1:5
Zakończony
Kazachstan
40'

Polacy wciąż starają się zdobyć drugiego gola. Higuita pewnie w bramce Kazachów.

14
5
3
6
12
39'

O czas poprosił trener Kazachów.

8
8
8
10
12
39'

Strzał Mizgajskiego, ale piłka poszybowała obok bramki. Staramy się zdobyć drugiego gola.

8
5
5
11
11
38'

Strzał Kubika obronił Higuita, chwilę później niecelny strzał oddał Zastawnik.

4
4
4
6
11
37'

Gol! Strzelił Douglas Junior. Do odbitej od słupka piłki dopadł Douglas i trafił na 1:5.

40
36'

Widuch obronił strzał rywala i natychmiast uderzył. Do szczęścia niewiele brakowało.

10
5
3
7
5
36'
NIESTRZELONY KARNY

Nie ma gola! Michaił Perszin! Michał Widuch obronił strzał Perszina!

5
36'

Przedłużony rzut karny dla Kazachów po faulu nr 6 Polaków.

5
6
5
13
20
36'

Polacy grają z lotnym bramkarzem, strzał Kubika został zablokowany.

5
4
5
7
11
35'

Błażej Korczyński poprosił o czas. Każdy gol może nam w końcowym rozliczeniu wiele dać.

9
4
3
5
5
33'

Kazachowie w końcu na dłużej pod naszą bramką, ale rywale starają się przede wszystkim utrzymywać przy piłce.

5
4
5
8
11
32'

Piąty faul Polaków, każdy kolejny będzie oznaczał podyktowanie przedłużonego rzutu karnego.

5
4
4
8
15
31'

Kałuża omal nie przelobował Higuity! Bramkarz Kazachów końcami palców wybił piłkę na róg!

7
6
5
9
12
30'

Dobra szansa przed Kriezelem, ale strzał poszybował obok celu.

4
6
3
5
7
29'

Płaski strzał Kubika bez większych problemów obronił Higuita.

5
4
5
8
9
29'

Przed szansą na drugiego gola dla Polaków Popławski, ale zabrakło zdecydowania i Higuita zdołał obronić.

5
3
4
10
7
28'

Gol! Strzelił Dominik Solecki. Asystował mu Tomasz Lutecki. Po dograniu z rogu kapitalnym uderzeniem popisał się Solecki. 1:4!

8
27'

Kałuża daleko do Kriezela, ale Higuita już w bramce i po chwili z piłką w rękach.

3
2
2
5
3
27'

Higuita kolejny raz uderzał na bramkę Polaków, ponownie niecelnie.

5
4
2
3
2
27'

Kontra Polaków, ale składający się do uderzenia Wojciechowski został zablokowany przez wracającego Kazacha.

3
2
2
5
4
26'

Popławski powinien trafić na 1:4, jednak Higuita obronił.

2
2
6
3
5
25'

Przed świetną szansą Kriezel, ale nie trafił w bramkę!

2
1
3
3
2
25'

Niecelny strzał Kubika, Polacy dążą do zdobycia pierwszego gola.

7
4
2
3
3
24'

Jesenamanow uderzał po dograniu z rogu, ale niecelnie. Chwilę wcześniej także uderzał Kazach, ale Kałuża w bramce udowodnił, że mimo 19 lat potrafi wiele.

6
3
2
3
4
23'

Dobrze po przerwie prezentują się Polacy, rywale nie potrafią wyjść z piłką z połowy.

14
6
6
2
2
22'

Higuita instynktownie odbił strzał Wojciechowskiego, chwilę wcześniej zaspał jeden z Kazachów.

7
4
3
4
3
22'

Wojciechowski mógł zdobyć gola, ale nie udało się. Polacy starają się zmniejszyć rozmiary porażki i dać sobie nadzieję na awans.

2
2
5
3
2
21'

Ruszyli Polacy, strzał Kriezela został zablokowany.

1
2
1
4
1
21'

Gra wznowiona po przerwie.

6
3
2
2
1
20'

Gol! Strzelił Michaił Perszin. Perszin z przedłużonego rzutu karnego na 0:4. Posypali się Polacy...

Kazachstan
5
3
3
17
42
20'

Przedłużony rzut karny dla Kazachów po szóstym faulu Polaków.

