2
2
2
90'

Gol! Strzelił Gerard BadiaWyjście z kontrą Piasta, dogranie do Badii, ten podprowadził piłkę i strzałem z ok. 17 metrów trafił na 4:0! Fanki z Niecieczy toną we łzach na trybunach w Gliwicach.

Piast Gliwice
24
3
1
6
11
88'

Sprzed pola karnego uderzał Stefanik, ale bardzo niecelnie.

3
1
2
1
2
87'

Piast. Schodzi: Sasa Zivec. Wchodzi: Gerard Badia.

5
1
1
2
85'

Tym razem Gojko zamiast podawać uderzył i nie trafił.

2
1
2
3
85'

Angielski zamiast podawać do Gojki z trudnej pozycji uderzał i dał wykazać się Treli.

4
1
2
2
1
84'

Piast na dłużej pod bramką gości, ale Zivec na spalonym i akcja przerwana.

2
83'

Piast po trzecim golu trochę rozkojarzony, stara się wykorzystać to Bruk-Bet.

2
2
2
82'

Dogranie z rzutu wolnego, Vladislavs Gutkovskis głową ponad bramką.

3
3
2
1
2
81'
81'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Patryk Dziczek.

3
1
1
4
5
komentarz
81'

Gutkovskis sam na sam z bramkarzem, ale górą Szmatuła! Ależ Łotysz zmarnował okazję.

4
2
3
1
80'

Szymon Marciniak uspokaja graczy obu drużyn. Doszło do nieporozumień.

1
1
4
2
1
78'

Gol! Strzelił Sasa Zivec. Asystował mu Tomasz Jodłowiec. Jodłowiec na lewo do Ziveca, a ten kapitalnie uderzył sprzed pola karnego w samo okienko! 3:0 i wrota I ligi dla niecieczan już otwarte.

30
13
2
3
7
78'

Piast wyprowadził kontrę, ale źle rozegrali piłkę gospodarze. Nerwowe końcowe minuty.

2
2
2
2
1
76'

Gutkovskis mógł być sam na sam ze Szmatuła, ale źle przyjął piłkę!

3
6
4
75'
74'

Goście zaczynają coraz więcej ryzykować. Wóz, albo przewóz...

3
3
7
2
73'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Jakub Czerwiński.

2
2
1
3
3
72'

Trela wyszedł daleko w pole karne i dzięki temu uprzedził Gojkę.

4
3
2
1
1
71'

Bukata ponownie uderzał, tym razem trafił w rywala i... goście wyprowadzili kontrę.

4
4
1
1
70'

Piast. Schodzi: Mateusz Mak. Wchodzi: Denis Gojko.

4
2
2
1
1
68'

Kontra Piasta, ale Papadopulos nie zrozumiał się z Bukatą. A mogło być bardzo groźnie.

5
3
3
3
2
67'

Bukacie raz w życiu wyszedł strzał i teraz gracz Piasta co chwilę uderza. Z bardzo złym skutkiem.

5
9
1
1
3
67'

Dziczek powinien otrzymać kartkę za faul taktyczny, ale sędzia mu jej nie pokazał.

4
7
2
2
2
65'

Szeliga uderzał z kilku metrów, Szmatuła wybił piłkę na róg. Mogło być 2:1!

6
5
4
2
3
65'

Coraz niebezpieczniej w polu karnym Piasta. Gospodarze murują bramkę, ale popełniają błędy.

3
3
2
1
5
62'

Bukata przejął piłkę w środku pola, chciał powtórzyć strzał z 1. połowy, ale kopnął w kreta i źle uderzył.

3
3
1
3
3
61'

Czerwiński w ostatnim momencie uratował gospodarzy wybijając piłkę sprzed Gutkovskisa.

4
2
1
2
3
59'

Zaczyna łapać rytm zespół Bruk-Betu. Piast na własnej połowie od dłuższego czasu nie wyprowadził kontry.

1
1
2
57'

Bruk-Bet na połowie Piasta, gospodarze chyba zbyt głęboko cofnięci.

1
1
1
2
54'

Strzał z dystansu Pawłowskiego, piłka po rykoszecie wpadła w ręce Szmatuły.

3
1
2
3
53'
52'

Piast stara się skontrować Bruk-Bet, ale gospodarze w decydujących momentach podejmują złe decyzje.

2
2
50'

Szybkie wyjście gospodarzy, Papadopulos do bramki, ale spalonego. Gola nie ma.

5
1
1
1
49'

Jodłowiec uderzał głową, piłka spadała na bramkę, ale minęła cel.

2
1
1
48'

Rzut rożny dla gości, nerwowo wybijali piłkę gospodarze i będzie kolejny korner.

1
1
46'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Aleksandar Sedlar.

1
1
2
46'

Gramy po przerwie.

2
1
45+2'

Pawłowski biegł z piłką i... przewrócił się. To nie jest dobry dzień graczy z Niecieczy.

