Liga Mistrzów: Półfinały, pierwsze mecze
25 kwi 2018 20:45
90+2'

Kontra gości przerwana sygnalizacją sędziego liniowego. Po podaniu Benzemy Ronaldo był na spalonym.

51
30
15
19
22
90'

Piłkarze pograją jeszcze 4 minuty.

71
42
28
25
31
90'

Przed polem karnym staranowany został Marcelo. Sędzia puszcza grę, choć faul był oczywisty.

42
27
28
17
31
89'

Żółtą kartkę otrzymał Thiago Alcantara. Faul przerywający kontrę. Mocno ucierpiał Kovacić.

Bayern Monachium
47
26
22
19
38
88'

Corentin Tolisso znalazł Lewandowskiego! Robert podcina piłkę nad wybiegającym Navasem, ale ta przelatuje obok bramki.

45
26
33
25
39
87'

Bayern łapie się już wszystkiego. Bardzo mocny strzał Rafinhi z nieprzygotowanej pozycji blokuje Sergio Ramos.

33
18
14
14
25
84'

Zupełnie niewidoczny w drugiej połowie jest Robert Lewandowski. Polak został skutecznie odcięty od podań.

35
31
22
67
52
83'

Real. Schodzi: Casemiro. Wchodzi: Mateo Kovacić.

15
9
5
4
23
80'

Bardzo zmęczony jest już Franck Ribery. Podejmuje jednak kolejną próbę indywidualnej akcji lewą stroną boiska. Jeden z rywali minięty, ale kończy się wszystko na Vazquezie, który został przesunięty do obrony w miejsce kontuzjowanego Carvajala.

11
10
7
13
25
78'

Żółtą kartkę otrzymał Casemiro. Faulowany Rodriguez.

Real Madryt
47
17
9
11
17
76'

Karim Benzema w dobrej sytuacji! Strzał z ostrego kąta nogami obronił Sven Ulreich.

20
21
13
15
20
75'

Trudne zadanie przed Bayernem. Real prowadzi i trzyma rywala na dystans.

17
19
11
34
25
75'
21
25
15
12
11
71'

Długie podanie do Ronaldo, a ten skutecznie strzela przy dalszym słupku. Gola nie zostaje jednak uznany. Sędzia dopatrzył się zagrania ręką przy przyjęciu piłki.

16
69'

W długi róg mierzył Franck Ribery... niecelnie.

24
12
7
23
24
67'

Zagotowało się metr przed bramką Realu Madryt! Bliski strzelenia gola był Thomas Mueller, Ribery z Lewandowskim domagają się rzutu karnego. Gramy dalej.

29
21
10
8
21
67'

Real. Schodzi: Dani Carvajal. Wchodzi: Karim Benzema.

16
26
16
14
15
64'

Uraz Carvajala. Obrońca siadł na trawie i wydaje się, ze będzie trzecim piłkarzem, który z powodu kontzuji zejdzie z boiska.

31
13
13
18
17
63'

Wyblokowany strzał Alcantary, ale jest jeszcze Ribery. Mocny strzał broni Keylor Navas.

19
8
14
13
31
59'

Rusza Bayern! Franck Ribery "położył" na ziemię kilku obrońców i huknął z 10 metrów. Fantastycznie odbił to Navas!

33
15
17
15
38
57'

Gol! Strzelił Marco Asensio. Asystował mu Lucas Vazquez.

Koszmarna w skutkach strata piłki Rafinhi w środku boiska. Dwa podanie gości i sam na sam z bramkarzem znalazł się Asensio. Finalizacja wzorowa.

154
94
43
104
306
55'

Raphael Varane zauważył wybiegajacego na pozycję Ronaldo. Kilkudziesięciometrowe podanie, ale Ulreich uprzedził Portugalczyka.

46
19
13
13
24
52'

Żółtą kartkę otrzymał Franck Ribery. Bolesne nadepnięcie na stopę Varane'a.

38
29
18
23
67
51'

Prostopadłe podanie "Lewego" do Ribery'ego. Francuz przy linii końcowej zakręcił Casemiro i wstrzelił piłkę wzdłuż bramki. Obrońcy Realu dobrze przyblokowali Polaka.

23
13
10
13
44
48'

Lekki śmiech na trybunach. Cristiano Ronaldo uderzył z 23 metrów tak, że Bayern wzowi grę z autu.

37
109
15
18
22
46'

Zaczynamy II połowę.

59
15
11
10
14
46'

Real. Schodzi: Isco. Wchodzi: Marco Asensio.

28
23
17
10
18
45+1'

Celna "główka" Lewandowskiego! Keylor Navas wypuszcza piłkę, ale Polakowi nie udaje się dobić.

79
28
23
35
57
45'

Sędzia doliczył do pierwszej połowy 2 minuty.

43
16
12
19
21
44'

Gol! Strzelił Marcelo. Asystował mu Dani Carvajal.

Kosmiczny gol! Lewą nogą, niezwykle precyzyjnie z 17 metrów. O lepsze uderzenie byłoby trudno!

183
92
55
113
346
42'

Mogło być 2:0! Centra Rafinhi i płaski strzał Muellera bez przyjęcia. Na linii uderzenia stanął jednak Sergio Ramos.

