6
14
17
88'

Gol! Strzelił Patryk Tuszyński. Nie strzelisz to tracisz! Zagłębie ruszyło prawą stroną, dogranie z linii końcowej i Tuszyński klatką piersiową wbił piłkę do siatki. 1:3!

KGHM Zagłębie Lubin
394
202
42
47
67
87'

Znowu to samo! Tym razem spudłował Żyro, po podaniu Cafu. Lucjan Brychczy nie może uwierzyć w to, co widzi.

44
24
10
10
11
86'

Hamalainen w wyśmienitej sytuacji. Fin jednak blokowany przez Guldana przestrzelił!

61
30
14
18
19
84'

Festiwal wulgaryzmów trwa, spiker w końcu zareagował. A na boisku Legia bezradna.

42
23
11
18
23
83'

Zaczęło się... Kibice Legii "pozdrawiają" arbitra. Dziwny... zwyczaj na stadionie w Warszawie.

23
22
16
13
53
81'

Zapowiada się falstart sezonu w wykonaniu Legii. To już mała, świecka tradycja. Przegrana w finale Superpucharu, a następnie porażka w lidze.

55
24
10
10
21
78'

Żółtą kartkę za faul taktyczny otrzymał Mateusz Żyro.

Legia Warszawa
52
22
10
12
29
78'

Chaotyczne minuty. Legia rzuca się niczym ryba w sieci, Zagłębie nie dopuszcza przeciwnika pod bramkę.

44
22
7
5
17
75'
74'

Część kibiców w ekstazie. Carlitos uderzył, ale trafił w boczną siatkę. Niektórzy już widzieli piłkę w bramce.

15
33
9
14
15
72'

Legia. Schodzi: Inaki Astiz. Wchodzi: Domagoj Antolić.

24
15
11
11
13
71'

Dogrywał Hlousek, uderzał Vesović, ale źle uderzył.

15
21
4
7
15
70'

Legia rozgrywa piłkę na połowie Zagłębia. Lubinianie dobrze się ustawiają, na niezbyt wiele pozwalają Wojskowym.

18
20
5
6
12
68'

Coraz mniej czasu ma Legia. Zagłębie nie zamierza się cofać, a groźnie kontruje. Przed momentem Kante głową, ale niecelnie.

25
18
5
7
13
66'

Carlitos zakręcił kółeczko w polu karnym Zagłębia. Strzału oddać nie dał rady.

31
25
5
11
19
64'
26
14
11
9
11
64'

Legia. Schodzi: Miroslav Radović. Wchodzi: Jose Kante.

33
15
10
5
12
62'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Marko Vesović.

33
13
12
10
20
60'

Tuszyński poprzepychał się z Astizem. Ostatecznie zawodnicy przybili piątki i już po sprawie.

23
18
8
8
6
59'

Szymański z rzutu wolnego z boku pola karnego, jednak trafił w mur.

26
12
9
12
19
58'

Żółtą kartkę za faul na Carlitosie otrzymał Maciej Dąbrowski.

22
7
5
7
25
55'

Dwa rzuty rożne Legii z rzędu, ale bez uderzenia na bramkę Zagłębia.

31
15
12
9
20
54'

Zagłębie więcej uwagi poświęca defensywie, ale groźnie kontruje. Legia stara się znaleźć dziurę w obronie lubinian.

26
10
5
4
9
51'

Ależ ruszył lewą stroną Pawłowski. Dogrywał Starzyński, pomocnik Zagłębia uderzył z trudnej pozycji, górą Malarz!

32
6
9
8
18
48'

Legia, podobnie jak na początku 1. połowy, stara się atakować. Póki co bez gorących momentów.

16
9
8
7
7
46'

Gramy po przerwie na kawę!

20
14
5
4
8
46'

Legia. Schodzi: William Remy. Wchodzi: Carlitos.

42
13
7
10
17
46'
45+2'

Pawłowski z efektowną fryzurą na Onufrego Zagłobę już wstał. Remy stara się rozbiegać wszystko.

37
18
6
4
5
45+2'

Remy ma problemy z kolanem, Pawłowski z... głową.

19
13
8
18
15
45+1'

Remy łokciem trafił Pawłowskiego. Obaj leżą na murawie. Potrzebni są specjaliści od zdrowia i chorób.

18
21
16
18
30
45'

Doliczone 3 minuty.

24
10
5
8
10
44'

Cafu sam na sam z bramkarzem, pokonał już Hładuna, ale piłkę z linii bramkowej wybił Dziwniel!

