Lotto Ekstraklasa: 4. kolejka
12 sie 2018 15:30
90+5'

Gol! Strzelił Dominik Nagy. Asystował mu Carlitos. Piast rzucił się do ataku i został skontrowany. Carlitos do partnera, a Nagy w sytuacji sam na sam na 1:3!

Legia Warszawa
101
55
14
24
50
90+5'

Kante powinien zobaczyć drugą żółtą kartkę za świadome zagranie ręką. Bez reakcji arbitra.

30
20
8
11
39
90+4'

Żółtą kartkę otrzymał Jose Kante.

26
16
10
8
18
90+4'

Piłkarze Legii zamiast spokojnie dograć mecz zaczynają pajacować. Przed momentem zgłupiał Malarz. Po co to wszystko?

28
23
12
9
21
90+3'

17
90+2'

Przepychanki na boisku. To Dziczek i Kante.

19
10
7
5
6
90+1'

Hołownia i Wieteska leżą na murawie. Kradną cenne sekundy goście.

21
14
4
5
20
90'

Sędzia doliczył 5 minut.

16
2
4
3
8
89'

Błąd Wieteski, który stracił piłkę, ale obrońca naprawił to co zepsuł i wybił piłkę na róg.

20
11
5
3
8
88'

Piast musiał zapłacić za grę w osłabieniu przez 45 minut. Legia wykorzystała słabość rywala i w końcówce trafiła na 1:2.

28
22
7
10
19
86'

Gol! Strzelił Jose Kante. Asystował mu Michał Kucharczyk. Dośrodkowanie z rzutu rożnego Kucharczyka, Kante głową z sześciu metrów na 1:2!

113
62
12
41
87
84'

Teraz Kante mocno uderzył, piłka poszybowała ponad bramką.

22
14
8
10
8
84'

Cafu do Carlitosa, strzał Hiszpana odbił Szmatuła!

26
15
3
3
7
82'

Valencia chciał uderzać sprzed pola karnego, został zablokowany. Po chwili kontra Legii spore problemy mieli gliwiczanie, ale tylko i wyłącznie dzięki swoim błędom.

10
1
5
5
5
81'

Piast. Schodzi: Mateusz Mak. Wchodzi: Tom Hateley.

8
9
2
1
3
80'

Mikkel Kirkeskov niemal z połowy lobował Malarza. Bramkarz zdołał wybić piłkę na róg.

8
9
4
3
3
78'

Jedno z nielicznych wyjść Piasta. Konczkowski źle dogrywał i piłkę przejął Malarz.

9
6
4
3
3
76'

Piast oddala grę od własnej bramki, Legia nie potrafi zagrozić gospodarzom.

25
16
1
4
7
73'

Legia w ataku, osłabiony Piast nie zamierza ryzykować. Gospodarzy remis satysfakcjonuje.

11
9
6
7
9
72'
71'

Jędrzejczyk musiał się pozbierać i podobnie jak Szmatuła wraca do gry.

13
10
5
6
8
70'

Masażyści pokazują, że konieczna jest zmiana Jędrzejczyka, a Legia limit takowych już wyczerpała.

17
20
4
3
4
69'

Szmatuła zderzył się z Jędrzejczykiem i leży przed bramką. Potrzebna jest pomoc masażystów. Leży również Jędrzejczyk.

8
8
9
6
9
68'

Legia. Schodzi: Mateusz Żyro. Wchodzi: Jose Kante.

15
12
4
5
66'

Legia coraz bardziej pobudzona. Strzał Kucharczyka, Szmatuła na róg. Wcześniej bramkarz odbił strzał z bliska Carlitosa.

19
7
4
3
11
64'

Żyro uderzał z ok. 16 metrów, wysoko ponad bramką.

16
19
1
5
3
64'

Stara się coś skonstruować Legia. Jednak gra 13-krotnym mistrzom Polski nie klei się.

13
21
1
4
4
62'

Z woleja uderzał Cafu, piłka poszybowała wysoko ponad bramką.

11
22
3
1
4
61'

Płaskie dogranie z lewej strony Hołowni, ale jeden z obrońców uprzedził Carlitosa.

15
15
1
59'

Legia stara się przebudzić, ale to wyjścia Piasta wyglądają dużo groźniej. Pytając klasykiem: gdzie jest ta Legia?

18
10
4
2
7
57'

Legia. Schodzi: Krzysztof Mączyński. Wchodzi: Cafu.

19
11
7
2
4
57'

Legia. Schodzi: Miroslav Radović. Wchodzi: Carlitos.

27
12
6
2
6
56'

Gol! Strzelił Michal Papadopulos. Asystował mu Martin Konczkowski. Osłabiony PIast doprowadził do wyrównania! Piłkę dogrywał Konczkwski, a Papadopulos piętą do siatki na 1:1!

109
73
19
19
40
55'

Sedlar niepotrzebnie przyjmował piłkę pięć metrów przed bramką. Powinien uderzać głową.

