Kokpit Kibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Skoki narciarskie
  • Tenis
Wisła Kraków
32' Rafał Pietrzak 35' Tomasz Cywka 40' Pol Llonch 56' Ivan Gonzalez 58' Ivan Gonzalez 86' Ivan Gonzalez 90+4' Paweł Brożek
Wisła Płock
21' Paul Parvulescu 42' Igor Łasicki 49' Jakub Łukowski 63' Konrad Michalak 67' Dominik Furman 85' Igor Łasicki
2:1

Wisła Kraków pokonała imienniczkę dzięki celnym strzałom Ivana Gonzaleza z rzutów karnych.

Żółtą kartkę otrzymał Paweł Brożek.

Doliczone 5 minut do regulaminowego czasu.

Gol! Strzelił Ivan Gonzalez. 

Ponownie nie pomylił się Ivan Gonzalez! Wisła Kraków prowadzi 2:1 po celnym strzale z rzutu karnego.

Druga żółtą kartkę i w konsekwencji czerwoną otrzymał Igor Łasicki.

Drugi rzut karny dla krakowian! Dominik Sulikowski zobaczył zagranie ręką Igora Łasickiego po uderzeniu Tomasza Cywki.

Potężne uderzenie Petara Brleka zza pola karnego nieopodal spojenia słupka z poprzeczką. Akurat ten zawodnik ma sporo energii.

Dośrodkowanie z prawego skrzydła prosto w rękawice Michała Buchalika. Na twarzach piłkarzy zaczyna się malować zmęczenie, a na stadionie pachnie dogrywką.

Beznadziejnie Paweł Brożek. Jego partnerzy podłączyli się do ataku, tymczasem napastnik nie popatrzył, a w ślimaczym tempie złożył się do strzału prosto w przeciwnika!

Tomasz Cywka spodziewał się, że piłka od Dominika Furmana powędruje do Konrada Michalaka i w idealnym momencie wykonał wślizg.

Pierwsza szarża Patryka Małeckiego na lewym skrzydla zakończona niezłym dośrodkowaniem. Próbował je spożytkować Jakub Bartosz, jednak główkował ponad poprzeczką.

Wisła Kraków ma trochę więcej energii do atakowania po wyrównaniu. Gospodarzom marzy się, by nie stracić za dużo energii przed derbami miasta.

Żółtą kartkę otrzymał Dominik Furman.

Po przewinieniu Konrada Michalaka dośrodkowanie Rafała Pietrzaka prosto w rękawice Mateusza Kryczki. Piłka wróciła jeszcze pod nogi Rafała Boguskiego, ale uderzenie rutyniarza niczym nie zachwyciło.

Żółtą kartkę otrzymał Konrad Michalak.

Żółtą kartkę otrzymał Ivan Gonzalez.

Gol! Strzelił Ivan Gonzalez. 

Mocny strzał po ziemi z rzutu karnego do bramki. Wisła Kraków doprowadziła stosunkowo szybko do remisu 1:1.

Sędzia Dominik Sulikowski po konsultacji z asystentem postanowił podyktować rzut karny po pojedynku Dominika Furmana z Ivanem Gonzalezem w polu karnym Nafciarzy!

Słupek! Mikołaj Lebedyński dopadł do płaskiego dośrodkowania Jakuba Łukowskiego i strzelił w obramowanie. Po chwili dobitka wychowanka Arkonii Szczecin, ale jeszcze bardziej niecelna.

Gol! Strzelił Jakub Łukowski. Asystował mu Mateusz Piątkowski. 

Pogubili się obrońcy z Krakowa, za co karę wymierzyli Mateusz Piątkowski i Jakub Łukowski. Napastnik obsłużył skrzydłowego podaniem, a Łukowski huknął płasko w narożnik bramki Michała Buchalika na 1:0!

Nie dokonali zmian trenerzy w przerwie. Wierzą, że podstawowych piłkarzy stać na podkręcenie tempa i większą liczbę celnych strzałów.

Gra wznowiona po przerwie.

Czy w drugiej połowie padnie minimum gol?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Bezbramkowo po nieco ponad 45 minutach.

Doliczona minuta do regulaminowego czasu.

Żółtą kartkę otrzymał Igor Łasicki.

Żółtą kartkę otrzymał Pol Llonch.

