16
8
85'

Gol! Strzelił Lionel Messi.

4:2 dla Barcelony!!! Messi przymierzył z rzutu wolnego z prawie 30. metrów, a bramkarz nawet się nie ruszył! Geronimo Rulli myślał, że piłka przeleci nad bramką, a ona wpadła tuż pod poprzeczkę!

188
94
33
20
19
84'

Żółtą kartkę otrzymał Mikel Oyarzabal. Za faul na Suarezie.

8
82'

Ależ akcja Messiego! Przyjął piłkę na klatkę, przerzucił ją nad rywalem i strzelił z woleja! Geronimo Rulli wybił przed siebie, a jeden z defensorów ofiarnie uprzedził nacierającego na dobitkę Luisa Suareza.

16
7
8
10
7
80'

Barcelona. Schodzi: Andre Gomes. Wchodzi: Lucas Digne.

10
6
4
2
3
78'

Sociedad. Schodzi: Xabi Prieto. Wchodzi: Adnan Januzaj.

4
1
3
2
1
76'

Lionel Messi z rzutu wolnego strzelił obok bramki.

7
4
5
23
11
74'

Oyarzabal huknął z półwoleja z 20. metrów, ale posłał piłkę wysoko nad poprzeczką bramki Barcelony.

16
9
2
4
2
71'

Gol! Strzelił Luis Suarez. Asystował mu Thomas Vermaelen.

Barcelona na prowadzeniu! Bramkarz Realu Sociedad dograł na 40. metr własnej połowy, Thomas Vermaelen wygrał pojedynek główkowy, a przy okazji zaliczył asystę przy trafieniu Luisa Suareza! Urugwajczyk wykorzystał sytuację sam na sam!

158
97
15
10
12
71'

Ależ kiks Ousmane Dembele! Francuz ruszył sam prawym skrzydłem, jednak zamiast do Messiego, dograł wprost do bramkarza.

6
5
3
12
3
70'

FC Barcelona w natarciu! Po kapitalnej akcji Messiego z Albą do strzału doszedł Luis Suarez, ale został zablokowany.

10
8
5
9
6
68'

Xabi Prieto dograł piłkę na głowę Williana Jose, który tym razem nieczysto trafił w piłkę. Blisko powtórki z pierwszego gola!

7
4
1
2
2
65'

Barcelona. Schodzi: Paulinho. Wchodzi: Ousmane Dembele.

19
11
5
3
3
64'

Lionel Messi strzelił z rzutu wolnego z 28. metrów w mur.

9
8
4
11
9
63'

Żółtą kartkę otrzymał Asier Illarramendi. Za faul na Messim.

16
5
1
3
4
61'

Piłkarzom przeszkadzają rzęsiste opady deszczu. Rozpadało się w San Sebastian.

5
5
2
8
7
60'

Żółtą kartkę otrzymał Sergi Roberto. Za niesportowe zachowanie.

6
5
3
9
7
60'

Sociedad. Schodzi: Juanmi. Wchodzi: Mikel Oyarzabal.

wchodzi Wchodzi
schodzi Schodzi
8
5
1
56'

Po wyrównującej bramce widowisko nieco "siadło". Szykują się kolejne zmiany w zespołach.

8
6
1
1
56'

Sociedad. Schodzi: David Zurutuza. Wchodzi: Igor Zubeldia.

Igor Zubeldia #5
12
11
2
4
5
54'

David Zurutuza doznał urazu i nie będzie mógł kontynuować gry.

13
9
4
3
2
50'

Gol! Strzelił Luis Suarez. Asystował mu Lionel Messi.

Mamy remis po kapitalnym strzale Luisa Suareza!!! Urugwajczyk z narożnika pola karnego technicznie uderzył za kołnierz bramkarza Realu Sociedad. Coś pięknego!

147
89
18
10
15
49'

Lionel Messi minął już golkipera Realu, ale wybiegł zbyt blisko linii końcowej. Geronimo Rulli zdążył wrócić i wybił piłkę na korner.

15
8
2
4
47'

Od razu atakują gospodarze! Sergio Canales uderzył z dystansu, ale skutecznie interweniował Marc-Andre ter Stegen.

14
9
3
2
7
46'

1
44'

Lionel Messi dośrodkował piłkę z rzutu wolnego, ale jeden z graczy Barcelony był na spalonym i akcja została przerwana.

19
12
6
20
9
39'

Gol! Strzelił Paulinho. Asystował mu Luis Suarez.

