Serie A: 31. kolejka
07 kwi 2018 15:00
90+4'

Na koniec meczu mizerna interwencja Wojciecha Szczęsnego. Zaskoczony strzałem z dystansu reprezentant Polski piąstkował piłkę w dziwnym kierunku.

1
3
3
7
1
90'

Doliczone 4 minuty.

6
4
1
85'

Po męczarniach, ale jednak faworyt zapewnił sobie zwycięstwo. Sposób, w jaki cieszą się na ławce rezerwowych przyjezdni, wskazuje na to, że doceniają tę wygraną.

3
2
1
1
82'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Douglas Costa.

Mnóstwo miejsca na swój rajd miał Brazylijczyk. Po zejściu z prawego skrzydła przed pole karne beniaminka Douglas Costa oddał piękne uderzenie z dystansu. Futbolówka wpadła za kołnierz Christiana Puggioniego.

24
10
2
1
2
81'
ZMIANA

Benevento Calcio. Schodzi: Sandro. Wchodzi: Lorenzo Del Pinto.

2
78'
ZMIANA
76'

Nie rezygnuje do końca z możliwości zapunktowania Benevento Calcio. Pożar w polu karnym Wojciecha Szczęsnego. Po interwencji Polaka wybijał piłkę Daniele Rugani.

3
1
74'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Paulo Dybala.

Pewnym egzekutorem rzutu karnego był ponownie Paulo Dybala. Mało efektowny, ale jednak hat-trick Argentyńczyka!

Juventus FC
30
19
2
3
4
73'

Drugi rzut karny dla Juventusu. Tym razem Gonzalo Higuain przełożył sobie piłkę w polu karnym i sprytnie nadział się na nogę Nicolasa Violi.

7
4
1
1
2
71'

Nicolas Viola ma ma już asystę, a chce mieć również gola. Mocne uderzenie pomocnika Benevento Calcio metr ponad bramką Wojciecha Szczęsnego.

2
2
70'
ZMIANA

Benevento Calcio. Schodzi: Cheick Diabate. Wchodzi: Pietro Iemmello.

Pietro Iemmello #33
1
68'

W pierwszym tempie Benevento nie oddało strzału po dośrodkowaniu z rzutu rożnego, ale na zamknięcie poszedł jeszcze Guilherme i Wojciech Szczęsny miał dużo szczęścia, że Brazylijczyk nie skierował piłki z bliska do jego bramki.

1
1
66'

W ostatnich minutach warty odnotowania był wyłącznie niecelny strzał Miralema Pjanicia z rzutu wolnego. Niebezpiecznie zaatakowali również gospodarze, czego efektem był korner.

1
1
2
63'
ZMIANA
62'

Claudio Marchisio ułożył sobie futbolówkę na prawej stopie i oddał uderzenie z dystansu. Nie była to udana próba. Piłka leciała powoli, a na dodatek wylądowała na górnej siatce bramki Benevento.

1
60'

Nerwy w Turynie. Juventusowi ucieka czas, a ewentualne potknięcie w Benewencie otworzy drzwi do mistrzostwa Włoch przed Napoli.

1
58'
ZMIANA

Juventus. Schodzi: Juan Cuadrado. Wchodzi: Douglas Costa.

55'

Zabawa na trybunach w Benewencie. Miejscowa drużyna stawia czoła murowanemu faworytowi i spotkanie jest interesujące.

4
1
3
53'

Juan Cuadrado strzelił po ziemi w nogi defensora. Juventus musi organizować się do ataku po raz trzeci. Ponownie stracił prowadzenie.

3
2
3
51'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Cheick Diabate. Asystował mu Nicolas Viola.

Mecz dubletów. Cheick Diabate powtórzył wyczyn Paulo Dybali i również trafił po raz drugi do bramki przeciwnika. Świetnie główkował napastnik Benevento Calcio po dośrodkowaniu z lewego narożnika boiska i Wojciech Szczęsny wyłącznie obserwował lot piłki do bramki.

25
50'

Podanie do Guilherme w pole karne Juventusu. Brazylijczyk szybko przełożył sobie futbolówkę, ale nie potrafił jej umieścić w okienku bramki.

1
1
1
1
1
49'

Juan Cuadrado próbował nawinąć przeciwnika, jednak stracił orientację w przestrzeni i po swoim drugim zwodzie wybiegł z piłką poza boisko. Publiczność rozbawiona dryblingiem Kolumbijczyka i głośną reakcją stara się go zdeprymować.

3
48'

Po raz drugi Juventus nie chce powtórzyć błędu i oddać inicjatywy przeciwnikowi. Turyńczycy spokojnie wymieniają podania na własnej połowie i zmuszają Benevento Calcio do pressingu.

2
1
46'

Piłka ponownie w grze.

2
Czy Benevento Calcio wyrówna po przerwie?
Tak
Nie
5
3
45+4'

Trwa nieustannie doliczony czas.

1
1
45+2'
GOOOOOOL!!!