Podobna próba Rafała Boguskiego i lepiej niż Michał Buchalik interweniował Mateusz Kryczka. Bramkarz Wisły Płock nie wypuścił piłki nawet o centymetr za daleko.

Jakub Łukowski huknął zza pola karnego. Nie zachował się dobrze Michał Buchalik, który odbił futbolówkę prosto przed siebie i miał szczęście, że obrońca zdążył z asekuracją.

 

Dominik Furman wstrzelił piłkę w kierunku drugiego słupka z rzutu wolnego. Jedynym adresatem głębokiego podania mógł być bramkarz Michał Buchalik.

Żółtą kartkę otrzymał Tomasz Cywka.

Już tylko 10 minut regulaminowego czasu mają piłkarze, żeby zmienić wynik w pierwszej połowie. Za moment Wisła Płock spróbuje to zrobić z rzutu wolnego.

Żółtą kartkę otrzymał Rafał Pietrzak.

Już dwa kwadranse meczu za kibicami. Dotychczas pojedynek na niewiele wyższym poziomie niż ten sprzed kilku dni w Płocku.

Kamil Wojtkowski długo zastanawiał się jak spożytkować stały fragment. W końcu młody pomocnik strzelił prawą nogą w środek muru. Natychmiast płocczanie wyskoczyli do przodu.

Strzały po obu stronach boiska. Próba Dominika Furmana została zablokowana w ostatnim momencie, a riposta Tomasza Cywki była niecelna.

Żółtą kartkę otrzymał Paul Parvulescu.

Biała Gwiazda w ataku pozycyjnym. Tibor Halilović przyspieszył na połowie przeciwnika, ale nie znalazł sposobu, żeby dostarczyć piłkę w jego pole karne.

Mateusz Piątkowski cofnął się głęboko po piłkę. Choć był prawie w kole środkowym, nie dostał ani metra swobody i został nieprzepisowo sprowadzony do parteru.

Krakowianie w białych strojach z czerwonymi akcentami, a przyjezdni w czarnych z niebieskimi. Na samym początku śmielsza była Biała Gwiazda, ale szybko opanowali sytuację Nafciarze.

Efektem dwójkowej akcji Patryka Stępińskiego z Jakubem Łukowskim było dośrodkowanie w kierunku Mateusza Piątkowskiego. Trochę zabrakło rosłemu napastnikowi, żeby główkować w kierunku bramki.

Nieśmiała riposta zespołu Jerzego Brzęczka. Dośrodkowanie zostało przechwycone przez Tomasza Cywkę i jedyne, co wywalczyli przyjezdni, to korner.

 

Po rzucie wolnym gospodarze mieli korner. Do piłki wyskoczył najwyżej Ivan Gonzalez i główkował blisko bramki płocczan. Część kibiców spodziewała się gola.

Kiko Ramirez blisko linii bocznej boiska. Trener gospodarzy był poirytowany sposobem, w jaki Wisła Płock zatrzymała pierwszy rajd Rafała Boguskiego.

Pierwszy gwizdek w Krakowie!

Kto wygra mecz?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

W bramce gospodarzy Michał Buchalik. Od początku pokażą się również Jakub Bartosz oraz Rafał Pietrzak. Z przodu zamiast Carlitosa zagra Paweł Brożek.

 

Jedenastka Wisły Płock z Mateuszem Piątkowskim, a bez Kamila Bilińskiego. Pokazać się trenerowi może Igor Łasicki, a na ławce rezerwowych wylądował między innymi Seweryn Kiełpin.

 

Sędzia: Dominik Sulikowski (Gdańsk)

Ławka rezerwowych Wisły Kraków: Kacper Chorążka - Jakub Bartkowski, Carlitos, Petar Brlek, Fran Velez, Martin Kostal, Patryk Małecki

Ławka rezerwowych Wisły Płock: Seweryn Kiełpin - Damian Byrtek, Damian Rasak, Giorgi Merebaszwili, Arkadiusz Reca, Konrad Michalak, Jose Kante

Kilka dni po marnym meczu w Lotto Ekstraklasie dojdzie do kolejnego pojedynku Wiślaków. W Płocku krakowianie zwyciężyli dzięki bramce Carlitosa w doliczonym czasie. Do rewanżu w ramach Pucharu Polski dojdzie pod Wawelem.

>
Zobacz również