Sheriff Tyraspol
85' Cristiano da Silva
Legia Warszawa
27' Dominik Nagy 39' Michał Pazdan 39' Michał Pazdan 68' Maciej Dąbrowski 78' Michał Kucharczyk
0:0

Koniec. Wstyd, wstyd, wstyd. Legia za burtą europejskich pucharów!

30 sekund do końca, a Legia daaaaaaleko od bramki rywala.

Malarz dwukrotnie interweniował przed polem karnym i uratował Legię.

Sędzia uznał, że Szymański faulował w ataku. Nie dał pograć zawodnikom arbiter w tym meczu.

Bayala uderzał w świetnej sytuacji z pola karnego. Malarz zdołał złapać dość anemiczną próbę!

Sędzia doliczył 4 minuty.

Bayala mocno z ok. 17 metrów, ale wysoko ponad bramką.

Frontalny atak? Nie! To Legia broni się przed rywalem na własnej połowie!

Chaos w grze Legii, podobny u rywala. Jednak to Sheriff jest o krok od awansu.

Dąbrowski wybił piłkę na róg, ale domagał się wznowienia gry od bramki.

Kontra gospodarzy zakończona niecelnym strzałem Cristiano da Silvy z ok. 20 metrów.

Żółtą kartkę otrzymał Cristiano da Silva.

Coraz bardziej nerwowo na boisku. Legionistom puszczają nerwy.

Groźnie! de Nooijer uderzył głową z sześciu metrów, ale przestrzelił. Z dalekiej podróży wróciła Legia.

Legia starała się wyprowadzić kontrę, jednak goście przeszli zaledwie kilka metrów poza linię środkową.

Już tylko dziesięć minut pozostało Legii. To już chyba tylko cud może dać Ligę Europy. W osłabieniu mistrzowie Polski źle sobie radzą.

Żółtą kartkę otrzymał Michał Kucharczyk.

Kucharczyk atakował prawą stroną, sędzia uznał, że faulował rywala. Polak protestował i...

Szeriff. Schodzi: Zlatko Tripić. Wchodzi: Victor Oliveira.

Legia. Schodzi: Tomasz Jodłowiec. Wchodzi: Armando Sadiku.

Bez pomysłu, bez większej ambicji. Legia oddala się od Ligi Europy... Już niewiele ponad kwadrans.

Legia w końcu na dłużej zagościła pod bramką Sheriffa, ale gospodarze grając w przewadze czują się mocni i sami chcą zdobyć gola.

Udało się... Hildeberto Pereira biegł do dośrodkowania, ale nie doszedł do niego. Na szczęście zdołał wyhamować przed murem stojącym kilka metrów za linią końcową.

Malarz musiał wyjść kilka metrów przed własną bramkę i uprzedził szarżującego rywala.

Z rzutu wolnego ponad bramką uderzył Bayala.

Do pełni "szczęścia" brakuje jeszcze rzutu karnego dla rywala Legii. Na razie będzie rzut wolny z ok. 18 metrów po faulu Dąbrowskiego.

Żółtą kartkę otrzymał Maciej Dąbrowski.

W "dziada" grają piłkarze Sheriffa z zawodnikami Legii. Bezradni momentami są grający w osłabieniu mistrzowie Polski.

Legia. Schodzi: Dominik Nagy. Wchodzi: Hildeberto Pereira.

Szeriff. Schodzi: Josip Brezovec. Wchodzi: Wilfried Balima.

Z dystansu uderzał Brezovec, ale trafił w rywala.

Minuty mijają, a Legia nie potrafi zbliżyć się pod bramkę rywala...

Da Silva uderzał technicznie z lewej strony pola karnego. Piłka dokręcała się do bramki, ale minęła ją o metr.

Szeriff. Schodzi: Ziguy Badibanga. Wchodzi: Jairo de Macedo da Silva.

Tripić wpadł z piłką w pole karne Legii, przewrócił się, ale sędzia uznał, że symulował. Kartki jednak nie było.

Kapitalnie z woleja uderzył z ok. 30 metrów Tomasz Jodłowiec. Bramkarz sparował piłkę na róg!

Legia jest w stanie zdobyć gola w meczu?

Piłka cały czas na połowie Legii. Tutaj już chyba tylko Stanisław Czerczesow mógłby pomóc...

Po rozegraniu piłki po rzucie rożnym główkował Kulusić. Futbolówka wylądowała na bramce Malarza.

Gospodarze znowu wysoko atakują Legionistów i ci mają problemy z wyprowadzeniem akcji.

Sędzia postąpił słusznie wykluczając z gry Michała Pazdana?

