FC Barcelona
16' Paco Alcacer 57' Gerard Pique 60' Aleix Vidal 74' Denis Suarez 79' Jose Arnaiz
5:0

Sędzia doliczył 2 minuty.

O centymetry od 6:0! Gerard Deulofeu zagrał między nogami defensora, później bramkarza, ale piłka ostatecznie przeleciała obok słupka.

Murcia w końcu ruszyła do przodu większą liczbą piłkarzy. Jedyny strzał w tym meczu gości został jednak zablokowany.

Swojego gola szuka też Gerard Deulofeu. Napastnik Barcelony w trudnej sytuacji trafił jednak w boczną siatkę.

Gol! Strzelił Jose Arnaiz. Asystował mu Denis Suarez. 5:0! Denis Suarez do bramki dołożył asystę. Zawodnik rezerw Barcelony popisał się ładnym uderzeniem z ostrego kąta.

W strzałach już 13:0 dla Barcelony.

Gol! Strzelił Denis Suarez. Asystował mu Sergi Roberto.

4:0! Sergi Roberto kapitalnie zagrał z pierwszej piłki w pole karne nad głowami obrońców, a sytuację sam na sam wykorzystał Denis Suarez.

Murcia. Schodzi: David Sanchez. Wchodzi: Santi Jara.

Ależ blisko! Aleix Vidal świetnie wycofał do Arnaiza, który w ostatniej chwili został zablokowany!

Kolejna ładna akcja z klepki w wykonaniu zawodników Barcelony. Dośrodkowanie Deulofeu padło jednak łupem bramkarza.

Murcia. Schodzi: David Mateos. Wchodzi: Armando Ortiz.

Barcelona. Schodzi: Nelson Semedo. Wchodzi: Jose Arnaiz.

Barcelona. Schodzi: Oriol Busquets. Wchodzi: Sergi Roberto.

Murcia. Schodzi: Renato. Wchodzi: Pedro Martin.

Gol! Strzelił Aleix Vidal. Asystował mu Nelson Semedo. Już 3:0! Semedo zacentrował z końcowej linii, a kapitalną główką popisał się Vidal! Zawodnik Barcy przelobował golkipera Murcii.

Barcelona. Schodzi: Gerard Pique. Wchodzi: David Costas.

Gol! Strzelił Gerard Pique. Asystował mu Aleix Vidal.

Świetna dwójkowa akcja Pique i Vidala. Stoper Barcy zagrał na prawe skrzydło, pobiegł w pole bramkowe, dostał piłkę z powrotem i trafił na krótkim słupku do bramki.

Gerard Deulofeu! Napastnik Barcelony kapitalnie zabrał się z piłką w pole karne - obrócil się, zgubił przeciwnika i uderzył w słupek.

Lucas Digne uderzył zza pola karnego wysoko nad bramką 3-ligowca.

Gerard Deulofeu z ostrego kąta strzelił po ziemi w długi róg, a golkipera wyręczył jeden z defensorów Murcii.

Aleix Vidal minął przed polem karnym dwóch rywali i z niemalże stojącej piłki uderzył wyraźnie nad poprzeczką.

Ależ akcja Denisa Suareza! Pomocnik Barcelony ruszył środkiem, minął kilku zawodników i zagrał na bok pola karnego do Deulofeu, który został przyblokowany.

Początek drugiej połowy.

Koniec pierwszej połowy. FC Barcelona prowadzi w dwumeczu 4:0.

Murcia przeprowadziła akcję lewym skrzydłem, ale czujny Jasper Cillessen skutecznie interweniował poza własnym polem karnym.

Piłkarze Murcii po raz pierwszy znaleźli się w polu karnym Barcelony, jednak po rzucie wolnym sędzia... odgwizdał spalonego.

Niestety od kilku minut niewiele dzieje się na Camp Nou. Gospodarze rozgrywają piłkę na połowie rywala i bezskutecznie starają się dostać w pole karne. Posiadanie piłki 75 do 25 dla gospodarzy, w okazjach 6:0.

Denis Suarez przeprowadził ładną indywidualną akcję, odegrał piłkę do Aleny, który z 17. metrów strzelił nad poprzeczką.

Piłkarze Murcii przyjechali na Camp Nou po najniższy wymiar kary. Goście nawet nie próbują wyprowadzać kontr po  przejęciu piłki.

Po bramce nic na Camp Nou się nie zmieniło. FC Barcelona całą drużyną na połowie Murcii. III-ligowiec głęboko schowany.

Paco Alcacer z rzutu wolnego strzelił w mur graczy Murcii.

Powinno być 2:0! Nelson Semedo kapitalnie wpadł w pole karne z prawego skrzydła, zagrał na długi słupek do niepilnowanego Deulofeu, który fatalnie skiksował.

W dwumeczu już 4:0 dla Barcelony.

Gol! Strzelił Paco Alcacer.

FC Barcelona na prowadzeniu! Gerard Deulofeu napędził akcję, zagrał w polu karnym do Aleixa Vidala, którego uprzedził rywal. Problem w tym, że wybijając, zagrał piłkę wprost na głowę Alcacera. Napastnik gospodarzy trafił do praktycznie pustej bramki.

Czy FC Barcelona zdobędzie dziś minimum 3 bramki?

Posiadanie piłki... 84 do 16 procent dla Barcelony.

Momentami na połowie Murcii znajduje się 21 zawodników. Goście błyskawicznie tracą piłkę.

FC Barcelona od pierwszych minut w ataku pozycyjnym. Gospodarze praktycznie nie schodzą z połowy rywala.

Pierwszą akcję na lewym skrzydle przeprowadził Gerard Deulofeu, który po minięciu rywala wypuścił sobie za mocno piłkę i ta wyleciała poza boisko.

Zaczynamy!

Real Murcia zajmuje w jednej z grup III ligi 5. miejsce. FC Barcelona jest liderem Primera Division.

Trener Barcelony nie powołał do kadry wielu podstawowych zawodników. W meczowej "16" brakuje Messiego, Suareza, Sergio Busquetsa, Iniesty, Umtitiego, Alby, Gomesa, Rakiticia, Mascherano czy ter Stegena.

W pierwszym meczu 1/16 finału Pucharu Króla FC Barcelona pokonała na wyjeździe Real Murcię 3:0.