1:2
Zakończony
Hiszpania
90+10'

Po dograniu z rogu kolejny raz uderzał Maguier, tym razem piłka padła łupem bramkarza. Wcześniej Anglicy nawet zdobyli gola, ale sędzia trafienia nie uznał dopatrując się faulu na De Gei.

21
13
10
9
10
90+8'

Minuty upływają niemiłosiernie szybko. Anglicy wciąż bezradni.

24
14
9
7
8
90+6'

Hiszpanie nie pozwalają na zbyt wele bezradnym momentami Anglikom. Do końca już tylko 18 sekund.

13
6
4
7
7
90+2'

Po dograniu z rogu do piłki doszedł Rodrigo, ale nie trafił w bramkę.

9
5
4
12
8
90'

Sędzia doliczył 9 minut.

10
4
25
2
1
87'
ZMIANA
10
4
5
4
4
87'

Po dograniu z rogu Maguire uderzył niecelnie. Anglia szuka wyrównującego trafienia.

7
4
5
4
6
84'

5
81'

Rashford powinien doprowadzić do wyrównania! Jego strzał odbił bramkarz, poprawiał Kane, ale przestrzelił!

9
9
5
2
6
80'
ZMIANA
76'

Uderzenie Rashforda zablokował Busquets. To jedna z nielicznych okazji Anglików w ostatnich minutach.

11
7
4
2
3
74'

Anglicy nie potrafią znaleźć sposobu na Hiszpanów. Goście coraz bliżej wygranej.

13
8
5
3
6
70'

Hiszpanie prowadzą i to oni są groźniejsi od Anglików, którzy mają problemy ze skonstruowaniem sobie okazji na wyrównanie.

15
10
4
4
2
68'
ZMIANA

Hiszpania. Schodzi: Iago Aspas. Wchodzi: Marco Asensio.

22
6
7
3
5
66'

Żółtą kartkę za faul otrzymał John Stones.

15
7
6
3
1
64'
ZMIANA

Anglia. Schodzi: Jordan Henderson. Wchodzi: Eric Dier.

10
6
7
2
6
61'

Uderzenie Saula Nigueza bez większych problemów obronił bramkarz.

6
5
6
3
8
59'

Anglicy częściej przy piłce, ale Hiszpanie czekają na wyprowadzenie kontry.

16
9
8
7
9
55'

W końcu gramy, uderzał Alcantara, ale nie trafił w bramkę. Gdyby Hiszpan zachował więcej spokoju...

13
12
9
9
10
54'

Bardzo groźny jest uraz zawodnika gospodarzy. Shaw na noszach opuścił boisko. Wygląda to na uraz kręgosłupa.

8
6
10
35
10
53'
ZMIANA

Anglia. Schodzi: Luke Shaw. Wchodzi: Danny Rose.

21
9
13
21
13
50'

Po zderzeniu z rywalem poważnie ucierpiał Luke Shaw. Anglik już raczej nie wróci na boisko. Źle to wygląda.

15
13
25
30
16
48'

Po przerwie gra póki co jest szarpana. Sporo fauli. Trochę za ostro na boisku.

8
7
11
5
4
46'

Wracamy do emocji meczowych!

23
7
4
4
3
42'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Luke Shaw.

21
14
17
10
9
41'

Coraz bliżej do przerwy w tym ciekawym meczu. Anglikom chyba nie uda się póki co doprowadzić do wyrównania.

21
15
4
6
8
37'

Hiszpanie również szukają kolejnego gola. Strzał Saula Nigueza obronił bramkarz.

17
10
4
6
9
35'

Powinno być 2:2! Uderzenie Rashforda kapitalnie na korner sparował De Gea!

26
12
10
6
10
35'

Podrażnieni Anglicy ruszyli do ataku i przed przerwą chcą wyrównać. Pod bramką De Gei coraz groźniej.

14
13
9
4
10
32'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Rodrigo. Asystował mu Thiago Alcantara. Źle zachowali się Anglicy w defensywie. Po dośrodkowaniu nie potrafili wybić piłki i Rodrigo strzałem z kilku metrów wyprowadził Hiszpanów na prowadzenie! 1:2!

13
30'

W dobrej sytuacji znalazł się Aspas, jednak został zablokowany przez rywala.

13
7
4
3
6
27'

Kolejny strzał na bramkę Hiszpanów oddał Harry KaneDavid de Gea ponownie na posterunku.

23
13
8
8
10
25'

Po wrzutce z rogu uderzał Kane, De Gea spokojnie złapał piłkę.

20
12
5
7
7
22'

Rodrigo chciał zaskoczyć rywali strzałem z dystansu, ale pomylił się dość wyraźnie.

15
15
4
5
5
18'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Jordan Henderson.

30
15
9
12
11
16'

Wciąż sporo się dzieje. Piłkarze nastawieni są na atak. Kolejne gole są kwestią czasu.

26
16
8
5
6
13'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Saul Niguez. Asystował mu Rodrigo. Błyskawiczna odpowiedź Hiszpanów! Szybkie rozegranie piłki. Otrzymał ją Rodrigo, odegrał do Nigueza, a ten mocnym strzałem trafił na 1:1!

22
11'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Marcus Rashford. Asystował mu Luke Shaw. Anglicy przejęli piłkę i przeprowadzili szybką akcję. Shaw kapitalnie dograł do Rashforda, a ten nie zmarnował szansy. 1:0!

53
34
18
21
40
9'

Gra się uspokoiła, zespoły dłużej i wolniej rozgrywają swoje akcje. Czekamy na pierwsze podbramkowe spięcia.

14
7
3
2
3
5'

Żadna z drużyn nie zamierza czekać na to, co zrobi rywala. Anglicy i Hiszpanie szukają gola.