11
10
23
87'

Chelsea poczuła krew i walczy o remis, który doprowadziłby do konkursu rzutów karnych.

35
11
10
9
20
86'

Chelsea. Schodzi: Michy Batshuayi. Wchodzi: Lewis Baker.

9
85'

Gol! Strzelił Michy Batshuayi.

2:3! Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego, z piłką minął się Morata, ale z najbliższej odległości do siatki skierował ją Batshuayi.

54
29
19
23
60
85'

Javi Martinez zablokował dośrodkowanie niewidocznego dotąd Moraty z lewego skrzydła.

12
7
4
4
8
82'

Po dośrodkowaniu Mosesa z lewego skrzydła obok bramki główkował Tomori.

14
6
8
10
12
81'

Bayern. Schodzi: Franck Ribery. Wchodzi: Niklas Dorsch.

Niklas Dorsch #30
10
7
10
13
16
81'

Bayern. Schodzi: Thomas Mueller. Wchodzi: Manuel Wintzheimer.

Manuel Wintzheimer #39
10
7
7
13
12
79'

Z trybun mecz ogląda 48 522 widzów.

18
7
24
7
8
77'

Sporo mamy strzałów z dystansu. Teraz chybił Renato Sanches.

8
6
15
5
8
76'

Z dystansu uderzył Michy Batshuayi, zabrakło mu jednak precyzji i piłka wyraźnie minęła słupek.

11
5
4
8
11
74'

Chelsea. Schodzi: Thibaut Courtois. Wchodzi: Eduardo.

14
15
7
9
14
74'

Chelsea. Schodzi: Marcos Alonso. Wchodzi: Fikayo Tomori.

Fikayo Tomori #31
12
6
5
4
12
74'

Przerwa na uzupełnienie płynów.

22
6
6
5
11
72'

Teraz kąśliwie z dystansu uderzył David Luiz i po rykoszecie trafił w słupek!

21
12
8
7
11
72'

Michy Batshuayi wyłożył piłkę w polu karnym Willianowi, ale Brazylijczyk uderzył bardzo niecelnie.

15
8
7
3
8
69'

Znów okazję miał James Rodriguez, ale jego płaski strzał z 12 metrów świetnie zatrzymał Thibaut Courtois!

10
8
10
11
18
67'

Płasko z narożnika pola karnego uderzył James Rodriguez - obok dalszego słupka.

9
6
6
8
9
67'

Poderwała się teraz nieco Chelsea, Bayern gra z kontry.

9
4
7
4
7
63'

Bayern. Schodzi: Rafinha. Wchodzi: Felix Goetze.

Felix Goetze #20
10
5
7
7
10
63'
63'
63'

Chelsea. Schodzi: Jeremie Boga. Wchodzi: Alvaro Morata.

25
7
12
7
14
63'

Z dystansu nad poprzeczką uderzył Renato Sanches.

14
5
5
8
14
60'

Gary Cahill znakomicie zablokował groźne uderzenie Jamesa Rodrigueza z ostrego kąta.

10
4
6
11
17
57'

Kolejna składna akcja Bayernu. Po centrze z lewego skrzydła obok słupka główkował James Rodriguez.

21
9
8
11
17
56'

Franck Ribery zamknął na 16. metrze dośrodkowanie Comana z prawej strony boiska, jednak huknął wysoko nad bramką.

7
5
5
6
8
54'

Bayern w spokojnym ataku pozycyjnym. Chelsea na razie nie potrafi nawiązać do dobrej końcówki pierwszej połowy.

21
12
4
3
7
53'

Przypominamy o naszym profilu na Facebooku tylko dla kibiców piłki nożnej. Polecamy -> http://www.facebook.com/PilkaNozna.SportoweFakty

6
4
9
3
7
49'

Kingsley Coman zdecydowanie przesadził z mocą dośrodkowania z prawego skrzydła i zepsuł dobrze zapowiadającą się akcję mistrza Niemiec.

17
7
5
7
19
48'

Bayern chce mocno wejść także w drugą połowę. Bawarczycy dłużej przy piłce.

21
11
6
3
8
46'
27
10
13
34
83
46'

Bayern. Schodzi: Tom Starke. Wchodzi: Christian Fruechtl.

Christian Fruechtl #36
15
7
8
10
11
46'

Początek drugiej połowy.

17
6
3
5
4
45+3'

Gol! Strzelił Marcos Alonso. Asystował mu Victor Moses.

Kilkuminutowa przewaga Chelsea udokumentowana golem. Płasko z prawego skrzydła dośrodkował Moses, piłkę przepuścił Willian i potężną bombą do siatki trafił Alonso.

58
26
17
23
49
45'

Doliczone 3 minuty.

14
9
7
9
10
44'

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego tuż obok słupka główkował Gary Cahill. Chelsea wreszcie się przebudziła.

15
6
6
9
19
43'

Powinno być 3:1! Michy Batshuayi oddał dobry płaski strzał z 18 metrów i Tom Starke z trudem wybił piłkę na rzut rożny.

17
11
8
2
10
42'

Teraz Willian bardzo dobrze wypatrzył Alonso, a Hiszpan przełożył piłkę na prawą nogę i sprzed pola karnego strzelił nad poprzeczką.

11
9
3
2
5
40'

Spokojniejszy fragment w wykonaniu Bayernu. Chelsea nadal bezzębna w ofensywie.

19
11
5
6
6
37'

Fatalny strzał Williana z rzutu wolnego z 26 metrów. Piłka zatrzymała się na murze obrońców.

17
14
7
5
11
33'

Zapachniało teraz golem dla Chelsea, jednak Tom Starke w porę wyszedł z bramki i zatrzymał Bogę.

18
16
6
7
11
30'

20
12
13
6
8
29'

Żółtą kartkę za brzydki faul na Friedlu otrzymał Victor Moses.

23
15
7
7
10
26'

Gol! Strzelił Thomas Mueller.

0:3!!! Mueller oddał kapitalny techniczny strzał z 28 metrów i Courtois nie sięgnął piłki, a ta wpadła do siatki przy słupku.

Bayern Monachium
100
44
23
15
21
25'

Płasko sprzed pola karnego uderzył Willian, jednak piłka minęła słupek o kilka metrów.

18
13
13
13
11
21'

The Blues zagubieni, dwa szybko stracone gole kompletnie wytrąciły ich z równowagi.

29
14
8
8
8
18'

Kapitalną okazję miał zupełnie niekryty w polu karnym James Rodriguez. Uderzył jednak nad poprzeczką!

19
9
10
25
14
15'

Chelsea próbuje zaatakować, ale ma problem z przedarciem się pod bramkę Starke.

25
24
12
17
16
12'

Gol! Strzelił Thomas Mueller. Asystował mu Franck Ribery.

Nokaut! Z lewej strony pola karnego precyzyjnie dośrodkował Ribery i formalności z kilku metrów dopełnił Mueller!

109
53
18
18
27
11'

Robert Lewandowski mógł wyjść sam na sam z Courtoisem, ale kapitalną interwencją zatrzymał go Cesar Azpilicueta.

25
7
11
33
20
10'

Dobrze gra Bayern, który długo utrzymuje się przy piłce i ma przewagę optyczną.

37
22
9
8
15
6'

Gol! Strzelił Rafinha.

1:0 dla Bayernu! Rafinha zdecydował się na płaski strzał z dystansu, piłka odbiła się od wewnętrznej części słupka i wpadła do siatki.