CD Leganes
6' Unai Bustinza 51' Diego Rico 85' Pichu Cuellar 86' Ruben Perez
Real Madryt
11' Lucas Vazquez 29' Casemiro 57' Sergio Ramos 90' Sergio Ramos
1:3

Koniec spotkania. Leganes otworzyło wynik meczu, ale ostatecznie po komplet punktów sięgnęli piłakrze Realu Madryt.

Real. Schodzi: Mateo Kovacić. Wchodzi: Dani Ceballos.

Sędzia doliczył 2 minuty.

Gol! Strzelił Sergio Ramos. Real prowadzi 3:1!!! Pichu Cuellar wyczuł intencje strzelca, jednak nie zdołał złapać piłki.

Mamy rzut karny dla Realu Madryt!!! Faulowany Mateo Kovacić.

Gareth Bale miał sporo miejsca na lewej stronie pola karnego, strzelił silnie w długi róg, ale dobrze interweniował Pichu Cuellar. Sędzia jednak nie zauważył tej parady i nie odgwizdał rzutu rożnego dla gości.

Real. Schodzi: Isco. Wchodzi: Marcos Llorente.

Żółtą kartkę otrzymał Ruben Perez.

Żółtą kartkę otrzymał Pichu Cuellar. Ukarany za "symulkę", choć wydaje się, że bramkarz Leganes rzeczywiście był podcięty przez rywala.

Ależ pecha w drugiej połowie ma Gabriel Pires. Zawodnik Leganes po raz drugi dostał piłką... w czułe miejsce.

W końcu pokazał się Isco. Piłkarz Realu obrócił się na 16. metrze i uderzył w światło bramki. Na posterunku Pichu Cuellar.

Ruben Perez huknął z dystansu wyraźnie nad bramką Realu.

Leganes stawia wszystko na jedną kartę i atakuje coraz większa liczbą piłkarzy.

Real. Schodzi: Karim Benzema. Wchodzi: Gareth Bale.

CD Leganes. Schodzi: Omar Ramos. Wchodzi: Nordin Amrabat.

Bardzo nieudany strzał z dystansu w wykonaniu Lucasa Vazqueza.

Gospodarze poczuli, że mogą dziś zaszkodzić mistrzowi. Piłkarze Leganes atakują głównie prawą flanką.

Leganes mogło doprowadzić do wyrównania! Prawym skrzydłem ruszył Nabil El Zhar, który zagrał w środek pola karnego do Claudio Beauvue. Napastnik gospodarzy uderzył z bliskiej odległości, ale świetnie interweniował Kiko Casilla!

Niewiele dzieje się w Leganes. Real nie włącza wyższego biegu.

Po dobrej centrze Diego Rico Claudio Beauvue główkował wprost w obrońcę Realu. Wydaje się, że Leganes może zagrozić mistrzowi tylko przy stałych fragmentach gry.

Żółtą kartkę otrzymał Sergio Ramos. Defensor Realu miał spore pretensje do arbitra liniowego i został ukarany "żółtkiem".

Nowi gracze Leganes na razie nie wnieśli żadnego ożywienia do gry gospodarzy. Real ma przewagę i szuka 3 gola.

Żółtą kartkę otrzymał Diego Rico.

Powtórki wykazują, że zawodnik Leganes rzeczywiście dotknął piłkę ręką we własnym polu karnym.

Piłkarze Realu domagali się rzutu karnego po rzekomym zagraniu ręką. Sędzia nakazał dalszą grę.

Początek drugiej połowy!

CD Leganes. Schodzi: Gerard Gumbau. Wchodzi: Ruben Perez.

CD Leganes. Schodzi: Dimitrios Siovas. Wchodzi: Martin Mantovani.

Koniec pierwszej połowy. Leganes szybko objęło prowadzenie, ale jeszcze przed przerwą Real 2-krotnie odpowiedział.

W ostatnich minutach Leganes ma przewagę w posiadaniu piłki, lecz nie potrafi się nawet zbliżyć w okolice pola karnego Realu. "Królewscy" wydają się czekać na kontry.

Leganes ma spore problemy ze stworzeniem ofensywnej akcji. Real po straconej bramce już radzi sobie z atakami gospodarzy.

Isco czarował w polu karnym, nie mógł zgubić krycia i ostatecznie fatalnie przestrzelił.

Gol! Strzelił Casemiro. Asystował mu Lucas Vazquez. Ależ akcja Realu!!! Karim Benzema podał z pierwszej piłki do Vazqueza, ten od razu odegrał w pole karne do Casemiro, który wyprowadził "Królewskich" na prowadzenie. Kilka błyskawicznych zagrań w wykonaniu gości i defensywa Leganes została całkowicie rozmontowana.

Dość chaotyczny mecz, żadna ze stron nie może na dłużej przejąć inicjatywy.

A w takiej sytuacji, w 6. minucie, swojego pierwszego gola w profesjonalnej karierze zdobył obrońca Leganes - Unai Bustinza.

W strzałach celnych już 4:2 dla Realu Madryt. Ciekawy mecz, choć gra Leganes w obronie pozostawia wiele do życzenia.

Mogło być 2:1 dla Realu! Marco Asensio minął rywala i wpadł w pole karne, jednak uderzył zbyt lekko, by zaskoczyć golkipera. Skrzydłowy Realu powinien to lepiej wykończyć.

Jak zakończy się spotkanie?

Gol! Strzelił Lucas Vazquez. Asystował mu Casemiro. Świetna akcja Realu i mamy 1:1!!! Mateo Kovacić zagrał prostopadłą piłkę w pole karne, lekko piętką odbił ją Casemiro, a niepilnowany Vazquez strzelił płasko w długi róg bramki Leganes.

Sergio Ramos główkował wprost w dobrze ustawionego bramkarza Leganes.

Gol! Strzelił Unai Bustinza.

Bramka dla Leganes!!! Po rzucie rożnym strzał z bliskiej odległości Bustinzy instynktownie obronił Kiko Casilla. Obrońca gospodarzy nie zrezygnował, rzucił sie szczupakiem w kierunku bramki i odbił piłkę do siatki po tym jak z linii wybijał ją Theo Hernandez.

Casemiro uderzył z dystansu, piłka odbiła się od murawy, ale nie sprawiła problemów bramkarzowi Leganes.

W Leganes akurat zachodzi słońce.

Zaczynamy!

Sporo zmian w zespole Realu. Decyzją trenera poza kadrą znaleźli się Cristiano Ronaldo i Keylor Navas. W meczowej "18" nie ma też kontuzjowanych Marcelo, Toniego Kroosa i Luki Modricia.

Spotkanie poprowadzi Gonzalez Gonzalez.

Real Madryt po zaległym meczu po wskoczyć na podium. Na tę chwilę aktualny mistrz Hiszpanii traci tylko punkt do Valencii. Lider z Barcelony ma aż 17 oczek więcej. CD Leganes plasuje się na 13. miejscu z 9 punktami przewagi nad strefą spadkową.

W jedynym zaległym meczu tego sezonu w Primera Division CD Leganes przyjmie Real Madryt. Spotkanie miało być rozgrywane w grudniu, ale "Królewscy" w tym czasie byli na Klubowych Mistrzostwach Świata.