1:2
Zakończony
Real Madryt
90+3'

Gol! Strzelił Diego Rolan. Kontaktowy gol dla Realu po kuriozalnym zachowaniu Jesusa Vallejo. Piłkarz gości miał piłkę na nodze, ale się przewrócił, co wykorzystał stojący za jego plecami Diego Rolan.

15
20
8
13
20
90+2'

Żółtą kartkę otrzymał Roberto Rosales. Za faul.

4
4
2
2
2
90'

Sędzia doliczył 3 minuty.

3
2
2
2
1
86'

Real ruszył z błyskawiczną kontrą, Karim Benzema zagrał w pole karne do Sergio Ramosa, który źle przyjął piłkę i czubkiem buta strzelił w bramkarza.

1
2
2
1
85'

Roberto Rosales chciał dośrodkować, ale posłał piłkę pod poprzeczkę bramki Realu. Czujny Keylor Navas wypiąstkował na korner.

4
3
1
2
2
81'

Żółtą kartkę otrzymał Ivan Rodriguez. Za faul w środku boiska.

Ivan Rodriguez #36
Malaga CF
2
1
2
81'

Blisko gola dla Malagi! Maxime Lestienne oddał niesygnalizowany strzał z 17. metrów, piłka odbiła się od murawy i przeleciała obok bramki Realu.

1
1
78'

Malaga. Schodzi: Brown Ideye. Wchodzi: Maxime Lestienne.

77'

Borja Mayoral dostał piłkę na 14. metr, ale strzelił za lekko, a na dodatek wprost w golkipera.

3
2
3
1
2
72'

Real. Schodzi: Isco. Wchodzi: Borja Mayoral.

5
1
2
1
2
71'

Malaga. Schodzi: Ignasi Miquel. Wchodzi: Ivan Rodriguez.

2
69'

Karim Benzema uderzył z półwoleja i został zablokowany. Nie jest to dobry mecz w wykonaniu Francuza.

4
4
3
3
5
68'

Gonzalo Castro bardzo groźnie wstrzelił piłkę z 25. metrów z rzutu wolnego, ale udanie piąstkował Keylor Navas.

3
1
1
66'

Real. Schodzi: Marco Asensio. Wchodzi: Dani Ceballos.

63'

Gol! Strzelił Casemiro. Asystował mu Isco.

Mamy 2:0! Defensywa Malagi totalnie rozklepana. Karim Benzema świetnie zagrał w pole karne do Isco, pomocnik miał przed sobą tylko bramkarza, ale jeszcze odegrał do lepiej ustawionego Casemiro, który trafił do praktycznie pustej bramki.

16
60'

Jesus Vallejo powrócił już do gry.

9
5
2
2
3
58'

Po piąstkowaniu Keylor Navas ostro zderzył się z Jesusem Vallejo. Stoper Realu został uderzony w głowę, potrzebował interwencji lekarzy, ale najprawdopodobniej będzie kontynuował grę.

4
4
10
3
2
58'

Diego Rolan groźnie dośrodkował z prawego skrzydła, lecz daleko poza pole karne piąstkował Keylor Navas.

3
1
2
55'

Żółtą kartkę otrzymał Manuel Iturra. Za faul na Theo Hernandezie.

8
4
4
1
4
53'

Malaga. Schodzi: Mehdi Lacen. Wchodzi: Alberto Bueno.

8
3
3
2
2
50'

Karim Benzema był naciskany przez Riccę, który uprzedził Francuza na 4. metrze. Bardzo dobra interwencja defensora Malagi.

5
4
2
4
6
49'

Marco Asensio padł w polu karnym Malagi po starciu z rywalem. Kontrowersyjna sytuacja.

5
7
6
5
9
46'

Początek drugiej połowy.

11
6
3
2
2
45'

Miguel Torres uderzył z półobrotu wyraźnie nad bramką Realu.

5
4
3
4
5
44'

Powinien być remis!!! Casemiro katastrofalnie przyjął piłkę po podaniu od bramkarza i stracił ją na rzecz Iturry. Pomocnik Malagi przegrał jednak pojedynek oko w oko z Navasem!

