FC Barcelona
10' Luis Suarez 44' Luis Suarez 45' Lionel Messi 45+2' Sergi Roberto 52' Lionel Messi
Real Madryt
12' Nacho 14' Cristiano Ronaldo 31' Raphael Varane 44' Sergio Ramos 72' Gareth Bale 77' Gareth Bale
2:2

Koniec. Remis 2:2 i Barcelona w sezonie w Primera Division wciąż niepokonana.

Dwukrotnie gorąco pod bramką Barcelony. Efektem tylko rzuty rożne.

Paulinho ładnie wyszedł z piłką, ale fatalnie dogrywał do Rakiticia.

Barcelona. Schodzi: Luis Suarez. Wchodzi: Paco Alcacer.

Doliczone 4 minuty.

Już gramy i wiemy, że w końcówce będzie bardzo nerwowo.

Luis Suarez wciąż leży. Są już przy nim znachorzy i medycy.

Suarez leżał, Real grał. Trwają uprzejmości słowne.

Real. Schodzi: Toni Kroos. Wchodzi: Mateo Kovacić.

Po rogu głową niecelnie i słabo uderzył Gerard Pique.

Ponownie Messi, uderzenie  z ostrego kąta na róg wybił Navas.

Z pola karnego uderzał Messi, techniczny strzał minął słupek o metr.

Modrić uderzał z pola karnego, kilka pięter ponad bramką.

Real w ataku pozycyjnym, Barcelona czeka na możliwość wyprowadzenia kontry.

Kilkadziesiąt sekund wcześniej Realowi należał się rzut karny. Faulowany był Marcelo. Wścieka się na ławce Ronaldo. Sędzia Złotek wszystko by ładnie ogarnął, Hiszpan wyraźnie nie daje rady.

Żółtą kartkę a faul otrzymał Gareth Bale.

Real rozgrywa piłkę pod bramką Barcelony, gospodarze trochę osłabli.

Gol! Strzelił Gareth Bale. Asystował mu Marco Asensio. Ależ szybko i pięknie rozegrali akcję Królewscy! Asensio do Bale'a, a ten potężnie sprzed pola karnego na 2:2!

Real częściej na połowie Barcelony, jednak to akcje Katalończyków sieją zamęt w szeregach rywala.

Messi uciekł obrońcy, znalazł się naprzeciwko Navasa, ale uderzając z pola karnego pozwolił bramkarzowi wykazać się.

Real. Schodzi: Nacho. Wchodzi: Lucas Vazquez.

Real w końcu przeniósł ciężar meczu na połowę Barcelony. Jednak Królewscy wciąż bez okazji.

Uderzał sprzed pola karnego Bale, trafił w rywala.

Lionel Messi z rzutu wolnego uderzył w mur.

Messi sfaulowany 20 metrów przed bramką. Będzie groźnie! Alarm pod bramką Navasa!

Real gra w przewadze, ale po stracie gola niewiel potrafi zdziałać.

Navas już poskładał żebra i dzielnie stoi w bramce. - Chłopaki nie płaczą - powiedział.

Semedo do Paulinho, a ten zamiast w piłkę kopnął w klatkę piersiową Navasa.

Barcelona. Schodzi: Andres Iniesta. Wchodzi: Paulinho.

Piłka znowu w bramce Realu, ale spalony i wciąż 2:1. Mecz nabiera tempa. Barcelona w osłabieniu? Nie widać tego!

Zaraz po golu Królewscy mieli pretensje do arbitra. Nie ma jednak VAR i... nie ma dyskusji.

Gol! Strzelił Lionel Messi. Asystował mu Luis Suarez. Piłka błyskawicznie znalazła się po drugiej stronie boiska. Suarez rozpoczął akcję, dograł do Messiego, a ten zakręcił obrońcą i uderzył z pola karnego nie do obrony. Kontrowersje wzbudziła akcja Suareza, który sfaulował rywala. Umknęło to uwadze arbitra. 2:1!

Kontra Realu, uderzał Marco Asensio, wprost w bramkarza.

Marcelo dogrywał piłkę w pole karne z jego lewej strony, szybszy obrońca.

Marcelo odebrał piłkę rywalowi, pobiegł na bramkę, ale uderzył sprzed pola karnego ponad poprzeczką.

Wracamy do meczu!

Real. Schodzi: Cristiano Ronaldo. Wchodzi: Marco Asensio.

Barcelona 2. połowę będzie musiała grać w osłabieniu. Będzie ciekawie!