5
4
1
5
1
54'

Optyczna przewaga Piasta, Legia skupiona na defensywie. Za taką postawę goście mogą słono zapłacić.

7
11
3
5
7
51'

Żółtą kartkę otrzymał Joel Valencia.

13
8
5
8
14
49'

Rzut rożny dla Piasta, jednak po raz kolejny zabrakło uderzenia.

8
3
3
3
11
48'

Legia stara się wysoko atakować osłabionego Piasta. Co z tego wyniknie?

17
7
2
1
9
46'

Gramy po przerwie!

12
2
1
2
1
46'

Piast. Schodzi: Jorge Felix. Wchodzi: Martin Konczkowski.

45+2'

Antolić uderzył tragicznie! Po co w naszej lidze tacy słabi piłkarze?

17
39
2
5
23
45+2'

Jeszcze dodatkowo będzie rzut wolny dla Legii z ok. 17 metrów.

8
6
2
4
15
45+1'
CZERWONA KARTKA

Czerwoną kartkę otrzymał Marcin Pietrowski. Sędzia decyzję o wykluczeniu podjął po minucie.

47
19
11
13
36
45'

Doliczona została minuta.

4
2
5
2
8
45'

Sędzia bięgnie do monitora. Chwilę przed strzałem Papadopulosa Pietrowski w sytuacji sam na sam przewracał rywala.

10
5
4
6
8
45'

Valencia do Dziczka, który przestrzelił z kilku metrów!

6
5
3
5
4
43'

Dośrodkowanie z prawej strony, Dominik Nagy nie trafił w piłkę w bardzo dobrej sytuacji.

3
4
4
5
11
40'

Malarz musiał wyjść na czternasty metr i uprzedzić Papadopulosa.

10
8
4
3
7
39'

Legia nie pozwala Piastowi na zbyt wiele, w miarę spokoju utrzymuje skromne prowadzenie. Z boiska i z trybun wieje nudą.

8
4
4
2
7
36'

Legii udało się przetrwać okres przewagi Piasta i przenieść grę w kierunku środka pola.

16
7
3
8
15
33'

Z dystansu mocno, ale niecelnie uderzył Jakub Czerwiński. Coraz większa przewaga Piasta.

26
12
2
3
4
31'

Piast niemal całą drużuną na połowie Legii, jednak goście dobrze się bronią.

18
12
3
3
5
29'

Valencia na lewo do Felixa, którego strzał został jednak zablokowany.

8
2
1
2
5
26'

Po dograniu z rogu i zgraniu piłki przez Papadopulosa Sedlarowi zabrakło centymetrów, aby wbić ją do siatki z bliska.

8
5
5
2
6
25'

Piast nie rzucił się do ataku po stracie gola. Gospodarze wciąż przeważają, ale dobrej okazji nie potrafią sobie stworzyć.

7
10
4
4
10
22'

Gol! Strzelił Artur Jędrzejczyk. Asystował mu Domagoj Antolić. Piast prowadził grę, a gola zdobyła Legia. Antolić dośrodkował z rzutu wolnego, a Jędrzejczyk głową uderzył tuż przy słupku. 0:1!

84
49
18
36
95
20'

Kolejne uderzenie oddał Michal Papadopulos, ale ponownie zabrakło precyzji.

6
4
3
5
10
17'

Papadopulos w polu karnym Piasta, ale Czech skiksował w decydującym momencie.

10
11
7
5
7
15'

Już niemal kwadrans za nami. Więcej dzieje się przy linii bocznej, gdzie pomocy potrzebuje Mikkel Kirkeskov. Rozcięta głowa i sporo krwi.

9
7
9
15
12
12'

Płaski strzał Papadopulosa, piłka w rękach Malarza. Niewiele dzieje się na boisku.

13
5
2
4
1
10'

Piknikowa atmosfera na meczu. Piast wciąż nie może liczyć na doping swoich najzagorzalszych sympatyków.

2
2
4
8
12
7'

Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego głową uderzał Czerwiński, ale zbyt anemicznie i do tego niecelnie.

8
6
5
8
10
6'

Po dość dobrym początku gra uspokoiła się i przeniosła do środka pola.

6
3
1
2
3'

Po rogu uderzał Papadopulos, piłka odbiła się od Astiza i wyszła na róg. Po chwili kolejny strzał, tym razem Felixa. Górą bramkarz.

16
5
4
5
7
2'

Radović pomylił sporty. Po zgraniu głową zrobił zamach w stylu siatkarskim. Na swoje szczęście w piłkę nie trafił.

7
15
3
2
2
1'

Valencia do Papadopulosa, ale ten na spalonym. Wysoko ustawiona Legia.

10
5
3
4
2
15:14

Na autostradzie A1 stanął również wóz VAR. Szefem w nim jest Tomasz Musiał.

10
2
4
1
2
15:14

Mecz poprowadzi Mariusz Złotek (Gorzyce).