12
12
9
90'

Ależ ryzykowna interwencja Cillessena! Holenderski bramkarz wyszedł daleko przed pole karne i ofiarnym wślizgiem zatrzymał atak Santi Miny.

14
5
8
5
4
89'

Barcelona wciąż atakuje. Valencia ma przed sobą rewanż na własnym boisku i wydaje się być zadowolona z takiego wyniku.

13
12
13
6
7
86'

Lionel Messi uderzył zza pola karnego wyraźnie obok słupka.

12
10
6
14
5
81'
ZMIANA

Valencia. Schodzi: Rodrigo. Wchodzi: Santi Mina.

9
9
9
4
6
80'

Ależ bomba Paco Alcacera! Napastnik Barcelony huknął z woleja pod poprzeczkę i piłkę na korner sparował golkiper Valencii.

12
12
14
9
7
79'

Lionel Messi długo szukał szansy do strzału, ale i tak został zablokowany.

13
10
7
10
11
76'

Teraz Lionel Messi szuka swojego gola. Argentyńczyk uderzył z rzutu wolnego nad poprzeczką.

19
10
11
14
6
76'
ZMIANA

Valencia. Schodzi: Carlos Soler. Wchodzi: Ferran Torres.

3
73'
ZMIANA
12
7
9
9
7
72'

Ależ strzał! Gabriel Paulista huknął z podbicia i piłka poleciała na górną siatkę bramki Barcelony.

6
5
9
4
9
67'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Luis Suarez. Asystował mu Lionel Messi.  Kibice Barcelony czekali, czekali i się doczekali! Messi obrócił się w polu karnym, z końcowej linii dograł do niepilnowanego Luisa Suareza, który po strzale z główki otworzył wynik meczu!

102
68
21
16
23
65'

Luis Suarez minął już golkipera, ale jego akcję przerwał sędzia, który dopatrzył się minimalnego spalonego.

13
6
5
12
19
63'

Lionel Messi huknął w środek bramki i Jaume Domenech wypiąstkował piłkę daleko przed pole karne. Doczekaliśmy się pierwszego celnego strzału Barcelony.

14
11
10
7
9
62'

Będzie świetna okazja dla Messiego! Argentyńczyk faulowany na 20. metrze.

20
13
8
6
7
60'

Po zmianie stron FC Barcelona wciąż ma przewagę, ale Valencia skutecznie oddala grę od własnego pola karnego. Przypominamy, że gospodarze wciąż nie oddali celnego strzału!

8
8
10
9
5
58'
ZMIANA
28
13
10
6
6
54'

Lionel Messi dośrodkował w światło bramki, ale dobrze interweniował Francis Coquelin. Będzie 10. rzut rożny dla Barcelony (Valencia z 1).

10
15
4
5
7
53'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę otrzymał Carlos Soler. Za faul na Inieście. Robi się coraz ostrzej!

Valencia CF
9
6
7
6
9
52'

Dani Parejo uderzył silnie z dystansu i Jasper Cillessen musiał wykazać się umiejętnościami. Co ciekawe - był to pierwszy celny strzał w tym meczu!

6
5
8
2
5
51'

Żółtą kartkę otrzymał Luciano Vietto. Za niesportowe zachowanie.

10
4
3
1
4
48'

Lionel Messi błyskawicznie ruszył z piłką, odskoczył od czterech rywali i uderzył silnie w boczną siatkę.

7
3
3
2
5
47'

Wielu obserwatorów twierdzi, że Sergi Roberto za swój faul w pierwszej połowie powinien otrzymać nie żółtą, a od razu czerwoną kartkę.

3
2
3
3
5
46'
ZMIANA
46'

Zaczynamy drugą połowę.

11
6
5
3
3
45+1'

Długo trzeba było czekać na pierwszą groźnę sytuację Valencii! Z 17. metrów tuż obok spojenia słupka z poprzeczką uderzył Martin Montoya.

9
6
4
4
12
45'

Sędzia doliczył minutę.

7
7
6
4
11
41'

Lionel Messi silnie wstrzelił piłkę w bramkę z rzutu wolnego, a Pique zabrakło dosłownie centymetrów do jej strącenia.

16
3
9
3
6
40'

Żółtą kartkę otrzymał Andreas Pereira. Skrzydłowy Valencii ostro wjechał w nogi Messiego.

13
7
4
5
8
39'

Ależ blisko! Andres Iniesta zagrał wzdłuż czwartego metra, ale nieco bliżej bramki był Luis Suarez, który nie zdołał przejąć piłki.

8
5
5
10
6
36'

Sergi Roberto wjechał nakładką w udo Andresa Pereiry. Zawodnik potrzebował interwencji lekarzy, ale po kilku minutach powrócił do gry.

7
5
6
14
8
35'

Żółtą kartkę otrzymał Sergi Roberto. Prawy defensor Barcelony ostro zatrzymał Andresa Pereirę w środku boiska.

FC Barcelona
5
3
6
14
21
32'

Piłka po zblokowanym strzale Iniesty wylądała w rękawicach Jaume Domenecha.

6
3
4
7
14
29'

Nie minęło pół godziny, a Sergio Busquets zanotował już 6 przechwytów!

38
18
10
3
4
29'

Aleix Vidal groźnie dogrywał na 11. metr do Luisa Suareza, ale Urugwajczyka uprzedził stoper Valencii.

6
27'

Dwa rzuty rożne z rzędu dla Barcelony nie przyniosły większego zagrożenia. Piłkarze Valencii nie potrafią wykonać nawet trzech celnych podań.

7
8
9
8
9
24'

Posiadanie piłki 82 do 18 procent dla Barcelony!

28
17
8
6
6
22'

Lionel Messi źle przyjął piłkę i zmarnował okazję. W tej sytuacji w polu karnym Valencii było aż 9 graczy gości!

6
4
5
14
16
19'

Ivan Rakitić namieszał w polu karnym, ale jego dośrodkowanie padło łupem jednego z defensorów. Barcelona dostaje się coraz bliżej golkipera.

17
10
4
4
6
14'

Po centrze z rzutu rożnego Jaume Domenech piąstkował przed pole karne, skąd bardzo niecelnie uderzył Aleix Vidal.

7
4
4
12
19
10'

Obraz gry się nie zmienia - Barcelona długo rozgrywa piłkę, gracze Valencii skupiają się na defensywie.

19
11
6
4
4
6'

Od początku zdecydowana przewaga Barcelony. Gospodarze grają szybko i praktycznie nie oddają piłki rywalom.

27
19
6
7
8
2'

Lionel Messi świetnie poradził sobie z dwoma rywalami i uderzył z dystansu wyraźnie nad poprzeczką.

20:53

W poprzedniej rundzie FC Barcelona wyeliminowała Espanyol (0:1, 2:0), z kolei Valencia CF okazała się lepsza od Deportivo Alaves (dopiero po rzutach karnych).

17
9
3
4
2
20:53

Z powodu urazów nie zagrają dziś Thomas Vermaelen i Ousmane Dembele (Barcelona) oraz Goncalo Guedes i Jeison Murillo (Valencia).

6
4
4
11
14
20:53

W pierwszym półfinałowym meczu Pucharu Hiszpanii FC Barcelona zmierzy się z Valencią. W środowym półfinale Leganes zremisowało 1:1 z Sevillą.