FC Barcelona
12' Lionel Messi 38' Luis Suarez 90+3' Paulinho
Levante UD
8' Andres Lerma 31' Sergio Postigo 70' Emmanuel Boateng 84' Rober
3:0

Koniec. Po przerwie Barcelona oszczędzała się, a w doliczonym czasie ustaliła wynik gry na 3:0!

Gol! Strzelił Paulinho. Asystował mu Lionel Messi. Podawał Messi do Suareza, ale ten nie trafił w piłkę. Doszedł do niej Paulinho i z bliska trafił na 3:0.

Piłka w polu karnym wycofana do Doukoure, ale strzał poszybował ponad bramką.

Grubo! Jeszcze 4 minuty meczu przed nami.

Alba wrócił do gry, ale utyka. Jest sens pogłębiać uraz?

Poważnie wyglądającej kontuzji doznał Jordi Alba. Zawodnik Barcy złapał się za tył nogi, ale... pozbierał się.

Żółtą kartkę za faul otrzymał Rober Pier.

Levante. Schodzi: Jason. Wchodzi: Samu.

FC Barcelona na połowie Levante. Jednak gospodarze nie forsują tempa meczu. Spotkanie gospodarze mają pod kontrolą.

Z rzutu wolnego z 25 metrów w mur trafił Messi.

Barcelona. Schodzi: Andres Iniesta. Wchodzi: Andre Gomes.

Levante. Schodzi: Emmanuel Boateng. Wchodzi: Nanu.

Suarez odgrywał piłkę w polu karnym, ale ta do niego wróciła. Strzał i bramkarz wybił futbolówkę na korner!

Żółtą kartkę otrzymał Emmanuel Boateng.

Barcelona ma włączony program "eko". Niewiele dzieje się pod bramką gości, którzy sam wciąż starają się złapać bramkowy kontakt.

Barcelona. Schodzi: Ousmane Dembele. Wchodzi: Nelson Semedo.

Moore stanął oko w oko z bramkarzem, ale lepszy Marc-Andre ter Stegen! Goście mogli wrócić do meczu!

Levante. Schodzi: Andres Lerma. Wchodzi: Rober.

Po zmianie stron Barcelona zaczęła się oszczędzać. Gospodarze przeważają, ale już nie grają tak dobrze jak wcześniej.

Alba przewrócony w polu karnym, sędzia uznał, że nic się nie stało.

Gracze Levante starają się coś zdziałać na połowie Barcelony. Ambitnie grają chłopcy, ale niewiele im to daje.

Groźny strzał oddał Ivi Lopez, bramkarz sparował piłkę! Kapitalna interwencja!

Znowu gramy!

Przerwa. Lekko, łatwo i jakże przyjemnie dla konsererów piłki. Miło patrzy się na Barcelonę w niedzielny wczesny wieczór.

Jeszcze minuta gry przed nami.

Messi sam na sam z bramkarzem, ale strzał z trudnej pozycji nogami odbił Oier!

Messi w polu karnym wziął na siebie czterech rywali, wycofał do Rakiticia, a ten posłał... rakietę na bramkę gości. Minimalnie niecelnie!

Głową dość anemicznie uderzył Thomas Vermaelen, piłka w rękach bramkarza.

Messi ponownie uderzył z rzutu wolnego. Strzał z ok. 25 metrów  po murze wyszedł na róg.

Kolejna akcja Barcelony, ale Messi źle przyjął piłkę. Argentyńczyk mógł znaleźć się w kapitalnej sytuacji.

Gol! Strzelił Luis Suarez. Asystował mu Sergi Roberto. Piłkę w polu karnym kapitalnie przyjął Suarez i efektownie uderzył pod poprzeczką. Kapitalne podanie i jakże piękny strzał. 2:0!

Przerwa w grze. Boateng i Thomas Vermaelen zderzyli się głowami i padli na murawę.

Messi z rzutu wolnego tuż ponad bramką. Cały stadion krzyknął: Kulson!

Żółtą kartkę za faul otrzymał Sergio Postigo. Po raz kolejny przewrócony został Messi.

Lerme po raz kolejny ostro potraktował Messiego. Kolumbijczyk wkrótce może znaleźć się pod prysznicem.

Powinno być 2:0! Strzał Dembele odbił do boku bramkarz, a nadbiegający Suarez z kilku metrów nie trafił niemal do pustej bramki!

Analogiczna sytuacja po drugiej stronie. Wychodził Ivi Lopez, ale spalił o metr.

Javier Mascherano prostopadle do Messiego, ale ten na minimalnym spalonym.

Sprzed pola karnego groźnie uderzył Ivi Lopez. Piłka po nodze obrońcy tuż obok słupka wyszła na róg.

Gracze Levante w końcu otrząsnęli się po przewadze Barcelony i na moment przenieśli grę pod bramkę gospodarz.

Z siedmiu metrów uderzał Suarez, ale bramkarz zdołał odbić piłkę. Poprawka została zablokowana.

Gol! Strzelił Lionel Messi. Asystował mu Jordi Alba. Piłkę dośrodkowaną w pole karne zgrał głową Alba. Messi źle uderzył, ale futbolówka obok bramkarza w dość wolnym tempie wpadła do siatki! 1:0!

Messi mocno dośrodkował z rzutu wolnego, bramkarz końcami palców wybił piłkę, ale sędzia nie zauważył tego.

Żółtą kartkę za wykoszenie równo z trawą Messiego otrzymał Andres Lerma.

Póki co sporo niedokładności w grze Barcelony. Goście kilka razy przejęli piłkę, ale nie wykorzystali szans.

Gramy!

FC Barcelona jest liderem Primera Division (45 pkt.), Levante plasuje się na 16. pozycji (18 pkt.).