Bartłomiej Kasprzak niedokładnie dogrywa piłkę. Śląsk niemal pewny zwycięstwa.

1
2
2
90+4'

Michał Gliwa niemal na połowie Śląska. Goście rzucają wszystkie siły, by zdobyć gola.

5
1
1
4
90+3'

Jakub Słowik pewnie przecina słabe dośrodkowanie w pole karne.

11
8
1
2
4
90+2'
11
6
3
1
4
90+1'

Tomasz Brzyski z woleja ponad bramką.

6
8
2
4
4
90+1'

Sandecja wywalczyła rzut rożny, a do wejścia szykuje się Arkadiusz Piech.

1
1
2
2
3
90'

Pogramy dłużej o minimum cztery minuty.

1
1
2
4
10
89'

Śląsk niezwykle rozpaczliwie broni pierwszych trzech punktów zdobytych w 2018 roku.

6
7
2
2
3
89'

Jakub Słowik z problemami, ale jednak oddala zagrożenie od własnej bramki.

11
7
2
1
87'
87'

Przebojowy rajd Roberta Picha koncertowo popsuty przez Kamila Vacka.

1
1
3
85'

Żółtą kartkę otrzymał Grzegorz Baran. Jak widać, można otrzymać kartkę nawet nie znajdując się na boisku.

Sandecja Nowy Sącz
5
3
2
1
1
85'

Żółtą kartkę otrzymał Maciej Małkowski.

4
1
2
3
83'

Chwila na odsapnięcie dla defensywy WKS-u. Celeban faulowany przez Szufryna w polu karnym.

4
3
4
2
5
82'

W polu karnym Śląska zaczyna się robić naprawdę niebezpiecznie. Tym razem uderzał Kolew, ale Słowik jeszcze nie musiał wyciągać piłki z sieci. Niemniej bramka dla Sandecji wisi w powietrzu.

4
6
4
1
5
80'

Dawid Szufryn spróbował strzału głową - chybił.

1
4
2
3
80'

Świetna akcja Pawła Ksionza kończy się nieco gorszym dośrodkowaniem. Poprawił z dystansu Maciej Małkowski - Sandecja z kornerem.

1
1
1
3
76'

Na takie próby szkoda marnowania sił i nerwów. Beznadziejne uderzenie Macieja Małkowskiego.

4
3
1
1
76'

Żółtą kartkę otrzymał Jakub Kosecki. Kosa przerwał dobrze zapowiadającą się kontrę.

Śląsk Wrocław
4
2
2
3
74'

Sandecja wywęszyła szansę na wywiezienie z Wrocławia chociażby jednego punktu.

3
1
2
73'

Tomasz Brzyski trafia prosto w mur.

2
1
1
72'
DRUGA ŻÓŁTA KARTKA

Druga żółtą kartkę i w konsekwencji czerwoną otrzymał Sito Riera. Ten mecz może kompletnie posypać się zawodnikom Śląska.

1
1
2
3
15
71'

Piotr Celeban oddaje celny, ale zbyt prosty dla Michała Gliwy strzał głową.

2
70'

Mateusz Cholewiak kolejny raz ośmieszył defensywę Sandecji. Mamy korner dla wrocławian.

7
2
69'

Nadzieje kibiców okazały się płonne. Nie ma jedenastki dla WKS-u.

1
3
2
6
67'

A tymczasem na stadionie mamy wideoweryfikację. Szansa na rzut karny dla Śląska Wrocław!

10
4
1
1
67'

Długo opatrywany jest Michał Chrapek. Na wszelki wypadek z ławki wstaje Kamil Vacek.

1
1
1
1
1
65'

Sandecja bardzo cierpi na boisku we Wrocławiu. Widać jak bardzo brakuje jej pomysłu na grę.

2
1
63'

Jedyną korzyścią z tej akcji było przerwanie szybkiej kontry Sandecji.

1
1
62'

Kolejna udana akcja Jakuba Koseckiego. Popularny Kosa wrócił do niezłej formy.

2
1
61'

W starciu na polu karnym ucierpiał Płamen Kraczunov. Bułgar wraca jednak na boisko.

2
1
2
2
60'

Mateusz Cholewiak dopadł do piłki w polu karnym, ale tym razem nie był tak skuteczny jak w pierwszej minucie.

1
1
3
59'

Śląsk z minuty na minutę radzi sobie coraz lepiej. Kolejny wywalczony rzut rożny.

5
1
1
3
58'

Cierpliwa akcja gospodarzy przyniosła rzut rożny. Marcin Robak mógł chyba zrobić nieco więcej w polu karnym rywala.

1
56'

Efektowna "ruleta" w wykonaniu Michała Chrapka nagrodzona brawami z trybun.

2
2
1
55'

Tomasz Brzyski zupełnie nieatakowany traci piłkę.

1
4
3
1
54'

Michał Chrapek zagrał piłkę ręką. Wznawiają goście.

2
2
53'

Tomasz Brzyski fauluje nad wyraz aktywnego Jakuba Koseckiego. Niezła szansa ze stojącej piłki dla gospodarzy.

1
52'

Piłkarze Sandecji mają problem ze wznowieniem gry. Chodzi o miejsce, z którego ma zostać wykopana piłka. Po czterech poprawkach, goście wreszcie wznowili.

1
51'

Nieudane dośrodkowanie z rzutu rożnego. Śląsk znów we własnej strefie obronnej.

1
1
49'

Jakub Kosecki świetnie wypatrzył Roberta Picha, lecz Słowak chyba niepotrzebnie pospieszył się ze strzałem i przesadził z jego siłą. Piłka poszybowała ponad bramką.