2
1
2
5
14
20'

Gol! Strzelił Serik Żamankulow . Asystował mu Douglas Junior. Rywale rozbili naszą obronę, Douglas do Żamankułowa, a ten na 0:3. Już chyba po marzeniach.

43
19'

Niecelny strzał Wojciechowskiego. Trochę zbyt nerwowo gramy.

2
1
2
4
9
17'

Uderzenie Douglasa odbił Kałuża, poprawka Tanyana była niecelna.

14
8
1
3
1
17'

Żółtą kartkę otrzymał Tomasz Kriezel. Każdy kolejny faul oznaczać będzie rzut karny dla Kazachów.

15
17'

Higuita ręką pod naszą bramkę do partnera, ale ten źle uderzył.

11
14
4
3
4
17'

Kriezel atakował rywala i przyniosło to skutek. Pilka dla Polaków.

13
7
3
2
3
16'

Kubik miał okazję uderzyć do pustej bramki, ale źle przyjął piłkę. Szkoda, bo mogliśmy złapać kontakt.

7
4
4
6
10
16'

Do gry wciąż nie wrócił Mikołajewicz, który zszedł po ostrym wejściu Douglasa.

4
4
3
15
8
15'

Dalekie dogranie Kałuży, ale tym razem bramkarz Polaków zagrał niedokładnie. Polacy wysoko atakują rywali.

12
5
4
4
4
15'

Uderzenie Mizgajskiego minęło bramkę. Polacy zaczynają ryzykować.

13
10
7
3
3
14'

Czas dla Kazachów. Poprosił o niego trener Cacau.

8
5
4
3
3
13'

Przed kolejną szansą Kriezel, ale ponownie Higuita górą. To kolejne dogranie Kałuży do partnera. Może za trzecim razem się uda.

10
5
2
3
3
13'

Brakuje Polakom dokładności i trochę sprytu. Kazachowie punktują nas bez większych problemów.

4
2
2
7
5
13'

Polacy popełnili już trzy faule. Wkrótce taka gra może zakończyć się rzutem karnym.

3
3
4
8
4
12'

Nie jesteśmy w stanie zbyt wiele zdziałać w potyczce z Kazachami. Jedyna nadzieja w... nikłej porażce i wysokiej wygranej Kazachstanu z Rosją.

3
3
3
5
6
10'

Strzał bramkarza Kazachów Higuity, piłka jednak przeleciała obok bramki. Nazwisko widać zobowiązuje do ofensywnej gry.

4
4
3
4
8
9'

Gol! Strzelił Birżan Orazow. Asystował mu Dinmukhambet Suleimenow. Kazachowie podwyższają prowadzenie. Suleimenow do Orazowa, a ten pakuje piłkę do bramki Kałuży. Już 0:2!

51
9'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Douglas Junior.

Kazachstan
14
13
2
2
3
9'

W odpowiedzi Kałuża obronił strzał Żamankułowa.

9
7
3
2
3
8'

W końcu przed szansą Polacy! Uderzał Kriezel, ale bramkarz zdołał zatrzymać piłkę!

12
8
2
2
3
8'

Aktywny w szeregach Kazachów jest Douglas Junior. Kolejna próba... Kazacha, tym razem niecelnie.

4
8
4
5
5
7'

Uderzenie Douglasa zostało zablokowane. Po chwili, po dograniu z rogu niecelnie przymierzył Żamankulow.

7
6
4
5
3
5'

Douglas ruszył z pilką i został sfaulowany przez Kubika. 1:0 w faulach.

2
1
1
5
7
5'

Uderzał Popławski, ale jego próba została zablokowana. W końcu odważniej nasi reprezentanci.

15
11
6
7
8
4'

Rywale nie chcieli popełnić błędów jakie przytrafiły się Rosjanom i do gry przystąpili bardzo skoncentrowani. Szybko dało to efekt. Polacy póki co bez okazji.

2
2
3
13
8
3'

Gol! Strzelił Taynan. Asystował mu Douglas Junior. Po dograniu z rzutu rożnego złe ustawienie wykorzystał Tanyan i pewnie trafił do naszej bramki. 0:1.

64
3'

Douglas dogrywał z rogu, strzał Jesenamanowa był bardzo niecelny.

3
7
1
2
2
2'

W ataku Kazachowie. Polacy, podobnie jak w meczu z Rosją ofiarnie w obronie. Już dwa uderzenia rywali zostały zablokowane, a próba Dowgana była niecelna.