Francja
8' Samuel Umtiti 29' Antoine Griezmann 63' Ousmane Dembele
Włochy
36' Leonardo Bonucci 42' Lorenzo Pellegrini
3:1

Koniec. Francja pewnie pokonała Włochy 3:1.

Francja. Schodzi: Paul Pogba. Wchodzi: Steven N'Zonzi.

Włochy. Schodzi: Mario Balotelli. Wchodzi: Andrea Belotti.

Starają się coś zdziałać Włosi, ale brakuje im zdecydowania pod bramką gospodarzy.

Włochy. Schodzi: Jorginho. Wchodzi: Giacomo Bonaventura.

Francja. Schodzi: Corentin Tolisso. Wchodzi: Blaise Matuidi.

Sporo zmian w ostatnich minutach, to sprawiło, że gra jest rwana i niewiele dzieje się na boisku.

Francja. Schodzi: Ousmane Dembele. Wchodzi: Thomas Lemar.

Włosi po stracie trzeciego gola stracili animusz, losy meczu są już chyba przesądzone.

Gol! Strzelił Ousmane Dembele. Więcej spokoju w końcówce będą mieli Francuzi. Precyzyjnie uderzył Dembele i już jest 3:1! Piłka uderzona z okolic linii pola karnego przelobowała bramkarza i poszybowała pod poprzeczką.

Francja. Schodzi: Lucas Hernandez. Wchodzi: Benjamin Mendy.

Dobre tempo meczu, wkrótce możemy spodziewać się pierwszych korekt w składzie.

Otwarty mecz. Włosi dążą do wyrównania, Francuzi nie zamierzają murować bramki. Gole w Nicei zapewne jeszcze padną.

Odpowiedzieli Włochom Francuzi. Groźny strzał Tolisso nieznacznie minął cel.

Groźni po zmianie stron są Włosi. Znowu gorąco pod bramką Llorisa. Gospodarze niemrawo rozpoczęli drugą połowę.

Mocny strzał oddał Dembele, piłka trafiła w poprzeczkę!

Mogło być 2:2. Sprytny strzał z ostrego kąta oddał Balotelli, górą bramkarz!

Gramy po zmianie stron.

Przerwa. Francuzi mieli mecz pod kontrolą, ale dali się zaskoczyć Włochom, którzy złapali kontakt.

Weszliśmy w doliczonym czas 1. połowy. Arbiter doliczył 2 minuty.

Żółtą kartkę otrzymał Lorenzo Pellegrini.

Dzięki bramce Włosi uwierzyli, że mogą coś zdziałać w Nicei. Francuzi nie zamierzają jednak bronić skromnego prowadzenia.

Gol! Strzelił Leonardo BonucciWłosi dość zaskakująco łapią kontakt. Najwięcej sprytu w polu karnym wykazał Bonucci i jest już tylko 2:1. Lloris odbił przed siebie strzał z rzutu wolnego, Bonucii dobił piłkę z kilku metrów.

Rzut wolny dla Włochów. Po analizie VAR sędzia uznał, że Balotelli był faulowany przed "szesnastką".

Francuzi prowadzą 2:0 i wciąż na niezbyt wiele pozwalają rozkojarzonym Włochom.

Gol! Strzelił Antoine Griezmann. Do piłki podszedł Griezmann i już jest 2:0!

Będzie rzut karny dla Francji! W polu karnym Hernandeza faulował Rolando Mandragora.

Coraz lepiej wyglądają akcje Francuzów. Gospodarze złapali swój rytm. Pachnie drugim golem.

Szybka akcja Francuzów zakończył mocnym, ale niecelnym strzałem N'Golo Kante. Piłka odbiła się od zewnętrznej części słupka.

Ożywili się Włosi. Ich akcje stara się napędzać Mario Balotelli. Póki co goście bez dobrych okazji.

Włosi nie potrafią odpowiedzieć rywalom. Póki co goście podostrzyli grę, ale to bramek im nie przyniesie.

Gol! Strzelił Samuel Umtiti. Asystował mu Benjamin Pavard. Pierwsza groźniejsza akcja Francuzów zakończyła się bramką. Dogrywał Pavard, uderzał Mbappe, bramkarz odbił piłkę, a Umtiti z kilku metrów trafił na 1:0! W tej sytuacji lepiej powinien zachować się bramkarz gości.

Starają się zaatakować Francuzi, ale próby póki co nieśmiałe. Niewiele dzieje się w pierwszych minutach na placu gry w Nicei.

Żadna z drużyn nie zamierza od początku zdominować rywala. Klasyk określiby pierwsze minuty krótko: badanie sił.

Gramy!

Piłkarze już na murawie. Za moment początek meczu!

Mecz poprowadzi Anthony Taylor (Anglia).

Kto wygra mecz?

Przygotowująca się do mistrzostw świata w Rosji Francja w Nicei zagra z wielkimi nieobecnymi mundiaiu - Włochami.