Polska U-19
72' Oskar Repka
Niemcy U-19
62' Atakan Akkaynak 68' Jan-Niklas Beste 81' Arne Maier
0:2

Koniec. Niemcy w Zabrzu zasłużenie pokonali Polaków 2:0.

Polacy dążą do zdobycia kontaktowego gola, ale za późno wzięli się do pracy.

Pogramy jeszcze przez 4 minuty.

Fein trafiony w głowę przy strzale jednego z Polaków. Niemiec chyba nie wróci na boisko. A dopiero na nie wszedł.

Niemcy U-19. Schodzi: Kai Havertz. Wchodzi: Adrian Fein.

Niemcy U-19. Schodzi: Linton Maina. Wchodzi: Timothy Tillmann.

Gol! Strzelił Arne Maier. Asystował mu Manuel Wintzheimer. Kapitalnie z dystansu uderzył Maier. Piłka jeszcze odbiła się od słupka. Bułka nie miał szans na skuteczną interwencję. 0:2...

Ładny strzał Maiera. Bułka nie dał się zaskoczyć.

Strzał Beste był mocny, ale niecelny. Niemcy na niezbyt wiele pozwalają Polakom.

Strzał Wintzheimera bez problemów obronił Bułka.

Havertz z rzutu wolnego trafił w mur.

Żółtą kartkę za faul otrzymał Oskar Repka.

Gol! Strzelił Jan-Niklas Beste. Po dośrodkowaniu w pole karne Repka źle wybił piłkę, ta trafiłą pod nogi Beste, a ten z dość trudnej pozycji trafił do bramki. Bułka w tej sytuacji popełnił błąd. Niemcy zasłużyli na tego gola.

Kolejna okazja po przerwie Polaków. Strzał Gryma obronił Thiede. Dużo lepsza druga odsłona w wykonaniu naszych zawodników. Do ideału jednak daleko.

Niemcy U-19. Schodzi: Sam Schreck. Wchodzi: Yari Otto.

Żółtą kartkę za faul otrzymał Atakan Akkaynak.

Akkaynak uderzył z ok. 20 metrów, ale piłka poszybowała daleko od bramki strzeżonej przez Bułkę.

Cieszmy się! Pierwszy celny strzał w meczu Polaków. Słabo w kierunku bramki piłkę posłał Kanach.

Strzał Maiera otarł się obrońcę i przeleciał obok bramki. Kolejny róg dla Niemców.

Polacy wykonywali rzut rożny, ale dobrze w obronie Niemcy. Nasi reprezentanci wciąż bez celnego strzału.

I już w ataku Niemcy. Techniczny strzał Beste obronił Bułka.

Zaczynamy grę po przerwie.

Przerwa. Bez goli w Zabrzu, co na pewno należy uznać za sukces Polaków.

Już jesteśmy w doliczonym czasie. Arbiter dołożył minutę.

Niemcy w ataku, goście jeszcze przed przerwą chcą wyjść na prowadzenie.

Havertz wpadł z piłką w pole karne, piłka po jego strzale odbiła się od obrońcy. Bułka zachował czujność.

Coraz bliżej końca pierwszej części, a Polacy bez celnego uderzenia na bramkę gości.

Obraz meczu nie ulega zmianie. Cały czas więcej do powiedzenia mają Niemcy. Polacy mają problemy ze swobodnym rozegraniem piłki.

Co kilka minut do pracy zmuszany jest Bułka. Przed momentem bramkarz musiał interweniować po strzale Wintzheimera. Rywal uderzył jednak źle.

Niemcy czekają na błąd Polaków. Optyczna przewaga należy do gości.

Sam Schreck uderzał na bramkę Bułki. Golkiper zdołał jednak obronić strzał z okolic linii pola karnego.

Naszym reprezentantom udało się przetrwać trudne momenty, Polacy w końcu na dłużej potrafią wyjść z połowy.

Polacy starali się skontrować gości, ale Steczyk został złapany na spalonym.

Polacy wciąż w defensywie, nasi reprezentanci nie potrafią zagrozić Niemcom.

Niemcy dążą do objęcia prowadzenia. Znowu groźnie pod bramką Bułki. Bramkarz obronił uderzenie Beste.

Mocno z pola karnego uderzył Maina. Niemiec jednak posłał piłkę daleko od celu.

W odpowiedzi Biało-Czerwoni. Drawz pospieszył się ze strzałem i uderzył niecelnie.

Coraz groźniejsi goście! Piłkę w polu karnym otrzymał Wintzheimer, ale jego strzał odbił się od słupka! Było bardzo niebezpiecznie.

W dobrej sytuacji mial szansę znaleźć się Maier, ale Niemiec był na spalonym.

Na bramkę Niemców uderzał Kanach, ale trafił w rywala.

Rwane pierwsze minuty. Piłkarze starają się wejść w rytm meczowy.

Pierwszy gwizdek sędziego.

Spotkanie w Zabrzu poprowadzi Ville Koskiniemi (Finlandia).

Polska i Niemcy wygrały swoje pierwsze mecze. Bezpośrednie starcie wyłoni lidera grupy na półmetku rywalizacji.