Lech Poznań juniorzy
11' Hubert Sobol 76' Kacper Andrzejewski 83' Mateusz Bieniek
Legia Warszawa juniorzy
34' Mateusz Bondarenko 73' Łukasz Zjawiński 76' Kamil Orlik 76' Mateusz Szwed 82' Konrad Matuszewski
1:2

Legia Warszawa z zaliczką przed rewanżem w Ząbkach.

Nic przełomowego w doliczonym czasie. Legia Warszawa czeka na ostatni gwizdek sędziego.

Doliczone minimum 5 minut do regulaminowego czasu.

Legia Warszawa. Schodzi: Kamil Orlik. Wchodzi: Bartłomiej Kukułowicz.

Sprytna jest Legia Warszawa, pasuje jej rwane tempo, a Lech Poznań nie jest w stanie od blisko kwadransa zareagować na straconego gola.

Legia Warszawa. Schodzi: Mikołaj Neuman. Wchodzi: Maksymilian Sitek.

Lech Poznań. Schodzi: Eryk Kryg. Wchodzi: Filip Szymczak.

Żółtą kartkę za uderzenie łokciem Mikołaja Neumana otrzymał Mateusz Bieniek.

Żółtą kartkę za faul w bocznym sektorze boiska otrzymał Konrad Matuszewski.

Lech Poznań. Schodzi: Szymon Zalewski. Wchodzi: Mateusz Bieniek.

Wysyp kartoników efektem małej awantury na boisku. Zagotowali się młodzi piłkarze.

Żółtą kartkę otrzymał Mateusz Szwed.

Żółtą kartkę otrzymał Kacper Andrzejewski.

Żółtą kartkę otrzymał Kamil Orlik.

Gol! Strzelił Łukasz Zjawiński.

Ponownie stały fragment! Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego gospodarze spuścili ze wzroku Łukasza Zjawińskiego, a ten pomimo małej przestrzeni, główkował celnie na 2:1!

Pomoc medyczna jest udzielana Michałowi Skórasiowi.

Lech Poznań. Schodzi: Filip Marchwiński. Wchodzi: Kacper Andrzejewski.

Bez wyrazu drużyna ze stolicy Polski po przerwie, ale nie zmienia to faktu, że gdyby spotkanie zakończyło się w tym momencie, Legia byłaby w nieco lepszej sytuacji przed rewanżem.

Cezary Miszta staje przed coraz trudniejszymi egzaminami. Młody bramkarz Legii Warszawa zdążył sparować piłkę po uderzeniu Michała Skórasia z ponad 20 metrów.

Legia Warszawa. Schodzi: Amos Shapiro-Thompson. Wchodzi: Michał Mydlarz.

Druga próba Pawła Tupaja po przerwie. Tym razem gorsze uderzenie. Odchodząca piłka zdecydowanie ominęła bramkę Legii Warszawa.

Mateusz Bondarenko interweniował ryzykownie, ale skutecznie i nie dopuścił do strzału z kilkunastu metrów Filipa Marchwińskiego.

W ostatnich minutach piłka głównie w centrum boiska. Kamil Orlik mógł ponownie narobić zamieszania z rzutu wolnego, ale zdecydował się na zbyt kombinacyjne rozwiązanie.

Młodzi piłkarze wrócili z szatni na boisko z nowymi pomysłami.

Legia Warszawa. Schodzi: Maciej Rosołek. Wchodzi: Mateusz Szwed.

Mocne otwarcie drugiej połowy w wykonaniu poznaniaków. Chcą po przerwie zdobyć gola podobnie jak na początku spotkania.

Paweł Tupaj strzelił zza pola karnego w kierunku bramki Legii Warszawa, po drodze był rykoszet, który utrudnił interwencję bramkarzowi gości.

Lech Poznań. Schodzi: Bartosz Bartkowiak. Wchodzi: Eryk Kryg.

Piłka ponownie w grze.

Czy po przerwie padną kolejne gole?

Po jednym golu obu drużyn w pierwszej połowie.

Nie próżnuje jednak również drużyna z Poznania. Paweł Tupaj nie spodziewał się pomyłki Mateusza Bondarenki po dośrodkowaniu z prawego skrzydła i spudłował z bliska!