32
18
17
19
49
41'

Piłkę zgrywa głową Lewandowski, a ta trafia do stojącego przy dalszym słupku Hummelsa. Dość nieporadny "wolej" i futbolówka szybuje nad poprzeczką.

19
15
14
14
49
38'

Ostry atak Carvajala na Rafinhę. Powinna być kartka, jest słowne upomnienie i pogrożenie palcem.

30
20
23
24
82
37'

James Rodriguez był jeszcze niedawno piłkarzem Realu. Dziś biega po boisku wyjątkowo zmotywowany. Nie ma straconych piłek, nie ma mowy o odpuszczaniu.

77
38
12
8
13
35'

Koszmarne przyjęcie Ribery'ego! Thiago Alcantara kapitalnym podaniem otwiera Francuzowi drogę do bramki, ale ten popełnia szkolny błąd techniczny i piłka u Navasa.

27
21
22
30
60
34'

Bayern. Schodzi: Jerome Boateng. Wchodzi: Niklas Suele.

22
20
30
73
32
19:40

Szczera radość. Gol na 1:0 wywołał euforię u Davida Alaby.

42
34
10
8
17
31'

Oj, Bayern ma problem. Problemy z pachwiną zgłasza Jerome Boateng.

25
19
30
115
50
30'

Robert Lewandowski odebrał piłkę Casemiro i próbował przedrzeć się środkiem pola karnego. Siła fizyczna Varane'a wzięła górę. Polak podnosi ręce do góry, ale o rzucie karnym nie ma mowy.

71
21
10
16
47
28'

Gol! Strzelił Joshua Kimmich. Asystował mu James Rodriguez.

Świetne podłączenie się do akcji prawą stroną boiska. Navas spodziewał się dośrodkowania i zrobił kilka kroków do przodu. Tymczasem boczny obrońca huknął w długi róg.

596
235
70
64
92
27'

Patrzymy na Lewandowskiego i Ronaldo, ale obaj wypadają blado jak ma się przed oczyma wczorajsze popisy Salaha

44
19
10
11
11
25'

Trzy kornery dla Realu w krótkim odstępie czasu. Za każdym razem piłkę spod chorągiewki kopał Toni Kroos... ani razu dobrze.

32
25
15
17
24
23'

Dużo przypadku na linii pola karnego gospodarzy. Piłka trafia do wbiegającego w "szesnastkę" Carvajala. Mocny strzał prawą nogą, ale Sven Ulreich łapie piłkę.

39
20
12
8
17
21'

Czekamy na fajerwerki, bo jak dotychczas obie drużyny grają bardzo zachowawczo.

24
13
10
13
25
19'

Celny, mocny strzał Rafinhi z dystansu. Piłka jednak w sam środek bramki, dokładnie tam gdzie stał Keylor Navas.

39
14
11
14
20
17'

Niesamowity wykop Navasa "z ręki" idealnie pod nogi Isco. Ten ograł jednego obrońcę, robiąc sobie miejsce do oddania strzału, ale piłka trafia w drugiego z defensorów.

33
18
20
11
15
16'

Rozpędził się Cristiano Ronaldo. Portugalczyk mija Boatenga i pada przed polem karnym Bayernu. Sędzia jednak puszcza grę.

75
26
14
17
26
13'

Lewandowski z piłką przy nodze 16 metrów przed bramką Królewskich. Polak miał na plecach Varane'a i nie dał rady odwrócić się w kierunku Navasa.

38
33
15
23
27
19:40

Ten stadion ma zawsze nieziemski klimat.

71
26
13
8
17
10'

Ależ walka! Lewandowski zderzył się "piszczelami" z Ramosem. Obaj zwijają się z bólu.

21
11
42
28
63
8'

Bayern. Schodzi: Arjen Robben. Wchodzi: Thiago Alcantara.

27
18
40
31
34
8'

Długie podanie Marcelo do Vazqueza, ale lepszy Rafinha.

30
14
8
8
8
5'

Przerwa w grze. Arjen Robben siedzi na trawie i trzyma się za stopę.

30
25
28
44
55
4'

Centra Ribery'ego i wydaje się, że jeden z gości dotyka piłki ręką we własnym polu karnym. Sędzia potraktował to jako zagranie barkiem i nakazał grać dalej. Słusznie.

32
14
15
14
25
2'

Marcelo świetnie podaje na wolne pole do Kroosa. Niemiec pobiegł lewym skrzydłem i mocno wstrzelił piłkę przed bramkę Bayernu. Nikt nie sięgnął futbolówki.

18
14
15
16
20
1'

Ogromy błąd Carvajala, który wybijając piłkę spod własnego pola karnego trafił w Rodrigueza. Robert Lewandowski z ostrego kąta dogrywa do Muellera, ale ten kiksuje!

42
23
14
18
28
19:40

Piłkarze wychodzą na boisko. Za moment ruszamy z grą!

16
7
5
5
10
19:40

Arkadiusz Malarz zdradza komu będzie kibicował...

17
9
8
7
19
19:40

Real doskonale zdaje sobie sprawę, że mecz w Monachium będzie bardzo trudny, w zasadzie dziwne gdyby myśleli inaczej.

9
6
8
5
5
Nie bylibyśmy sobą gdybyśmy nie zapytali. Kto wygra?