32
19
14
15
30
43'

Jedna z nielicznych ostatnich minutach prób w wyjścia Zagłębia, ale na spalonym Pawłowski.

14
9
9
8
21
41'

Groźnie w polu karnym Zagłębia. Zamieszanie, ale piłka nie znalazła drogi do bramki gości. Z bliska w bramkarza trafił Hamalainen.

21
16
13
17
30
40'

Gra w środku pola, mała kopanina niczym na polach pod Grunwaldem w 1410 roku.

18
21
11
9
15
39'

Legia na połowie Zagłębia, lubinianie opadli z sił w końcówce 1. połowy. Czy gospodarze są w stanie to wykorzystać?

42
20
13
16
26
37'

Gol! Strzelił Adam Hlousek. Dalekie dogranie do Hlouska, ten przyjął piłkę i uderzył obok bramkarza. 1:2.

152
86
30
64
160
34'

Legia zaatakowała, po dośrodkowaniu głową uderzał Hamalainen, wprost w ręce Hładuna.

32
24
12
20
23
33'

Tymczasem trwają analizy. I gola nie ma! Powód? Spalony. Wściekły jest Radović na sędziego.

90
52
21
22
49
31'

Zagranie na prawo do Radovicia, ten uciekł Dąbrowskiemu. Dogrania nie potrafił zatrzymać Jagiełło, a Hamalainen z bliska zdobył gola na 1:2. Ale...

96
50
27
43
77
29'

Janoszka przed pole karne do Tosika, ale ten uderzył płasko i niecelnie.

18
10
9
14
20
28'

W końcu Legia, po dośrodkowaniu Vesovicia Hlousek nie trafił dobrze w piłkę.

27
22
9
15
19
27'

Legii po stracie drugiej bramki wciąż nie ma na boisku. Zagłębie gra sobie w piłkę nożną.

42
29
7
9
16
25'

Klasyk komentuje: Zagłębie jedzie z Legią jak kombajn w czasie żniw po polu.

63
33
10
11
25
24'

Dogranie z rogu, Hamalainen w ostatnim momencie wybił piłkę spod nóg Tuszyńskiego!

16
11
6
12
25
23'

Zagłębie coraz pewniejsze, Legia zagubiona. Będzie w stanie się podnieść po spoliczkowaniu przez rywala?

36
24
13
11
22
21'

Gol! Strzelił Filip Starzyński. Malarz wyczuł intencje "Figo", był blisko obrony strzału, ale piłka pod ręką wpadła do siatki. 0:2!

266
125
30
35
74
20'

Rzut karny dla Zagłębia! Teraz sędzia nasłucha się od kibiców... Słuszna decyzja, Hlousek faulował Czerwińskiego.

92
54
11
18
42
19'

Sędzia Przybył pobiegł do monitora. Co tam zobaczy?

29
23
13
9
23
18'

Czerwiński padł w polu karnym, sędzia nie zareagował. Ale będą analizy, telewizje, powtórki...

23
12
11
8
13
17'

Legia mogła paść na kolana. Kolejna kontra, Czerwiński w pole karne, ale Pawłowski został zablokowany przez Astiza. Mogło, a właściwie powinno być 0:2!

19
36
11
17
27
15'

Gol! Strzelił Patryk Tuszyński. Cóż tam się stało! Dogranie do Starzyńskiego, ten zagrał wzdłuż bramki. Remy tak wybijał piłkę, że ta wylądowała tuż przed nogami Tuszyńskiego, a ten z bliska wpakował futbolówkę do siatki. 0:1!

231
93
32
36
76
12'

Wyborna okazja przed Legią! Cafu do Hamalainena, piłka po płaskim uderzeniu zatrzymała się na słupku!

33
27
19
10
21
11'

Groźnie wyglądają akcje Zagłębia, przed momentem kolejna kontra lubinian. Zabrakło jednak strzału.

24
16
7
6
13
9'

Zagłębie na moment przycisnęło Legię, ale mistrzowie Polski już odzyskali piłkę.

30
17
8
8
7
7'

Ależ było groźnie pod bramką Malarza. Po dograniu z pola karnego strzał z kilku metrów Tosika odbił golkiper!

27
14
9
7
15
5'

Zagłębiu udało się przedostać na połowę Legii, ale niewiele z tego wyniknęło.

19
13
11
13
13
2'

Legia od początku częściej utrzymuje się przy piłce. Spokojne pierwsze minuty.