4
6
6
90'

Sędzia doliczył 2 minuty. W tym czasie można zjeść co najmniej dwa pączki! Do dzieja!

12
12
6
5
8
89'

Barcelona chciała wyprowadzić zabójczą dla rywala kontrę. Jednak Alba został zatrzymany przy linii bocznej.

6
6
5
5
11
87'

Pełna kontrola meczu przez Barcelonę. Gospodarze niewiele potrafią zdziałać.

19
12
2
2
83'

Barcelona. Schodzi: Gerard Pique. Wchodzi: Yerry Mina.

19
11
9
6
6
82'

Gol! Strzelił Ivan Rakitić. Asystował mu Luis Suarez. I znowu Suarez ojcem gola. Urus odebrał piłkę rywalom, dograł do Rakiticia, a ten precyzyjnie przy słupku na 0:2.

77
54
12
12
12
81'

Messi uderzył z rzutu wolnego, ale strącił hot-doga z rąk pewnej panny w blond włosach w sektorze C.

15
42
3
8
5
75'

Żółtą kartkę otrzymał Simone Zaza. Włoch zwyzywał arbitra, który nie przyznał Valencii rzutu rożnego.

Valencia CF
14
6
2
3
3
74'

Interwencja w stylu bramkarza piłki ręcznej Cillesena! Strzał z bliska Parejo bramkarz zdołał odbić!

22
14
6
3
3
73'

Sprzed pola karnego uderzył Roberto, bramkarz pewnie złapał piłkę.

7
4
3
5
5
71'

Valencia. Schodzi: Ezequiel Garay. Wchodzi: Ruben Vezo.

3
5
5
4
2
70'

Garay zniesiony z boiska. Będzie konieczna zmiana.

8
6
2
9
5
69'

Seria błędów obrony Valencii. Kilka razy gracze Barcelony tracili piłkę, ostatecznie strzał Rakiticia minął bramkę.

3
3
7
1
3
66'

Z pola karnego uderzył Vietto, ale Cillesen na posterunku.

17
6
4
4
4
66'

Zaza do Guedesa, ale ten głową ponad bramką.

9
10
4
3
3
65'

Barcelona. Schodzi: Andres Iniesta. Wchodzi: Paulinho.

15
12
5
3
5
62'

Strzał Messiego kapitalnie obronił bramkarz, dobitka odbiła się od ręki obrońcy, ale było w tej sytuacji sporo przypadku.

12
8
9
5
13
61'

Sprzed pola karnego technicznie uderzył Soler, ale obok bramki.

9
9
2
2
1
60'

Barcelona szuka kolejnych goli, gospodarze myślami już chyba przy meczu ligowym. Valencia bez większej wiary w powodzenie.

11
7
4
57'

Valencia do awansu potrzebuje trzech goli. Nierealne, nie z tym rywalem.

19
27
6
5
5
55'
55'

Valencia. Schodzi: Moreno Machado. Wchodzi: Carlos Soler.

4
53'

Barcelona panuje na boisku, Valencii już się niewiele chce. Przed momentem strzał Suareza minął cel o dwa metry.

16
6
8
4
5
49'

Gol! Strzelił Philippe Coutinho. Asystował mu Luis Suarez. Już chyba po emocjach. Pierwszy po przerwie wypad Barcelony, Suarez zrobił z rywala wiatrak i świetnie dograł do Coutinho, a ten dość szczęśliwie tuż przy dalszym słupku wślizgiem trafił prawdopodobnie na wagę finału dla Barcy! 0:1!

123
75
23
14
20
48'

Strzał Rodrigo odbił się od Umtitiego, piłka obok bramki wyszła na róg.

9
4
2
5
3
W 1. połowie zjadłeś co najmniej jednego pączka?
Jem cały czas
14
8
4
6
2
46'

Pączki w dłoń i dalej oglądamy i jemy!

17
10
2
2
3
46'
45'

Geoffrey Kondogbia w polu karnym, ale... ponownie zbyt długo zwlekał i ostatecznie trafił w boczną siatkę.

3
5
1
2
5
44'

Płaski strzał Suareza z ok. 10 metrów, ale bramkarz był dobrze ustawiony i złapał piłkę.

12
5
6
4
6
41'

Obraz gry nie ulega zmianie. W ataku Barcelona, Valencia szans szuka w kontrach.

14
6
4
3
2
37'

Messi zderzył się z bramkarzem. Argentyńczyk w małym szoku, ale pozbierał się. Mocno oberwał gwiazdor wszechgalaktyk piłkarskich.

19
8
7
19
15
36'

Zaczyna nam się gubić sędzia. Kibice gospodarzy mają pretensje do arbitra.

9
5
6
8
17
35'

Messi uderzył z rzutu wolnego, jednak w mur.

13
6
5
15
7
34'

Żółtą kartkę za faul na Messim otrzymał Rodrigo Moreno Machado.

Valencia CF
21
9
3
3
5
32'

Pachnie golem pod bramką... Barcelony. Może podobać się Valencia, sporo szkód w szeregach gości czynią Rodrigo i Zaza.

7
6
8
10
12
30'

Ładnie Messi zakręcił piłkę, ale ta metr obok słupka minęła cel.

9
5
5
7
14
29'

Na spalonym Suarez, ale mimo wszystko sędzia liniowy do okulisty.

5
12
7
4
7
27'

Z dystansu groźnie uderzył Rodrigo. Jasper Cillessen odbił piłkę. Valencia ma sporo miejsca pod bramką Barcelony.

6
4
2
2
12
26'

O jeden krok za daleko. Luciano Vietto miał okazję na uderzenie, ale zawachanie sprawiło, że szansa przepadła. A mógł zostać "bohateiro".

6
3
2
3
4
21'

Kontra Valencii, dogranie z prawej strony do Zazy, ale szybszy obrońca.

15
7
1
2
5
19'

FC Barcelona pod polem karnym Valencii szuka dziury w obronie gospodarzy.

20
13
5
3
6
16'

Suarez drapie się po... potylicy. Iniesta świetnie dograł, ale złe przyjęcie Urusa zaprzepaściło świetną szansę.

8
5
5
14
10
14'

Szansa! Aj, Jezus Maria! Dośrodkowanie w pole karne, strzał głową Rodrigo i piłka trafiła w poprzeczkę, a następnie odbiła się przed bramką!

16
14
8
4
9
12'

Nie wiemy dlaczego, ale kiedy słyszymy Simone Zaza, natychmiast na myśl przychodzi nam pewien rzut karny i memy po nim.

5
19
3
3
5
11'

Zaza ostro potraktował rywala, jednak sędzia nie pokazał Włochowi kartki.

5
4
4
2
18
9'

Messi świetnie uderzył z rzutu wolnego, ale bramkarz wyczuł go i wypiąstkował piłkę!

19
5
4
9
15
8'

Barcelona szuka swoich szans grając kombinacyjnie. Obrona Valencii przechwytuje jednak dogrania w okolicach linii pola karnego.

8
6
5
8
10
6'

Francis Coquelin rozegrał piłkę z Zazą, ale jego płaski strzał z ok. 16 metrów obronił bramkarz.

11
3
4
3
5
4'

Geoffrey Kondogbia przy wślizgu doznał urazu. Francuz trochę cierpiał, ale zbiera się.

13
5
3
10
5
3'

Od początku Barcelona pod polem karnym Valencii. Ostrożne pierwsze minuty gospodarzy.