Ludogorec Razgrad
39' Jody Lukoki
AC Milan
5' Ignazio Abate 45+1' Patrick Cutrone 64' Ricardo Rodriguez 90+2' Fabio Borini
0:3

Koniec. Milan pewnie zwycięzył 2:0 i jedną nogą jest w kolejnej rundzie Ligi Europy.

Gol! Strzelił Fabio Borini. Asystował mu Franck Kessie. Już 0:3. Kessie do Boriniego, a ten do bramki.

Sędzia doliczył 3 minuty.

Niewiele dzieje się na placu gry. Po drugim golu dla Milanu tempo gry spadło.

Piłkarze już czekają na końcowy gwizdek sędziego z Serbii. Gospodarze już pogodzili się z porażką.

Tym razem na spalonym Misidjan. Bezradni są gospodarze. Piłkarze Ludogorca mogą żałować, że strzał Dyakova kilka minut po przerwie wylądowal na poprzeczce.

Szansa dla Milanu, do piłki doszedł Andre Silva, ale był na spalonym.

Ludogorec. Schodzi: Jody Lukoki. Wchodzi: Svetoslav Kovachev.

Ludogorec. Schodzi: Marcelinho. Wchodzi: Gustavo Campanharo.

Po raz drugi w meczu uderzał Bonaventura, ale po raz drugi uczynił to niecelnie.

Milan czeka na okazję do wyprowadzenia kontrataku, który przypieczętuje ich wygraną.

Milan. Schodzi: Hakan Calhanoglu. Wchodzi: Fabio Borini.

Goście już się nie wysilają, zaczęło się bronienie wyniku w stylu... włoskim. Ludogorec niewiele potrafi zdziałać.

W sprawie awansu już chyba wszystko jasne. Goście panują na boisku, gospodarze musza się pozbierać po stracie drugiego gola.

Milan. Schodzi: Patrick Cutrone. Wchodzi: Andre Silva.

Gol! Strzelił Ricardo Rodriguez. Wprowadzony chwilę wcześniej na boisko Rodriguez trafił z karnego na 0:2!

Rzut karny dla Milanu! Moti sfaulował Cutrone!

Milan. Schodzi: Ignazio Abate. Wchodzi: Ricardo Rodriguez.

Kolejny strzał na bramkę Milanu, niecelnie uderzył Marcelinho.

Po stracie gola gospodarze już nie kalkulują i dążą do wyrównania. Coraz więcej problemów mają piłkarze Milanu.

Strzałz dystansu Dyakova i piłka odbiła się od poprzeczki. Sporo szczęścia mieli goście!

Gianluigi Donnarumma po raz pierwszy przeszedł test bojowy. Strzelał Marcelinho.

Renan dobrą interwencją uratował gospodarzy przed utratą drugiego gola. Szansę zmarnował Hakan Calhanoglu.

Milan stara się dłużej utrzymywać przy piłce. Bułgarzy nie potrafią im zagrozić.

Gramy po przerwie, już bez Jakuba Świerczoka.

Ludogorec. Schodzi: Jakub Świerczok. Wchodzi: Wanderson.

Przerwa. Goście przeważali i w końcówce 1. połowy objęli prowadzenie.

Gol! Strzelił Patrick Cutrone. Asystował mu Hakan Calhanoglu. Milan w końcu dopiął swego! Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego piłkę w bramce głową umieścił Cutrone. Obrona gospodarzy w dość prosty sposób dała się zaskoczyć rywalom.

Sędzia doliczył minutę.

Wciąż Włosi częściej utrzymują się przy piłce, jednak gospodarze starają się utrudnić im rozgrywanie akcji poprzez wysoki pressing.

Groźne uderzenie Suso, piłka jednak minęła cel!

Żółtą kartkę za faul otrzymał Jody Lukoki.

Milan wymienia sporo podań na połowie Ludogorca, ale ich efektem są co najwyżej rzuty rożne.

To jedyny stadion na którym w trwających meczach nie padły jeszcze gole. Milan zaczyna przeważać, jednak nie stwarza sobie okazji do objęcia prowadzenia.

Marcelinho stara się napędzać ataki gospodarzy. Włosi nie pozwalają jednak rywalom dojść do uderzenia.

Gra przeniosła się do środka pola. Żadna z drużyn nie potrafi dłużej utrzymać się przy piłce. Sporo niedokładności w grze.

Dobra interwencja defensywy Ludogorca po rzucie rożnym. Włosi doszli do uderzenia, ale strzał Hakana Calhanoglu zblokował obrońca.

Coraz groźniejszy jest Milan. Stzrał Patricka Cutrone po raz kolejny zatrzymał się na obrońcy gospodarzy.

Coraz częściej przy piłce utrzymują się gospodarze. Nie przekada się to na liczbę sytuacji podbramkowych.

Uderzał Franck Kessie, ale trafił w obrońcę. Po chwili poprawiał Abate, jednak piłka przeleciała obok bramki.

Coraz odważniej Bułgarzy. Gianluigi Donnarumma już musiał kilka razy interweniować w ostatnich minutach. Wciąż jednak bez strzałów.

Ataki piłkarzy Ludogrca są z łatwością rozbijane przez Milan. Jakub Świerczok póki co jest odcięty od podań.

Żółtą kartkę za faul otrzymał Ignazio Abate.

Uderzał Kessie, ale daleko od celu. Od początku przeważają Włosi.

Milan chciał mocno rozpocząć. Sędzia przerwał grę, na spalonym Patrick Cutrone.

Gramy!

Kto wygra mecz?

Spotkanie poprowadzi Milorad Mazić (Serbia).

Na ławce spotkanie rozpocznie Jacek Góralski.

Pierwszy mecz 1/16 finału Ligi Europy. Ludogorec Razgrad z Jakubem Świerczokiem w składzie podejmuje AC Milan!