Real Madryt
3' Nacho 23' Cristiano Ronaldo 31' Cristiano Ronaldo 38' Toni Kroos 42' Achraf Hakimi
Sevilla FC
31' Jesus Navas 37' Ever Banega
5:0

Koniec spotkania. Druga połowa nieco zawiodła - kibice nie obejrzeli już bramek. Real Madryt pewnie pokonał Sevillę 5:0.

Sędzia doliczył 2 minuty.

Marco Asensio spudłował przy próbie strzału z dystansu.

Achraf Hakimi mógł zanotować dublet, jednak dobrze z bramki wybiegł Sergio Rico.

Marcos Llorente strzelił z półwoleja nieznacznie obok słupka.

Luis Muriel uderzył wprost w Keylora Navasa. Trzeci celny strzał Sevilli.

Sevilla. Schodzi: Ever Banega. Wchodzi: Michael Krohn-Dehli.

Bardzo niecelny strzał z dystansu w wykonaniu Isco.

Spokojna końcówka. Real Madryt może szykować się do wyjazdu na Klubowe Mistrzostwa Świata.

Real. Schodzi: Cristiano Ronaldo. Wchodzi: Isco.

Sevilla. Schodzi: Franco Vazquez. Wchodzi: Johannes Geis.

Real. Schodzi: Luka Modrić. Wchodzi: Dani Ceballos.

Marcelo huknął jak z armaty, ale został zablokowany. Real znów się przebudził!

Centymetry od gola! Po dośrodkowaniu Marcelo w słupek główkował Karim Benzema!

Cristiano Ronaldo ładnie złamał akcję z lewego skrzydła do środka, jednak źle zagrał w kierunku Benzemy.

Real. Schodzi: Toni Kroos. Wchodzi: Marcos Llorente.

Niewiele dzieje się po przerwie. Zespoły myślami już przy kolejnych meczach.

Sevilla. Schodzi: Nolito. Wchodzi: Pablo Sarabia.

Ładna akcja Realu, lecz strzał Benzemy został zablokowany.

I druga interwencja Navasa - Kostarykanin dobrze przypilnował bliższy słupek przy strzale z ostrego kąta Muriela.

Była okazja dla Sevilli. Po składnej akcji Nolito uderzył jednak zbyt lekko, a na dodatek wprost w bramkarza - pierwszy celny strzał gości.

Spokojne pierwsze minuty po przerwie. Sevilla wyraźnie zniechęcona po pierwszej połowie, Real na razie nie podkręca tempa.

Zaczynamy drugą połowę!

Kapitalna pierwsza połowa w wykonaniu Realu Madryt. "Królewscy" od początku zaatakowali i prowadzą do przerwy 5:0. Sevilla nie istnieje ani w obronie ani w ataku.

Gol! Strzelił Achraf Hakimi. Asystował mu Karim Benzema. Szaleństwo na Santiago Bernabeu w Madrycie! Kolejna kontra Realu i już 5:0! Cristiano Ronaldo zagrał do Benzemy, ten znalazł na prawej stronie niepilnowanego Hakimiego, który zdobył swojego pierwszego gola w rozgrywkach Primera Division.

Gol! Strzelił Toni Kroos. Asystował mu Lucas Vazquez.

Bawią się piłkarze Realu Madryt! Kroos ruszył z kapitalną kontrą z własnej połowy, zagrał z klepki z Vazquezem i strzelił po ziemi z 11. metrów. Szykuje się prawdziwy pogrom w stolicy Hiszpanii!

Żółtą kartkę otrzymał Ever Banega. Za faul w środku boiska.

Ależ pogubiona jest obrona Sevilli! Z 6. metrów źle w piłkę kopnął Cristiano Ronaldo.

Cristiano Ronaldo bliski hat-tricka! Portugalczyk kapitalnie złożył się do strzału z powietrza i instynktownie przed siebie piłkę odbił Sergio Rico.

Luka Modrić uderzył celnie zza pola karnego, jednak Sergio Rico zbił piłkę do boku. Tu mogą paść kolejne bramki jeszcze przed przerwą!

Czy Cristiano Ronaldo strzeli dziś hat-tricka?

Gol! Strzelił Cristiano Ronaldo.

Już 3:0!!! Sergio Rico wyczuł intencje Portugalczyka, ale piłka prześlizgnęła się pod jego brzuchem wprost do siatki.

Żółtą kartkę otrzymał Jesus Navas. Skrzydłowy Sevilli zagrał ręką we własnym polu karnym.

Rzut karny dla Realu Madryt!!!

Cristiano Ronaldo domagał się rzutu karnego, ale sędzie zdecydowanym ruchem nakazał dalszą grę. Portugalczyk tylko roześmiał się po tej decyzji.

Lucas Vazquez strzelił z ostrego kąta nad bramką Sevilli.

Toni Kroos miał mnóstwo miejsca na linii pola karnego, jednak jego strzał pozostawił wiele do życzenia. Fatalna próba Niemca.

Gol! Strzelił Cristiano Ronaldo. Asystował mu Marco Asensio.

2:0! Asensio kapitalnie wypuścił w pole karne Ronaldo, który wykorzystał sytuację sam na sam z bramkarzem Sevilli.

Marco Asensio trochę za mocno dośrodkował w kierunku Benzemy, który cofając się, uderzył z główki obok bramki.

Guido Pizarro uderzył z powietrza, z 17. metrów, ale fatalnie spudłował. Piłka na trybunach Santiago Bernabeu w Madrycie.

Lionel Carole zdecydował się na płaski strzał z dystansu i piłka nieznacznie minęła słupek bramki Realu.

Pierwsza próba Cristiano Ronaldo. Zdobywca Złotej Piłki przerzucił piłkę na lewą nogę i uderzył tuż obok słupka. Będzie jeszcze korner dla Realu.

Po piorunującym początku piłkarze Realu oddali inicjatywę rywalom. Sevilla w ataku pozycyjnym, ale wciąż daleko od pola karnego "Królewskich".

Czy Sevilla zdobędzie dzisiaj bramkę na Santiago Bernabeu?

Gol! Strzelił Nacho.

Ta bramka wisiała w powietrzu! Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego katastrofalnie w defensywie zachowali się piłkarze Sevilli. Nacho przyjął piłkę w polu bramkowym i strzelił pod poprzeczkę gości.

Real wciąż w natarciu! Z 17. metrów technicznie uderzył Lucas Vazquez i z najwyższym trudem piłkę na korner zbił Sergio Rico.

Real od razu ruszył do ataku. Piłka po dośrodkowaniach Marcelo z lewego skrzydła padała jednak łupem zawodników Sevilli.

Pierwszy gwizdek arbitra!

Chcesz obejrzeć mecz na żywo? Kup pakiet ELEVEN SPORTS za 14,90 zł i oglądaj w WP Pilot!

Spore osłabienia w zespole Realu Madryt. Zinedine Zidane nie może skorzystać z trzech podstawowych obrońców. Za kartki pauzują Sergio Ramos i Dani Carvajal, a kontuzjowany jest Raphael Varane. Do tego w kadrze brakuje Casemiro (kartki) oraz Garetha Bale'a (uraz). W zespole Sevilli brakuje kontuzjowanych Nicolasa Parejy oraz Daniela Carrico.

Spotkanie poprowadzi Martinez Munuera.

Po 14. meczach zarówno Real Madryt, jak i Sevilla FC mają na koncie 28 punktów. Do lidera z Barcelony tracą 8 oczek.

W hicie 15. kolejki Primera Division Real Madryt zagra z Sevillą. Start meczu o 16:15.