Puchar Ligi Angielskiej: 1/16 finału
20 wrz 2017 21:00
90+4'

Przed dobrą okazją do strzelenia gola stanął Hal Robson-Kanu, jednakże obił słupek bramki.

18
9
10
18
10
90+3'

West Bromwich Albion rusza z kolejną akcją, ale Manchester City dobrze się broni.

14
6
6
7
19
90'

Hal Robson-Kanu celnie uderzał, ale piłkę pewnie wyłapał Bravo. Sędzia doliczył 5 minut.

17
8
5
6
7
89'

Kibice wspierają West Bromwich Albion, które ma już bardzo mało czasu na wyrównanie stanu rywalizacji.

11
4
3
5
4
87'

Zawodnicy West Bromwich Albion mieli rzut rożny, jednak piłka minęła bramkę przyjezdnych.

5
2
2
3
9
85'

2
84'

Manchester City stara się uspokoić grę, ale gospodarze walczą bardzo ambitnie o doprowadzenie do wyrównania.

4
1
1
1
2
81'

West Bromwich Albion blisko wyrównania, ale na posterunku Claudio Bravo.

12
2
6
4
3
80'

WBA. Schodzi: Claudio Yacob. Wchodzi: James McClean.

79'

Man City. Schodzi: Leroy Sane. Wchodzi: Fernandinho.

5
2
2
2
2
77'

Gol! Strzelił Leroy Sane.

Nacierali gospodarze, a z kontrą wyszli goście. Bernardo Silva dobrze zagrał do Leroy'a Sane'a, a Niemiec zszedł z prawego skrzydła do środka i pięknym strzałem zza pola karnego w prawy górny róg bramki pokonał Bena Fostera.

19
11
6
42
30
76'

James Morrison mógł wyprowadzić swój zespół na prowadzenie, ale pięknie obronił Bravo.

2
2
3
4
2
76'

Uderzał Grzegorz Krychowiak, ale jego strzał został zablokowany.

46
25
3
7
3
75'

Piłkarze WBA chcą pójść za ciosem! Szybki kontratak na bramkę mógł zamienić Hal Robson-Kanu, lecz uderzył obok słupka bramki strzeżonej przez Bravo.

6
2
2
7
2
72'

Gol! Strzelił Claudio Yacob. Asystował mu Kieran Gibbs.

West Bromwich Albion doprowadziło do remisu! Kieran Gibbs dośrodkowywał z rzutu rożnego, a niepilnowany Claudio Yacob strzałem nogą z powietrza pokonał Claudio Bravo.

West Bromwich Albion
57
28
8
6
12
69'

Szybka kontra Manchesteru City, lecz strzał Leroy'a Sane'a odbił Ben Foster.

4
3
2
3
4
68'

Bardzo blisko gola dla West Bromwich Albion! Tuż obok bramki uderzał James Morrison.

3
3
1
1
67'
66'

Żółtą kartkę za protesty otrzymał Raheem Sterling.

2
2
1
1
2
64'

Manchester City spokojnie konstruuje swoją akcję, ale umiejętnie ustawiają się miejscowi piłkarze.

3
1
2
3
1
62'

WBA. Schodzi: Gareth McAuley. Wchodzi: Matt Phillips.

61'

Ben Foster skuteczny w bramce WBA i dalej bez zmiany wyniku. Ładna interwencja nogami golkipera West Bromwich Albion.

3
2
2
2
59'

Żółtą kartkę za nieprzemyślany faul otrzymał Leroy Sane.

1
59'

Man City. Schodzi: Ilkay Gundogan. Wchodzi: Kyle Walker.

57'

Yaya Toure uderzał z rzutu wolnego, ale prosto w mur.

1
1
1
57'

Dość długo opatrywany był Ilkay Gundogan.

3
54'

Żółtą kartkę za taktyczny faul otrzymał Claudio Yacob.

1
54'

Wysoki pressing piłkarzy WBA, lecz po chwili z kontratakiem ruszyli goście.

2
3
52'

Hal Robson-Kanu przerwał kontrę Manchester City, ale obyło się bez żółtej kartki.

3
50'

W drugiej części rywalizacji odważniej poczyna sobie West Bromwich Albion.