1
47'

Robert Pich próbował swoich sił w pojedynku sprinterskim z Jakubem Bartoszem, lecz ostatecznie skończyło się na strachu.

1
1
47'

Pawło Ksionz za łatwo stracił piłkę w bocznej strefie. Od bramki zacznie Jakub Słowik.

czas Druga połowa
17:14

Sandecja. Schodzi: Patrik Mraz. Wchodzi: Tomasz Brzyski.

44'

Kolejna akcja Sandecji kończy się bardzo prostą stratą.

5
2
4
2
43'

Brzydki faul Jakuba Bartosza na Robercie Pichu.

1
1
42'

Wrocławianie chcą już chyba udać się do szatni. Coraz więcej gry na czas w okolicach własnego pola karnego.

1
1
40'

Mocny strzał Michała Chrapka obok słupka.

2
2
1
40'

Robert Pich zdążył dojść do trudnej piłki z głębi pola, ale odegranie jej do Marcina Robaka nie przyniosło oczekiwanego efektu.

1
39'

Mateusz Cholewiak fauluje Jakuba Bartosza w środkowej strefie.

1
1
38'

Kamil Dankowski długo składał się do tego strzału ale trzeba przyznać, że młody obrońca Śląska niemal zaskoczył Michała Gliwę. Koledzy popularnego Danka nie zdążyli jednak dojść do dobitki.

1
1
37'

Śląsk przesunął ciężar gry na połowę boiska należącą do Sandecji.

3
2
1
1
35'

Jakub Słowik minął się z piłką, ale drużyna nie poniosła konsekwencji jego błędu. Żaden z graczy gości nie sięgnął futbolówki.

1
2
2
3
35'

Ambitna walka Jakuba Bartosza opłaciła się. Trzeci rzut rożny dla Sandecji w tym meczu.

2
2
4
34'

Michał Gliwa nie miał większych problemów z tą wrzutką.

1
1
1
33'

Żółtą kartkę otrzymał Płamen Kraczunow.

4
4
3
3
2
31'

Dośrodkowanie z rzutu wolnego ewidentnie nie wyszło Patrikowi Mrazowi.

1
3
31'

Żółtą kartkę otrzymał Sito Riera.

2
2
1
2
1
31'

Bardzo łatwa strata Sito Riery. Śląsk traci kontrolę nad meczem.

2
1
2
1
28'

Coraz mocniej kotłuje się w środku pola. Sandecja stara się przejąć inicjatywę, ale jedyne na co ją stać to pojedyncze wyskoki Pawła Ksionza.

25'

Dawid Szufryn postraszył swoim strzałem dzieci siedzące w sektorze za bramką Jakuba Słowika.

1
3
1
24'

Świetna indywidualna akcja Ksionza kończy się kolejnym kornerem dla Sączersów.

1
1
3
22'

Kolejne celne uderzenie Mateusza Cholewiaka.

2
21'

Gigantyczny błąd Tarasvosa powinien dać Sandecji wyrównanie. Pawło Ksionz trafił jednak tylko w słupek.

2
20'

Piotr Celeban główkuje wysoko ponad bramką.

3
19'

Fantastyczny 80-metrowy rajd Jakuba Koseckiego omal nie skończył się bramką dla Śląska! Michał Gliwa ratuje Sandecję.

1
4
18'

Michał Chrapek na pozycji spalonej.

3
1
1
1
2
17'

Sandecja Nowy Sącz może okazać się dla Mateusza Cholewiaka bardzo szczęśliwa. W pierwszym spotkaniu obu zespołów były gracz Stali Mielec zadebiutował w Lotto Ekstraklasie, a dziś zdobył swojego debiutanckiego gola.

3
1
1
15'

Sandecja ruszyła do ataku. Śląsk zamknięty na własnej połowie.

1
1
2
3
13'

Korner dla gości zakończył się przedziwną stratą Wojciecha Trochima i kontrą WKS-u. Miejscowi nie zdołali jednak oddać strzału.

3
1
1
13'

Potężne uderzenie Damira Sovsicia wybronił końcówkami palców Jakub Słowik.

2
2
1
1
1
11'

Dość chaotycznie rozegrany stały fragment gry kończy się niecelnym uderzeniem Piotra Celebana.

1
2
3
10'

Jakub Kosecki faulowany w okolicach narożnika boiska. Śląsk ma groźny stały fragment gry.

3
2
1
1
9'

Drużyny oddają sobie wzajemnie piłkę i nie mają zbyt wielu pomysłów na przedostanie się z nią w okolice pola karnego.

1
1
8'

Udana akcja Śląska lewą flanką kończy się kiepskim przyjęciem futbolówki i faulem Michała Chrapka.

1
1
2
7'

Piotr Celeban przerywa dobrze zapowiadający się rajd Aleksandar Kolewa.

4
3
1
6'

Goście usiłują skonstruować jakąś akcję, lecz defensywa Śląska bardzo skutecznie wybija ich z uderzenia.

4
4
3
2
2
5'

Pierwsza dobra akcja Sandecji zaprzepaszczona przez złe przyjęcie piłki Jakuba Bartosza.

4
2
2
2
2
4'

Zbyt mocna próba dogrania do skrzydła w kierunku Cholewiaka.

1
2
2
2
4
3'

Zawodnicy Sadnecji próbują otrząsnąć się po tym zaskakującym otwarciu, lecz znów łatwo tracą piłkę w środku pola.

6
4
2
4
3
1'

Gol! Strzelił Mateusz Cholewiak. ALEŻ OTWARCIE! Czekaliśmy zaledwie 45 sekund na to trafienie. Były gracz Stali Mielec przymierzył nie do obrony z ostrego kąta.