9
6
7
3
8
42'

Roberto Rosales uderzył z rzutu wolnego 2 metry nad poprzeczką bramki Realu.

2
2
2
5
41'

Było groźnie w polu karnym Realu Madryt, jednak piłkarze Malagi nie zdołali oddać strzału.

7
3
2
4
3
40'

Od kilku minut Malaga praktycznie nie istnieje. Gospodarze błyskawicznie tracą piłkę na rzecz rywali i rzadko wychodzą poza własną połowę.

4
1
2
4
5
39'

Isco uderzył z powietrza, ale zbyt lekko, by zaskoczyć golkipera Malagi.

7
4
1
1
36'

Żółtą kartkę otrzymał Federico Ricca. Ukarany za pretensje w kierunku sędziego.

3
33'

Druga próba Isco. Pomocnik Realu zagrał z klepki z Hernandezem i strzelił po ziemi obok słupka.

3
3
1
5
1
29'

Gol! Strzelił Isco. Kapitalnie z rzutu wolnego przymierzył Isco! Piłka wleciała tuż przy słupku bramki Malagi.

Real Madryt
62
30
13
8
19
25'

Karim Benzema zamykał akcję po dośrodkowaniu z prawego skrzydła i główkował obok słupka.

10
4
2
3
5
23'

W dobrej sytuacji znalazł się Lucas Vazquez, ale mając przed sobą tylko bramkarza uderzył wyraźnie nad poprzeczką.

4
5
5
3
4
22'

Niesygnalizowany strzał z powietrza oddał Gonzalo Castro. Keylor Navas nie musiał interweniować.

9
3
2
3
3
19'

Do tej pory Real Madryt spotkał się z Malagą w lidze 33 razy. "Królewscy" wygrywali 24-krotnie, 8 razy padł remis, a tylko raz z kompletu punktów cieszyli się Andaluzyjczycy - miało to miejsce w 2012 roku.

8
3
2
2
2
18'

Kolejna próba Benzemy. Tym razem strzał Francuza został zablokowany.

4
5
3
5
6
16'

Lucas Vazquez kapitalnie dograł do wbiegającego w pole karne Kovacicia, który uderzył z główki w światło bramki. Świetnie interweniował golkiper Malagi.

7
2
3
1
1
14'

Z ostrego kąta bardzo niecelnie strzelił Karim Benzema. Francuz pokazuje się w ataku Realu, ale jego wykończenie pozostawia wiele do życzenia.

6
4
4
5
6
9'

Casemiro wrócił już na boisko, a my czekamy na pierwsze groźne okazje.

14
6
4
4
5
8'

Casemiro poza boiskiem. Pomocnik Realu musi zmienić korki.

7
6
8
4
3
6'

Spokojny początek meczu. Gra toczy się głównie w środku boiska, żadna ze stron nie potrafi na dłużej przejąć inicjatywy.

6
2
4
5
4
2'

Karim Benzema uderzył z 15. metrów z półwoleja, ale nieczysto trafił w piłkę i ta przeleciała wyraźnie obok słupka.

9
6
5
5
7
20:20

Spotkanie poprowadzi De Burgos Bengoetxea.

4
3
3
4
6
20:20

Przypominamy, że trener Zinedine Zidane dał odpocząć kilku swoim gwiazdom, które zostały w Madrycie. Dziś na pewno nie zobaczymy Cristiano Ronaldo, Luki Modricia, Garetha Bale'a i Raphaela Varane'a. Dodatkowo z urazem zmaga się Nacho.

5
7
4
7
6
20:20

W ostatnim meczu 32. kolejki Primera Division Malaga CF przyjmie Real Madryt. Gospodarze zamykają ligową stawkę i mają aż 14 punktów straty do bezpiecznego miejsca. Z kolei "Królewscy" plasują się na 4. miejscu, ale w przypadku wygranej wskoczą znów na podium.