1
5
2
6
4
45'

2
2
1
44'

Sparaliżowani są gracze z Niecieczy. Piast po dwóch golach gra swobodniej, ale nie ryzykuje zbyt wiele.

5
1
3
3
1
43'

Piast cofnął się i czeka na Bruk-Bet. Jednak przyjezdni wciąż niemrawi.

5
3
3
1
3
41'

Kolejna próba ofensywna gości. Jednak na spalonym Szeliga.

1
3
40'

Szeliga uderzył z dystansu, bardzo zła próba.

1
2
1
3
39'

Szmatuła wyszedł z bramki i wybił piłkę głową na aut. Goście wciąż z przodu nic nie potrafią zdziałać.

2
1
1
3
2
38'

Strata gości przed własną bramką, strzał Bukaty odbił Trela. Mogło być 3:0.

3
1
2
2
37'

W Niecieczy słychać zgrzyt otwieranych bram I ligi. Goście muszą zdobyć dwa gole, aby utrzymać się w elicie.

1
5
1
2
3
35'

Gol! Strzelił Martin Bukata. Asystował mu Martin Konczkowski. Ależ kapitalnie z ok. 20 metrów uderzył Bukata! Gracz Piast otrzymał podanie od Konczkowskiego i strzelil nie do obrony. Piłka odbiła się od słupka i wpadła do bramki! 2:0!

24
8
3
8
15
34'

Papadopulos omal nie przejął piłki po błędzie Kupczaka. Obrońca w ostatniej chwili wybił futbolówkę.

1
2
6
33'

Grzelak z autu, Szmatuła wyszedł z bramki i tym samym zniweczył chytry plan niecieczan.

4
31'

Bruk-Bet nie potrafi się pozbierać po stracie gola. Wciąż lepiej prezentuje się Piast.

6
28'

Zivec szarżował z piłką, ale w decydującym momencie stracił orientację i rywal przerwał akcję.

1
1
1
3
27'

Florin Purece uderzał na bramkę Szmatuły, golkiper spokojnie złapał piłkę.

2
2
25'

Piast po objęciu prowadzenia stara się pójść za ciosem. Bruk-Bet ma jednak inne plany i również chce zaatakować.

3
4
1
2
2
23'

Gol! Strzelił Mateusz Mak. Po rzucie wolnym piłka wybita w polu karnym trafiła pod nogi Maka, a ten uderzył z woleja. Trela między nogami miał... partnera i nie zdołał interweniować. 1:0!

40
19
6
13
28
22'

Tuż przed polem karnym ręką zagrał Putiwcew.

2
1
3
2
1
21'

Ostre wejście Kupczaka w nogi rywala. Bez kartki, a wydaje się, że takowa powinna być pokazana.

1
2
1
1
2
20'

Z dystansu anemicznie, wprost w bramkarza uderzał Bukata.

1
1
1
2
20'

Brakuje piłkarzom obu drużyn dokładności w końcowych fazach akcji.

1
1
1
19'

Piast szuka dziury w obronie gości, ale zawodnicy z Niecieczy są zdyscyplinowali i błędów nie popełniają.

1
1
1
17'

Płaski strzał z dystansu Jodłowca, ale dwa metry od bramki gości.

1
3
14'

Piast na połowie gości, którzy szans szukają w kontrach. Jednak w dalszym ciągu piłkarze popełniają proste błędy.

3
1
2
2
12'

Piast mógł wyprowadzić kontrę, ale w końcowej fazie gospodarze źle rozegrali akcję.

3
3
2
2
1
11'

Korner dla gości, ale również źle wykonany. Wciąż nerwowo na boisku.

2
1
1
1
8'

Dośrodkowanie z rogu zawodnika Piasta. Piłka... wyszła na aut boczny. Stres, stres, stres. Z obu stron.

1
1
1
1
7'

Sporo nerwowości w grze obu drużyn. Piłkarze boją się podejmować trudnych decyzji.

1
1
1
1
6'
5'

Strzał sprzed pola karnego Ziveca, ale ponad bramką.

3
3
3
3
5'

Gra została wznowiona.

5
2
3
3
3'

Karetka wjechała na murawę, Śpiączka jest przytomny, ale pojedzie na badania do szpitala.

2
2
6
9
5
2'

Konieczna będzie zmiana. Gracz gości wciąż leży na murawie.

1
1
5
9
4
1'

Śpiączka zderzył się z Konczkowskim i padł na murawę. Źle to wygląda.

1
2
20
2
17:18

Mecz poprowadzi Szymon Marciniak (Płock).

6
4
6
2
5
Która z drużyn utrzyma się w Lotto Ekstraklasie?
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
6
3
1
17:06

Mecz o wszystko w Gliwicach. Oprócz najbardziej zainteresowanych każdy kibic marzył o takim zakończeniu sezonu, bezpośrednie starcie dwóch drużyn walczących o utrzymanie. Piast musi wygrać, Bruk-Bet Termalice wystarczy remis do zachowania ligowego bytu.