Sheriff rozgrywa piłkę na połowie Legii. Gospodarze coraz bliżej awansu do Ligi Europy.

Kucharczyk gonił rywala i po chwili padł łapiąc się za twarz. Sędzia nie pokazał kartki.

Legia sprytnie rozegrała rzut wolny, piłka trafiła na głowę Hamalainena. Fin przelobował bramkarza, ale minimalnie przestrzelił!

Gramy po przerwie!

Przerwa. Bez goli w Tyraspolu. Legia całą drugą połowę będzie grała w osłabieniu.

Gra w przewadze dodała pewności gospodarzom, którzy przycisnęli Legię w końcówce 1. połowy.

Sędzia doliczył 2 minuty.

Dośrodkowanie z rogu, zamieszanie w polu karnym gospodarzy. Niewiele brakowało Jodłowcowi.

Dośrodkowanie z rzutu wolnego, ale źle główkował Jodłowiec. Piłka odbiła się od ziemi i wybił ją rywal.

Długo czekaliśmy na wznowienie gry. Przed momentem groźnie mogło być pod bramką Legii, ale sędzia uznał, że był spalony.

Pazdan wciąż nie opuścił boiska. Polak dyskutuje z arbitrem.

Czerwoną kartkę otrzymał Michał Pazdan. Sędzia uznał, że Pazdan naruszył jego nietykalność ł i pokazał mu drugą żółtą kartkę.

Żółtą kartkę otrzymał Michał Pazdan. Pazdan łokciem potraktował rywala.

Uderzał Susic, piłka wyszła na róg. Gdyby nie obrońca, mogło być groźnie.

Wciąż lepiej prezentują się gospodarze. Brezovec przed momentem dośrodkował, ale piłka wyszła na aut.

Gracze Sheriffa przyspieszyli i szukają szans na zdobycie gola. Akcje wyglądają chaotycznie, ale ważne jest co znajduje się w sieci.

Wysoko atakują Legionistów piłkarze Sheriffa. Pazdan musiał zagrywać do Malarza.

Brezovec ruszył z piłką, przebiegł kilkanaście metrów i uderzył sprzed pola karnego. Malarz musiał się wyciągnąć, aby odbić strzał.

Legia w 1. połowie zdobędzie gola?

Gospodarzom nie spieszy się, to Legia musi rozbijać mur. Póki co idzie jej to opornie.

Żółtą kartkę otrzymał Dominik Nagy. Węgier zdaniem sędziego chciał wymusić rzut karny.

Zaczynają łapać rytm piłkarze Legii. Wciąż jednak nie potrafią celnie uderzyć na bramkę rywala.

Kombinacyjna akcja gości, Jędrzejczyk wpadł w pole karne i przewrócił się. Sędzia uznał, że nie było w tym winy obrońcy.

Artur Jędrzejczyk jest chyba najczęściej faulowanym graczem Legii w pierwszej fazie meczu.

Szybciej zaczęli grać Wojskowi. Dośrodkował Mączyński, obrońca spanikował i wybił piłkę na róg.

Legia próbowała zaatakować lewą stroną. Nie udało się jednak nawet dośrodkować. Od bramki rozpocznie Sheriff.

Trener gospodarzy ma co chwilę pretensje do sędziego uważając, że Legioniści notorycznie trzymają jego zawodników.

Sheriff przeniósł ciężar gry na połowę Legii, Polacy w ostatnich minutach nie potrafili przedostać się w pole karne gospodarzy.

Z ok. 17 metrów z woleja uderzył Bayala, piłka przeleciała daleko od bramki.

Legioniści nie pozostają dłużni, po plecach dostał Brezović i lekko utyka.

Znowu leży na boisku Jędrzejczyk. Rywale nie patyczkują się z Polakami.

Tripić po prawej stroni ostro potraktował Jędrzejczyka. Polak szybko jednak pozbierał się.

Legia w ataku, mistrzowie Polski starają się konstruować akcje spokojnie rozgrywając piłkę.

Z groźną kontrą wyszli gospodarze, szarżował Badibanga. Piłkę w okolicach linii pola karnego zabrał mu Pazdan!

Hamalainen uderzał z rzutu wolnego, trafił w mur rywali, którzy po chwili wyprowadzili groźną kontrę.

Od początku ton wydarzeniom na boisku nadaje Legia. Gospodarze ostro atakują rywali.

Gramy!

Za moment pierwszy gwizdek sędziego!

Legia awansuje do Ligi Europy?

Spotkanie poprowadzi Ivan Bebek (Chorwacja).

Po remisie w Warszawie 1:1 Legia Warszawa w rewanżu w Tyraspolu musi zdobyć co najmniej jednego gola, aby zagrać w Lidze Europy.