1
2
88'

Gol! Strzelił Jordi Alba.

Świetna gra Barcelony i mamy już 2:0! Messi w świetnej sytuacji został zatrzymany przez bramkarza, ale celną dobitką popisał się Jordi Alba! Wielkie brawa dla Coutinho, który rozpoczął bramkową akcję.

71
28
13
10
17
85'

Powinno być 2:0! Messi rewelacyjnie zagrał do Aleixa Vidala, którego strzał nogami obronił Dmitrović.

12
7
4
13
10
83'

Eibar. Schodzi: Joan Jordan. Wchodzi: Charles.

3
80'

Takashi Inui zbiegł do środka i strzelił płasko w golkipera.

6
3
1
1
1
79'

Philippe Coutinho piękną podcinką uruchomił Messiego, który starał się przelobować golkipera. Dmitrović zdołał jednak odbić piłkę.

6
4
1
3
4
77'

Po czerwonej kartce niewiele dzieje się na boisku. Barca czyha na kontry.

15
4
2
1
1
74'

Eibar. Schodzi: Papakouli Diop. Wchodzi: Gonzalo Escalante.

3
74'

Barcelona. Schodzi: Paulinho. Wchodzi: Aleix Vidal.

10
4
3
1
1
73'

Słaby mecz w wykonaniu Barcelony. W sytuacjach podbramkowych 10:5 dla gospodarzy.

5
5
4
4
5
69'

Robi się nerwowo w Eibar! Na trybuny został odesłany trener gospodarzy Jose Luis Mendilibar.

15
10
5
2
3
66'
DRUGA ŻÓŁTA KARTKA

Druga żółtą kartkę i w konsekwencji czerwoną otrzymał Fabian Orellana. Co za absurd! Wściekły Chilijczyk wybił piłkę po gwizdku i obejrzał drugą żółtą kartkę!

32
21
3
5
8
66'

Żółtą kartkę otrzymał Papakouli Diop. Za odepchnięcie Busquetsa.

SD Eibar
14
9
2
2
5
63'
62'

Eibar prezentuje się nieco lepiej i szuka wyrównującego gola. Czyżby Barcelona myślami była przy meczu Ligi Mistrzów?

8
5
1
2
2
58'

Żółtą kartkę otrzymał Fabian Orellana. Chilijczyk się zagotował i ostro sfaulował Iniestę.

8
5
3
56'

Groźnie pod bramką Barcelony. Fabian Orellana wycofał na linię pola karnego, skąd z pierwszej piłki obok słupka uderzył Takashi Inui. Wydaje się, że Japończyk dostał ciut za mocne podanie.

9
9
1
1
2
Kto powinien jako pierwszy wejść na boisko w zespole Barcelony?
3
52'

Samuel Umtiti przypadkowo zagrał piłkę ręką we własnym polu karnym, jednak sędzia nie wskazał na "wapno". Kontrowersyjna decyzja.

13
9
4
2
6
52'

Po ładnej akcji Messiego fatalnie z 15. metrów skiksował Luis Suarez.

6
5
1
2
11
48'

Żółtą kartkę otrzymał Andres Iniesta. Za faul.

10
8
8
7
19
46'

Eibar. Schodzi: Ivan Ramis. Wchodzi: David Lomban.

David Lomban #22
5
4
2
46'

Zaczynamy II połowę!

13
15
1
1
1
44'

Sędzia Hernandez Hernandez musi uspokajać trenera Eibar - Jose Luisa Mendilibara.

12
23
2
1
2
41'

Messi świetnie zagrał w pole karne do Alby, który został złapany na spalonym. Problem w tym, że bliżej golkipera był jeden z piłkarzy Eibar. Błąd sędziego liniowego.

7
6
3
2
18
37'

Blisko gola na 2:0!!! Luis Suarez wyciągnął Dmitrovicia z bramki i z końcowej linii wycofał do Messiego, który trafił w... słupek!

6
4
7
20
13
33'

Paulinho uderzył głową, ale zdecydowanie zza lekko, by zaskoczyć bramkarza Eibar.

4
3
2
9
2
31'

Po stracie Messiego Eibar ruszył z atakiem, jednak Joan Jordan z 17. metrów uderzył płasko obok słupka.

11
7
2
4
27'

Barcelona nie podkręca tempa, stara się przyjąć rywala na własnej połowie. Nie jest to porywające spotkanie w wykonaniu graczy Ernesto Valverde. Oni jednak często rozkręcają się dopiero po przerwie.

11
8
2
1
23'

Fabian Orellana domagał się rzutu karnego, jednak sędzia nakazał dalszą grę. Słuszna decyzja. Bramka dla Barcelony nie podłamała gospodarzy, którzy wciąż ochoczo atakują na bramkę lidera.

7
5
3
2
3
19'

Blisko wyrównania!!! Fabian Orellana zauważył lekko wysuniętego bramkarza Barcelony i popisał się kapitalnym technicznym strzałem, po którym piłka odbiła się od poprzeczki!

15
12
9
3
8
16'

Gol! Strzelił Luis Suarez. Asystował mu Lionel Messi. Messi zagrał kapitalną prostopadłą piłkę w pole karne do Luisa Suareza, który położył golkipera i trafił do pustej bramki.

83
42
14
10
18
13'

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego piłkę po strzale z główki Ramisa spokojnie złapał Marc-Andre ter Stegen.

12
8
5
1
1
11'

Piłkarze nie mają dziś przyjemnej pogody w Eibar. Przeszkadzają im rzęsiste opady deszczu.

1
1
1
8
3
9'

Po groźnym dośrodkowaniu z rzutu rożnego piłka przeleciała przez całe pole karne Barcelony.

1
2
2
1
3
7'

Kike Garcia zakręcił w polu karnym Pique i uderzył po ziemi z ostrego kąta. Marc-Andre ter Stegen na raty złapał piłkę. Bardzo żywy i intensywny mecz od pierwszych minut. Będzie ciekawie!

3
2
5
2
6'

Błyskawiczna kontra Eibar. Fabian Orellana z narożnika pola karnego uderzył nad poprzeczką bramki Barcy.

5
4
2
3
2
6'

Pierwsza okazja dla Barcelony. Luis Suarez nawinął golkipera i wycofał do Jordi Alby, który został zablokowany.

2
2'

Od pierwszego gwizdka Eibar w ataku pozycyjnym. Liderzy La Liga mają spore problemy z pressingiem gospodarzy.

2
2
2
5
7
1'

Eibar rozpoczyna bardzo agresywnie! Jose Angel z główki uderzył nad poprzeczką.