Real Madryt
11' Lucas Vazquez 59' Lucas Vazquez 87' Casemiro
CD Numancia
17' Grego Sierra 45' Guillermo Fernandez 82' Guillermo Fernandez 84' Dani Calvo 90+2' Dani Calvo
2:2

Koniec spotkania. Real Madryt w dwumeczu wygrał 5:2 i awansował do ćwierćfinału Pucharu Króla.

Druga żółtą kartkę i w konsekwencji czerwoną otrzymał Dani Calvo. Stoper gości zatrzymał kontrę Realu i wyleciał z boiska.

Sędzia doliczył 2 minuty.

Żółtą kartkę otrzymał Casemiro. Za faul.

Żółtą kartkę otrzymał Dani Calvo. Za faul.

Dani Nieto domagał się rzutu karnego dla Numancii. II-ligowiec walczy o zwycięstwo!

Gol! Strzelił Guillermo Fernandez.

Mamy wyrównanie!!! Po dośrodkowaniu z lewego skrzydła świetnie z 11. metrów główkował Guillermo! W dwumeczu 5:2 dla Realu Madryt.

Drugiego gola szuka Numancia! W olbrzymim zamieszaniu w polu karnym dość szczęśliwie na korner piłkę wybił Mateo Kovacić.

Real. Schodzi: Borja Mayoral. Wchodzi: Casemiro.

Ależ akcja Isco. Minął jednego rywala, drugiemu założył "siatkę", ale jego strzał został zablokowany.

Znów Numancia. Etxeberria został jednak zablokowany.

Blisko gola dla Numancii! Strzał Nacho z bliskiej odległości świetnie jednak obronił Kiko Casilla. Po chwili uderzał piętką Guillermo, ale zbyt lekko, by zaskoczyć golkipera.

Powtarza się sytuacja z pierwszej połowy - po wyjściu na prowadzenie piłkarze Realu uspokoili grę i długo rozgrywają futbolówkę.

Numancia. Schodzi: Unai Medina. Wchodzi: Markel Etxeberria.

Numancia. Schodzi: Marc Mateu. Wchodzi: Pere Milla.

Isco strzelił z dystansu w światło bramki. Kolejna udana interwencja golkipera gości.

Real. Schodzi: Marco Asensio. Wchodzi: Isco.

Gol! Strzelił Lucas Vazquez. Asystował mu Borja Mayoral.

Real wyprowadził błyskawiczny kontratak i znów jest na prowadzeniu. Z lewego skrzydła dośrodkował Marco Asensio, Mayoral zgrał głową do środka, a z bliskiej odległości po ekwilibrystycznym strzale drugiego gola zdobył Vazquez.

Marco Asensio przerzucił piłkę na lewą nogę, ale przy próbie strzału został zablokowany. Real obudził się po przerwie!

Kapitalna akcja Ceballosa! Pomocnik Realu rewelacyjnie minął rywala, wpadł w pole karne i wycofał na 11. metr do Nacho. Stoper gospodarzy miał mnóstwo miejsca, jednak uderzył nad poprzeczką.

Bardzo słaby strzał Ceballosa zza pola karnego. Bramkarz Numancii nie miał problemów z interwencją.

Pablo Larrea uderzył z ponad 20 metrów, ale piłka poleciała daleko obok spojenia słupka z poprzeczką bramki Realu.

Real od razu ruszył do ataków. Lucas Vazquez groźnie dośrodkował w pole bramkowe, jednak Marco Asensio nie trafił w piłkę.

Zaczynamy drugą połowę!

Real. Schodzi: Dani Carvajal. Wchodzi: Achraf Hakimi.

Piłkarze Realu Madryt chcieli przejść obok meczu, ale w samej końcówce Numancia wyprowadziła skuteczny atak i mamy 1:1 na Santiago Bernabeu. W dwumeczu 4:1 dla "Królewskich". Czekamy na drugą połowę!

Mateo Kovacić uderzył w światło bramki, jednak golkiper Numancii był na posterunku.

Gol! Strzelił Guillermo Fernandez. Asystował mu Marc Mateu.

A to niespodzianka! Dani Nieto wybiegł z błyskawiczną kontrą, podał w pole karne do Mateu, który od razu odegrał do nacierającego Guillermo. Niedawno wprowadzony napastnik strzelił obok bezradnego golkipera Realu.

Numancia. Schodzi: Higinio Marin. Wchodzi: Guillermo Fernandez. Snajper gości doznał kontuzji.

Lucas Vazquez zagrał zbyt mocno w pole karne i osamotniony Marco Asensio nie zdołał odpowiednio przyjąć piłki.

Obraz gry się nie zmienia - zdecydowana przewaga Realu, który praktycznie nie schodzi z połowy Numancii. Problem w tym, że bramkowych akcji jest jak na lekarstwo.

Lucas Vazquez mógł stanąć do kolejnej bramkowej sytuacji, jednak Marco Asensio znalazł się na spalonym i sędzia przerwał akcję.

Po trafieniu niewiele dzieje się na Santiago Bernabeu. Piłkarze Realu długo rozgrywają. Posiadanie piłki 73 do 27 procent dla "Królewskich".

Bramka wyraźnie podcięła skrzydła piłkarzom Numancii. Od gola Vazqueza optyczną przewagę mają gospodarze.

Żółtą kartkę otrzymał Grego Sierra. Za brzydki faul.

Źle wykonany rzut wolny przez Marco Asensio. Piłkarz Realu posłał piłkę wprost w rękawice golkipera Numancii.

Gol! Strzelił Lucas Vazquez. Asystował mu Dani Carvajal.

Mamy bramkę dla Realu Madryt! Po dośrodkowaniu Carvajala zupełnie niepilnowany na dalszym słupku znalazł się Lucas Vazquez, który po strzale z główki otworzył wynik spotkania.

Marco Asensio zdecydował się na strzał zza pola karnego w kierunku bliższego słupka, ale piłka jedynie prześlizgnęła się po bocznej siatce.

Ile bramek zdobędzie dziś Real Madryt?

Spokojny początek. Piłkarze Numancii chcą pokazać się na Santiago Bernabeu i szukają swoich szans na połowie gospodarzy.

Zaczęli!

W zespole Realu Madryt brakuje kontuzjowanych Sergio Ramosa i Karima Benzemy. Dodatkowo poza kadrą znaleźli się inni czołowi zawodnicy - Gareth Bale, Cristiano Ronaldo, Luka Modrić, Raphael Varane i Marcelo.

W pierwszym meczu 1/8 finału Pucharu Króla Real Madryt wygrał na wyjeździe z Numancią 3:0.