuje czwarte miejsce w tabeli Bundesligi i nad Herthą Berlin ma pięć punktów przewagi.