Gospodarzom na dogonienie rywali zostało 4 minuty.

1
2
1
89'

Brzydki faul Matuszczyka kwalifikujący się na kartkę, ale arbiter oszczędził piłkarza. Cierpi Jukić.

2
2
2
88'

Bardzo niecelnie z dystansu uderzył Goran Cvijanović.

2
1
3
4
85'
DRUGA ŻÓŁTA KARTKA

Druga żółtą kartkę i w konsekwencji czerwoną otrzymał Bartosz Kopacz. Faul taktyczny na wybiegającym na czystą pozycję Górskim i gospodarze w osłabieniu.

24
12
2
5
6
84'

"Gramy do końca" skandowane z trybun. Wydaje się jednak, że to nie dzień Zagłębia.

5
2
82'

Grający świetny mecz Bartosz Rymaniak poczarował w polu karnym Zagłębia. Wszystko zakończone mocnym wstrzeleniem piłki wzdłuż bramki w wykonaniu Cebuli, ale piłka na aucie.

2
1
2
2
79'

Żółtą kartkę otrzymał Adam Matuszczyk. Faul taktyczny na Rymaniaku.

8
6
1
3
74'

Podanie z głębi pola do Janoszki, ten podcina piłkę nad bramkarzem i piłka w siatce, ale remisu nie ma. Był spalony.

7
5
3
4
70'
67'

Piłka dokręcana do bramki gości. "Szczupakiem" w kierunku futbolówki pofrunął Jakub Świerczok, ale nie sięgnął jej. Alomerović tylko stał i patrzył, na jego szczęście piłka przeleciała tuż obok bramki.

4
2
2
1
65'
Czy Zagłębie złamie obronę Korony?
5
5
2
1
64'

Kolejna dwójkowa akcja napastników Zagłębia. Pawłowski do Świerczoka, a ten soczyście uderza w krótki róg. Broni Zlatan Alomerović.

3
1
62'

Najlepsza w tym meczu szansa Zagłębia! Centra Todorovskiego, zgranie głową Pawłowskiego i mocny strzał z kilku metrów Świerczoka. Dejmek fantastycznie podbił piłkę i to ratuje gości!

3
3
1
1
59'

Centra z kornera, krótkie wybicie obrońców Korony i piłka spadła do Kubickiego. Mocny strzał z 22 metrów...nad poprzeczką.

4
4
57'

Żółtą kartkę otrzymał Elhadji Pape Diaw. "Upomnienie zbiorcze", za liczne faule Senegalczyka.

2
1
1
2
2
54'

Tak to wygląda w obiektywie...

4
4
1
53'

Jagiełło świetnie zagrał w pole karne, ale Bartłomiej Pawłowski zbyt długo zwlekał ze strzałem i został wypchnięty przez obrońców na skraj pola karnego, do linii końcowej.

6
3
1
50'

Todorovski dośrodkował z prawej flanki, ale w polu karnym źle piłkę przyjął Świerczok i Kosakiewicz zareagował właściwie, doskakując do napastnika.

4
2
1
1
1
49'

Żółtą kartkę otrzymał Maciej Górski. Faulowany był Kopacz.

2
2
2
2
1
46'
46'

Zaczynamy II połowę.

2
45+1'

Olbrzymie zamieszanie w polu karnym Korony, ale Dejmek ratuje gości.

13
6
2
2
5
45'

Gol! Strzelił Maciej Górski.

Mamy gola do szatni. Strzelał Goran Cvijanović, piłkę odbił Polacek, ale skutecznie dobił Górski. Gol pierwotnie nie został uznany z powodu rzekomego spalonego, ale po analizie VAR mamy trafienie dla gości.

57
29
8
8
12
43'

Kończy się nam powoli I połowa i trzeba obiektywnie stwierdzić, że to Korona gra lepiej.

13
9
1
1
41'

Przerwa w grze. Niebezpiecznie zderzyli się Soriano z Todorovskim.

6
2
2
38'

Atomowy strzał Rymaniaka i upolowany Tosik. Defensywny pomocnik dostał w głowę i padł jak rażony piorunem.

9
3
1
2
1
35'

Żółtą kartkę otrzymał Bartosz Kopacz. Brzydki faul na rozpędzonym Górskim.

11
7
3
1
3
34'

Pawłowski mocno z 30 metrów, ale prosto w plecy Dejmka.

4
2
1
33'

Żółtą kartkę otrzymał Filip Jagiełło. Atak na nogi Cebuli.

8
8
3
1
1
31'

Centra na dalszy słupek, ale Rymaniak wystraszył się szansy i fatalnie przestrzelił.

1
3
2
1
2
30'

Jakub Tosik dośrodkował z lewej strony boiska, centrę dobrze przedłużył głową Świerczok, ale już Pawłowski nie sięgnął futbolówki.

3
2
1
1
1
27'

Zagłębie ma problemy z przedostaniem się pod bramkę rywali. Może właśnie dlatego Jakub Świerczok zdecydował się na trochę desperacki strzał z ok. 25 metrów. Mocno, ale bardzo niecelnie.

4
2
1
25'

Blisko trafienia Korona! Świetnie piłkę na 5. metr zgrał głową Maciej Górski. Wolej Soriano obił jednak poprzeczkę.

1
2
2
5
2
22'

Miś do Górskiego, a ten błyskawicznie odwrócił się w kierunku bramki i.... skiksował.

4
1
2
1
1
20'

Blisko oddania strzału był Soriano, ale jeden ze stoperów Zagłębia w ostatniej chwili "zdjął" mu piłkę z nogi.

2
2
1
16'

Uraz Kovacevicia. Bośniak utykając opuszcza boisko i nie wiadomo czy będzie zdolny do dalszej gry. Oj ma się ta Korona w tym sezonie z kontuzjami.

1
8
1
14'

Chytre, półgórne podanie w kielecką "szesnastkę", ale Alan Czerwiński nie sięgnął piłki.

4
2
1
1
13'

Wygrana walka w środku boiska i błyskawiczne podanie na wolne pole do Czerwińskiego. Ten jednak przegrał biegowy pojedynek z Misiem, a do tego faulował.

6
1
11'

Todorovski fauluje Górskiego na lewym skrzydle na wysokości pola karnego gospodarzy. Centra Cvijanovicia dobra, ale radzą sobie defensorzy.

5
2
2
2
7'

Cebula z piłką na 20. metrze. Lekki strzał trafia do "koszyczka" Polacka.

4
2
1
3
1
5'

Prostopadłe zagranie w pole karne Zagłębia do wybiegajacego na pozycję Górskiego. Ryzykowny wślizg Todorovskiego wyjaśnia wszystko.

5
1
1
2
2
3'

Kapitalne długie podanie na prawe skrzydło do Czerwińskiego, ten znakomicie dograł głową w pole karne do wbiegajacego Pawłowskiego. Strzał bez przyjęcia, ale na posterunku Zlatan Alomerović. Akcja mogła się podobać!

2
2
6
1
2
1'

Mamy już premierowy strzał. Nieprzygotowana pozycja Świerczoka i uderzona z 22 metrów piłka szybuje bardzo wysoko.