Barcelona odrabia straty! Luis Suarez dostał prostopadłe podanie w pole karne, zagrał na środek do Paulinho, który wślizgiem zdobył kontaktowego gola. Geronimo Rulli miał piłkę na rękawicach, ale nie uchronił zespołu przed stratą bramki.

146
69
21
27
34
34'

Gol! Strzelił Juanmi. Asystował mu Sergio Canales. Już 2:0!!! Canales kapitalnie zagrał z głębi pola w "szesnastkę" do Juanmiego, który strzelił po nodze Sergiego Roberto i podwyższył rezultat!

57
32
21
50
109
31'

W takiej sytuacji przewrócił się Ivan Rakitić, a sędzia niesłusznie odgwizdał faul. Gdyby tego nie zrobił, mielibyśmy już 2:0.

18
14
7
9
14
31'

Niecelnie z główki uderzył Willian Jose.

21
14
7
4
5
31'

Gospodarze w natarciu! Sergio Canales strzelił z linii pola karnego w kierunku bliższego słupka i z wielkim trudem Marc-Andre ter Stegen wybił piłkę na korner.

18
11
5
3
4
29'

Teraz gorąco w polu karnym Realu Sociedad. Jeden z defensorów Basków był bliski strzelenia gola samobójczego.

12
19
3
4
3
28'

Powtórki wykazują, że bramka powinna zostać uznana, ponieważ Ivan Rakitić nie był faulowany!

17
12
5
3
12
28'

Piłka znów w siatce Barcelony, ale chwilę wcześniej zabrzmiał gwizdek po rzekomym faulu na Rakiticiu. Bardzo kontrowersyjna sytuacja.

22
17
8
5
8
27'

Sergio Canales z ok. 25 metrów strzelił po ziemi wprost w golkipera Barcelony.

16
12
4
2
5
22'

Taka ciekawostka - FC Barcelona poprzednio odrobiła straty w ligowym meczu na boisku Realu Sociedad 88 lat temu - w 1930 roku, kiedy wygrała 2:1.

18
14
11
2
4
21'

Momentami Barcelony jest w poważnych tarapatach. Piłkarze Sociedad szybko rozgrywają piłkę, co sprawia spore problemy w defensywie liderowi Primera Division.

13
13
4
12
11
20'

Szansa dla Realu Sociedad! Odriozola wycofał do Canalesa, który w ostatniej chwili został zablokowany przez defensora Barcelony.

13
11
3
2
8
Czy FC Barcelona znów straci punkty na stadionie Realu Sociedad?
23
16
3
4
5
15'

Ivan Rakitić wycofał na 11. metr do zupełnie niepilnowanego Paulinho, który zwlekał ze strzałem i ostatecznie został zablokowany. Było groźnie!

7
3
3
2
11'

Gol! Strzelił Willian Jose. Asystował mu Xabi Prieto.

Xabi Prieto kapitalnie dośrodkował z prawego skrzydła, a Willian Jose tak uderzył z główki, że piłka odbiła się od murawy, poprzeczki i wpadła do siatki. Piękna centra i piękna bramka!

Willian Jose #12
43
25
23
43
100
9'

Lionel Messi uderzył z dystansu nieznacznie nad spojeniem słupka z poprzeczką.

12
14
7
6
4
9'

Sergi Roberto ruszył niepilnowany prawą flanką, wpadł w pole karne, jednak dograł wprost pod nogi rywala.

6
3
2
4
2
5'

Barcelonie w ostatnich latach bardzo źle grało się na tym boisku. W rozgrywkach Primera Division 7 poprzednich meczów kończyło się 5 zwycięstwami gospodarzy i 2 remisami! Czy fatum Anoeta przełamie trener Ernesto Valverde?

12
8
4
8
8
3'

Pierwsza groźna sytuacja. Po indywidualnej akcji Luis Suarez wpadł w pole karne między dwoma rywalami, ale został zatrzymany przez golkipera Realu.

10
4
3
6
2
19:58

Z powodu urazów w zespole Barcelony nie mogą zagrać Philippe Coutinho, Samuel Umtiti oraz Paco Alcacer. W podstawowej jedenastce znalazł się za to Andre Gomes, który zastąpił Andresa Iniestę.

5
5
4
8
5
19:58

W przypadku zwycięstwa FC Barcelona będzie miała 9 punktów przewagi nad wiceliderem - Atletico Madryt, a nad Realem aż 19!

14
10
2
2
3
19:58

Lider FC Barcelona jedzie na stadion Realu Sociedad. Baskowie w ligowej tabeli plasują się dopiero na 13. miejscu.