FC Barcelona
36' Alin Tosca 39' Sergi Roberto 52' Jordi Alba 90+2' Lucas Digne
Real Betis
63' Matias Nahuel
2:0

Koniec spotkania! FC Barcelona wygrała 2:0 po bramce samobójczej i trafieniu Sergiego Roberto. 3 razy w słupek trafił dziś Lionel Messi!

Żółtą kartkę otrzymał Lucas Digne.

Kolejny rajd Messiego. W pewnym momencie wokół piłkarza było pięciu zawodników Betisu. Argentyńczyk wywalczył tylko rzut rożny, z którego nic nie wyniknęło.

Sędzia doliczył 3 minuty.

Fabian Ruiz znalazł się niepilnowany na linii pola karnego, ale posłał piłkę nad bramką Barcelony!

Barcelona. Schodzi: Jordi Alba. Wchodzi: Lucas Digne.

Betis daleko od bramki Barcelony. Goście nie oddali ani jednego celnego strzału w meczu.

Barcelona. Schodzi: Paco Alcacer. Wchodzi: Denis Suarez.

Fatum wisi nad Messim! Argentyńczyk huknął zza pola karnego i po raz 3. trafił w słupek!!!

Real Betis. Schodzi: Victor Camarasa. Wchodzi: Fabian Ruiz.

Prawym skrzydłem ruszył Nelson Semedo, ale jego zagranie świetnie zatrzymał jeden z defensorów.

Po kapitalnej akcji Messiego do sytuacji oko w oko z bramkarzem wyszedł Aleix Vidal. Górą Antonio Adan!

Real Betis. Schodzi: Matias Nahuel. Wchodzi: Francis Guerrero.

Barcelona. Schodzi: Gerard Deulofeu. Wchodzi: Aleix Vidal.

Trzecia próba Messiego z rzutu wolnego! Argentyńczyk uderzył nad poprzeczką.

Fatalny strzały w wykonaniu Nahuela. Zawodnik Betisu nie wytrzymał presji w dobrej sytuacji.

Real Betis. Schodzi: Juan Narvaez. Wchodzi: Javi Garcia.

Gerard Deulofeu padł w polu karnym Betisu, ale sędzia nakazał dalszą grę.

Żółtą kartkę otrzymał Matias Nahuel.

Lionel Messi w tym meczu po raz 2. trafił w słupek! Argentyńczyk pomylił się o centymetry przy strzale zza pola karnego.

Niestety po zmianie stron nie jest to porywające widowisko. Barcelona nie chce podkręcać tempa.

FC Barcelona nie atakuje już z takim animuszem jak w pierwszej połowie. Gospodarze dają pograć Betisowi, który ma jednak problem ze stworzeniem okazji podbramkowej.

Żółtą kartkę otrzymał Jordi Alba.

Pierwsze minuty po przerwie dość senne. Gospodarze starają się kontrolować wydarzenia na boisku, w zespole gości na razie nie widać zrywu.

Początek drugiej połowy.

Koniec pierwszej połowy. W 3 minuty FC Barcelona zdobyła 2 bramki po akcjach Gerarda Deulofeu. Wyraźna przewaga gospodarzy, wynik mógł być jeszcze wyższy, ale m.in. w słupek trafił Lionel Messi.

Barcelona wciąż ma wyraźną przewagę i szuka kolejnej bramki.

Czy Gerard Deulofeu wypełni lukę w "jedenastce" po Neymarze?

Gol! Strzelił Sergi Roberto. Asystował mu Gerard Deulofeu.

Mamy już 2:0!!! Deulofeu kapitalnie odebrał piłkę, wystawił na "wapno", skąd spokojnie do siatki trafił Sergi Roberto!

Mógł być remis! Sergio Leon wychodził do sytuacji sam na sam, ale biegnący za nim Javier Mascherano popisał się fenomenalnym wślizgiem! Co za interwencja!

Gol samobójczy! Alin ToscaNacierali, nacierali i w końcu trafili! Lionel Messi podał na prawy bok pola karnego, Gerard Deulofeu od razu odegrał piłkę i defensor Betisu czubkiem buta wpakował ją do siatki!

Lionel Messi! Argentyńczyk uderzył z rzutu wolnego i tym razem trafił w słupek! Coraz bliżej!

Gerard Deulofeu urwał się rywalowi w polu karnym i silnie wstrzelił na 4. metr. Na posterunku golkiper Betisu.

W strzałach 5:0 dla Barcelony (wszystkie niecelne), a my zapraszamy do polubienia naszego profilu na Facebooku -> https://www.facebook.c...toweFakty/

Pierwsza okazja dla Betisu. Sergio Leon szalał w polu karnym Barcy, jednak jego próba została zablokowana.

Ależ blisko! Kapitalna dwójkowa akcja na linii Sergio Busquets - Lionel Messi i Argentyńczyk z linii pola karnego strzelił dosłownie centymetry obok słupka!

FC Barcelona ma zdecydowaną przewagę, jednak nie potrafi tego przełożyć na choćby jeden celny strzał.

Czy FC Barcelona zdobędzie bramkę w pierwszej połowie?

Lionel Messi znalazł w polu karnym Deulofeu, którego płaski strzał został zablokowany. Barca odebrała piłkę po złym wybiciu golkipera. Goście wyraźnie nie radzą sobie z pressingiem. Bramka wisi w powietrzu.

Lionel Messi uderzył z rzutu wolnego, ale piłka przeleciała nad poprzeczką i jedynie prześlizgnęła się po siatce bramki Betisu.

Betis błyskawicznie, często jeszcze na własnej połowie, traci piłkę. W strzałach wciąż jednak 2:0 (oba niecelne).

Od pierwszego gwizdka Barca w ataku pozycyjnym. Dużo podań, wymian pozycji i wysokiego pressingu. Messi ustawiony na środku ataku, ale często cofa się do drugiej linii.

Dziś wszyscy piłkarze gospodarzy zamiast nazwisk mają napis "Barcelona" na koszulkach. Ku czci ofiar zamachu.

Lionel Messi oddał techniczny strzał zza pola karnego, a piłka minęła spojenie słupka z poprzeczką.

Pierwsza świetna okazja dla Barcelony! Sergi Roberto wpadł w pole karne z lewego skrzydła, zagrał na 10. metr, skąd niecelnie uderzył Gerard Deulofeu. Dobry początek w wykonaniu gospodarzy.

Zaczynamy!

Mecz poprzedzi minuta ciszy ku czci ofiar zamachu w Barcelonie.

Jak zakończy się spotkanie?

Z powodu urazów w Barcelonie brakuje Andresa Iniesty i Luisa Suareza. W ataku gospodarzy zagrają Paco Alcacer i Gerard Deulofeu. Katalończycy powinni wyjść w ustawieniu 4-3-3 bądź 4-2-3-1 z Paco Alcacerem na szpicy.

W Barcelonie nie mogą narzekać na pogodę. Camp Nou czeka na inaugurację ligowego sezonu.

Ruszyła Primera Division! W 1. kolejce FC Barcelona zagra na Camp Nou z Realem Betis.