4
3
1
1
1
48'

Ilkay Gundogan dośrodkowywał z rzutu rożnego, ale nic nie wyszło z tej akcji dla The Citizens.

1
2
2
1
1
46'

Na starcie drugiej odsłony do ataku ruszyli gospodarze.

4
2
3
1
1
46'

Początek II połowy meczu West Bromwich Albion - Manchester City.

3
2
1
1
1
45'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Fabian Delph.

4
2
1
3
1
43'

Leroy Sane uderzał z dystansu, lecz nie zdołał ponownie pokonać Bena Fostera.

1
1
2
1
1
42'

Coraz mniej czasu do końca pierwszej połowy. Manchester City atakuje prawym skrzydłem.

2
2
1
2
1
40'

Yaya Toure faulował rywala i grę rozpocznie West Bromwich Albion.

6
3
39'

Imponuje gra piłką podopiecznych Pepa Guardioli, który znów są w okolicach pola karnego gospodarzy.

1
2
1
37'

Dobre dośrodkowanie Grzegorza Krychowiaka. Po chwili sędzia odgwizdał rzut wolny dla The Citizens.

15
9
5
2
3
36'

Manchester City miał rzut wolny, jednak wciąż bez zmiany wyniku. Przy linii opatrywana była ręka Gabriela Jesusa.

1
1
34'

West Bromwich Albion w końcu ruszyło z ofensywną akcją. Celnie uderzył głową Jay Rodriguez.

2
2
1
1
31'

Goście na razie mają wszystko pod kontrolą. Gospodarze muszą uciekać się do obrony.

1
29'

Gareth McAuley faulował Jesusa, za co otrzymał reprymendę od sędziego. Kolejne takie zagranie może się skończyć indywidualną karą.

1
1
1
27'

Ben Foster zatrzymał Leroya Sane'a. Wciąż w natarciu goście.

1
1
26'

Gabriel Jesus popisał się indywidualną akcją, którą zakończył niecelnym strzałem.

1
1
1
2
25'

Grzegorz Krychowiak popisał się skutecznym odbiorem, ale po chwili jego zespół stracił piłkę.

22
6
1
4
2
24'

Manchester City ma dużą przewagę w posiadaniu piłki, lecz na razie nie jest w stanie strzelić drugiego gola.

1
1
1
22'

Ilkay Gundogan dogrywał z rzutu rożnego, ale nic nie wyszło z tej akcji podopiecznych Pepa Guardioli.

1
1
1
18'

Ilkay Gundogan spróbował strzału, jednakże został zablowany. Po chwili dobrze bronił Ben Foster.

3
1
1
18'

Tempo rywalizacji zdecydowanie spadło. Manchester City rozgrywa piłkę na połowie gospodarzy.

1
1
2
2
1
16'

Hal Robson-Kanu zagrał piłkę ręką i od rzutu wolnego rozpoczną The Citizens.

1
14'

Manchester City sunie z kolejną akcją, ale umiejętnie ustawiają się piłkarze WBA, którzy blokują dostęp do własnej bramki.

5
1
3
11'

Kolejnego gola szuka Leroy Sane, lecz czujny był Ben Foster.

1
10'

Grzegorz Krychowiak faulował jednego z rywali. Po chwili na spalonym Gabriel Jesus.

18
1
2
1
1
9'

West Bromwich Albion będzie grało długimi piłkami i starało się wykorzystać jakąś okazję w kontrze.

6
1
3
1
8'

Spokojnie kolejne podania wymieniają goście, którzy budują akcję ofensywną.

2
2
1
3
6'

Dobrze z rzutu rożnego dośrodkowywał Grzegorz Krychowiak, ale piłkę wypiąstkował Claudio Bravo, który zażegnał niebezpieczeństwo pod swoją bramką.

20
6
2
1
1
5'

John Stones zatrzymał akcję West Bromwich Albion.

3
2
4
3'

Gol! Strzelił Leroy Sane. Asystował mu Ilkay Gundogan.

Mocne otwarcie zespołu z Manchesteru. Dobrze w polu karnym gospodarzy zachował się Leroy Sane, który wykorzystał zagranie od Ilkaya Gundogana i pewnym strzałem otworzył wynik spotkania.