Po wyrównaniu Legia Warszawa pozostaje w posiadaniu piłki i próbuje trafić po raz drugi zdemobilizowanego przeciwnika.

Poddenerwowanie na ławce rezerwowych Lecha Poznań, więc obecni tam dotychczas zawodnicy ruszyli na rozgrzewkę.

Gol! Strzelił Mateusz Bondarenko. Asystował mu Kamil Orlik.

Legia Warszawa odrobiła stratę do gospodarzy! W zamieszaniu po wstrzeleniu Kamila Orlika z rzutu wolnego strącił piłkę Mateusz Bondarenko i w ten sposób zaskoczył bramkarza Lecha Poznań.

Jeszcze jeden rzut rożny dla Lecha Poznań i było ciekawiej. Mateuszowi Skrzypczakowi przeleciała piłka tuż obok nosa.

To już drugi strzał Filipa Marchwińskiego z podobnego miejsca boiska. Piłka odbiła się rykoszetem i Cezary Miszta z problemami sparował piłkę na rzut rożny. Po stałym fragmencie tylko się zakotłowało.

Krótka przerwa w grze po zderzeniu Michała Karbownika z Michałem Skórasiem. Ucierpiał zawodnik Legii Warszawa, ale po kilkunastu sekundach podniósł się z boiska.

Stara się o gola na wyjeździe Legia Warszawa. W ostatnich minutach ekipa Piotra Kobiereckiego przeważa wyraźnie pod kątem posiadania piłki.

Akcja przyjezdnych po drugiej stronie boiska. Kamil Orlik wbiegł na przebój między dwóch Lechitów, znalazł się przed ich polem karnym i oddał uderzenie. Futbolówka poszybowała pół metra ponad poprzeczką.

Bartosz Mrozek pewnie interweniował po ciętym dośrodkowaniu Michała Króla z prawej strony boiska.

Legia Warszawa dotychczas bez celnego uderzenia we Wronkach. Drużyna ze stolicy Polski stara się atakować, ale rozmontowanie defensywy przeciwnika nie jest proste.

Lech Poznań ma czego bronić po strzale Huberta Sobola.

Ponownie Legioniści byli w opałach. Krótko po wrzucie z autu próba po ziemi nieznacznie obok bramki stołecznego zespołu.

Gol! Strzelił Hubert Sobol. Asystował mu Filip Marchwiński.

Młodzi piłkarze Lecha Poznań na prowadzeniu. Po płaskim dośrodkowaniu Filipa Marchwińskiego jeden z zawodników nie trafił w piłkę, ale za jego plecami był jeszcze Hubert Sobol. Napastnik Kolejorza nie miał obok siebie przeciwnika i z kilkunastu metrów przymierzył w samo okienko.

Łukasz Zjawiński uruchomił w szesnastce Lecha Poznań - Macieja Rosołka. Ten nie sprowokował bramkarza do faulu, a kilka sekund później skierował piłkę do koszyczka Bartosza Mrozka.

Szansa Lecha Poznań na objęcie prowadzenia! Paweł Tupaj dostał podanie w polu karnym przeciwnika i po przyjęciu piłki natychmiast oddał strzał. Futbolówka została odrobinę za plecami młodego zawodnika, co utrudniło trafienie w bramkę.

Mecz prowadzi Mariusz Korpalski. Przed momentem sędzia gwizdnął faul Filipa Marchwińskiego na Konradzie Matuszewskim.

Pierwsze uderzenie w tym meczu oddał Filip Marchwiński. Sytuacyjna próba wyraźnie obok bramki Legii Warszawa, więc Cezary Miszta nie musiał interweniować.

Pierwszy gwizdek.

Kto wygra mecz?

Wybrańcy trenera gości.

Ustawienie gospodarzy.

Lech Poznań zajął drugie miejsce w sezonie zasadniczym w grupie zachodniej, Legia Warszawa była zdecydowanie najlepsza w grupie wschodniej.

Słoneczna aura w Wielkopolsce.

W środę we Wronkach rozpocznie się walka o awans do finału Centralnej Ligi Juniorów między młodymi piłkarzami Lecha Poznań i Legii Warszawa. To ostatni sezon rozgrywany w tej interesującej formule.