Rzutem na taśmę, już po upłynięciu regulaminowego czasu, Paulo Dybala trafił do bramki po raz drugi. Strzał Argentyńczyka z rzutu karnego daje prowadzenie Juventusowi po pierwszej połowie.

Juventus FC
16
7
2
1
2
45'

Sędzia postanowił sprawdzić powtórkę ostatniej sytuacji. Będzie rzut karny dla Juventusu w doliczonym czasie!

4
4
1
44'

W pole karne Benevento Calcio wpadł Miralem Pjanić i starał się wymanewrować tam trzech przeciwników. Zadziałała siła złego na jednego i Chorwat nie oddał uderzenia z bliska. Christian Puggioni pogratulował swoim obrońcom.

2
1
2
43'

Ponownie ręka. Tym razem Paulo Dybala nie zapanował nad piłką po dośrodkowaniu Alexa Sandro.

3
39'

Stephan Lichtsteiner rozpędził się z piłką tak mocno, że zabrakło mu boiska, żeby zakończyć swój rajd dośrodkowaniem. Szwajcar i spółka mają jeszcze kilka minut na odzyskanie prowadzenia w pierwszej połowie.

2
37'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę za skierowanie piłki ręką do bramki otrzymał Mario Mandzukić.

1
2
1
2
35'

Benevento Calcio wymienia podania na połowie turyńczyków. Krąży piłka z jednej strony boiska na drugą, jednak nie wędruje w pole karne Wojciecha Szczęsnego.

2
1
1
33'

Juan Cuadrado chciał dorzucić do asysty gola. Zabrakło Kolumbijczykowi precyzji. Miał już przed oczami wyłącznie bramkarza, a jednak chybił.

1
1
1
3
32'

Mario Mandzukić musiał wycofać się na własną połowę, żeby przerwać tam atak Benevento. Budowali go Bacary Sagna oraz Guilherme.

1
1
1
1
2
29'

Dostał wiatru w żagle beniaminek. W tym meczu nie ma nic do stracenia, a skoro zobaczył, że jest w stranie zaszkodzić mistrzowi Włoch, stara się to zrobić po raz drugi.

4
1
1
1
1
27'

Nie ma żółtej kartki po ostrym starciu w centralnej części boiska. Sędzia woli temperować krewkich zawodników słowami.

24'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Cheick Diabate. Asystował mu Guilherme.

Nie trzeba było długo czekać na wyrównanie w Benewencie. Autsajder odgryzł się liderowi. Przed strzałem z bliska do bramki Wojciecha Szczęsnego asystował były Legionosta.

8
5
8
12
30
21'

Lorenzo Venuti był centralną postacią w akcji, która przyniosła beniaminkowi pierwszy korner w meczu z liderem.

2
1
1
19'

Mario Mandzukić miał szansę na podwojenie przewagi gości po dośrodkowaniu Stephana Lichtsteinera. W ostatnim momencie obrońca w żółto-czerwonej koszulce wybił piłkę sprzed nosa Chorwata.

2
1
16'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Paulo Dybala. Asystował mu Juan Cuadrado.

Efektowne uderzenie Argentyńczyka daje prowadzenie Juventusowi! Pierwszą asystę po powrocie na boisko zanotował Juan Cuadrado.

29
15
4
3
1
15'

Próba skontrowania Juventusu przez Benevento Calcio. Na dokładne podanie czekał Guilherme, jednak Enrico Brignola nie potrafił takim obsłużyć Brazylijczyka.

1
13'

Jakiś kłopot ze zdrowiem miał Mario Mandzukić, ale nie zanosi się na to, że trener Massimiliano Allegri będzie zmuszony do dokonania zmiany w ofensywie.

2
1
12'

Przewaga w posiadaniu piłki po stronie faworyta z Turynu. Uskrzydleni ostatnim zwycięstwem gospodarze starają się od czasu do czasu odgryzać.

1
1
9'

Wojciech Szczęsny przywitał się z piłką po tym jak Filip Djuricić próbował bezskutecznie uruchomić podaniem ustawionego na desancie Cheicka Diabate.

4
2
7'

Akcja Juana Cuadrado z Miralemem Pjaniciem przyniosła mistrzowi Włoch pierwszy w tym spotkaniu rzut rożny. Z krótkiego rozegrania stałego fragmentu niewiele wynikło.

1
1
6'

Mario Mandzukić uruchomił podaniem ze skrzydła Miralema Pjanicia. Przed polem karnym gospodarzy do Bośniaka doskoczyło jednak kilku przeciwników.

4'

Christian Puggioni wyszedł w powietrze i poczekał tam na futbolówkę po dośrodkowaniu Miralema Pjanicia. Skuteczna interwencja bramkarza Benevento Calcio.

1
3'

Premierowe ataki z obu stron boiska. Enrico Brignola przegrał pojedynek z dobrze ustawionym Daniele Ruganim, a po przechwycie Juventusu szarżował Paulo Dybala.