Przerwa. Początek bardzo szybki, piłkarze zdobyli po jednej bramce i tempo spadło. W końcówce 1. połowy znowu było ciekawiej.

Cristiano Ronaldo z rzutu wolnego uderzył w mur.

Czerwoną kartkę otrzymał Sergi Roberto. Po uderzeniu bez piłki Marcelo sędzia nie miał wątpliwości.

Doliczone 2 minuty.

Żółtą kartkę za faul na Ramosie otrzymał Lionel Messi. Kibice szaleją...

Żółtą kartkę otrzymał Sergio Ramos.

Żółtą kartkę otrzymał Luis Suarez.

Przepychanki Suareza z Ramosem. Będą kartki.

Barcelona chciała rozegrać piłkę przed polem karnym Realu. Messi nie zrozumiał się z partnerem i zagrał na aut. Po chwili płasko i niecelnie uderzał Ivan Rakitić.

Benzema z piłką w polu karnym, jednak techniczny strzał minął cel.

Głową z siedmiu metrów uderzał Cristiano Ronaldo, pół metra ponad poprzeczką.

Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego niecelnie uderzał Umtiti, który był dodatkowo na spalonym.

Bale ostro zaatakował Iniestę. Sędzia ustnie ostrzegł Walijczyka.

Piłkarze już nie biegają tak szybko jak na początku meczu. Obserwujemy więcej szanowania piłki.

Małe przepychanki. Alba odepchnął Modricia, a ten przejechał po jego policzku. Sędzia nie karał zawodników.

Żółtą kartkę za faul otrzymał Raphael Varane.

Dośrodkowanie do Umtitiego, ale zbyt mocno. Starała się Barcelona odpowiedzieć Realowi.

Kolejne bicie na alarm w polu karnym Barcelony, strzał CR7 tuż obok słupka!

Cristiano Ronaldo sam na sam z bramkarzem po dograniu Modricia, ale górą Marc-Andre ter Stegen.

Uaktywnił się Real. Mocne uderzenie Kroosa, piłka poszybowała ponad bramką.

Dośrodkowanie z prawej strony, głową niecelnie uderzał Cristiano Ronaldo.

Po dość szalonym początku oczekujemy na kontynuację tego. Piłkarze jednak zwolnili swoje akcje.

Atak pozycyjny Barcelony, po dość szybkim początku zespoły nabierają sił przed, mamy nadzieję, kolejnymi akcjami.

Messi w pole karne do Alby, ale ten nie dał rady dobrze trafić w piłkę. Od bramki Navas.

Wyrównujący gol dla Realu trochę uspokoił Barcelonę.

CR7 już pozbierał się i wrócił do gry.

Urazu przy golu doznał Ronaldo, Portugalczyk potrzebuje pomocy.

Gol! Strzelił Cristiano Ronaldo. Asystował mu Karim Benzema. Rozmontowali defensywę Barcelony Królewscy! Dośrodkował Kroos, głową uderzał Benzema, a Ronaldo z bliska trafił na 1:1!

Suarez padł na murawę w starciu z Navasem, arbiter uznał, że nic nie było. Bramkarz ma pretensje do napastnika oskarżając go o symulowanie.

Żółtą kartkę za faul otrzymał Nacho.

Gol! Strzelił Luis Suarez. Asystował mu Sergi Roberto. 1:0! Dośrodkował z prawej strony, Sergi Roberto, a nadbiegający Luis Suarez pewnie uderzył z ok. dziesięciu metrów!

Piłkarze obu drużyn atakują głównie środkiem pola. Akcja za akcję, ale drużyny nie poświęcają do ofensywy zbyt wielu graczy.

Z lewej strony pola karnego oddał Cristiano Ronaldo, wprost w ręce bramkarza.

Dogranie do Cristiano Ronaldo, Portugalczyk na spalonym.

Już jesteśmy po drugiej stronie, dogranie Ronaldo padło łupem bramkarza.

Messi dogrywał z rzutu wolnego, pewnie w bramce Navas.

Messi do Suareza, ale lepszy Navas, który wyszedł kilka metrów przed bramkę! Tylko rzut rożny.

Barcelona na połowie Realu, ale jak na razie bez okazji bramkowych.

Gramy!

Kto wygra mecz?

Mecz poprowadzi Alejandro Hernandez.

Na ten mecz czeka świat. W Primera Divsion mistrz już jest znany, ale potyczki Barcelony z Realem zawsze wzbudzają ogromne emocje.