Jagiellonia Białystok
1' Ivan Runje 3' Bartosz Kwiecień 34' Ivan Runje 56' Łukasz Burliga
Legia Warszawa
32' Dominik Nagy 48' Mateusz Wieteska 89' Sandro Kulenović
1:1

Koniec. Jagiellonia długo prowadziła. Legii udało się wyrównać w końcówce, po dyskusyjnym rzucie wolnym.

Strzał rozpaczy Bezjaka sprzed pola karnego poszybował wysoko ponad bramką.

Przepychanki, jak zawsze "miło" w meczach Jagiellonii z Legią. "Gdzie ten z włosami" - krzyczy klasyk.

Sprzed pola karnego uderzał Frankowski, metr obok bramki.

Sędzia doliczył 3 minuty.

Gol! Strzelił Sandro Kulenović. Legii udało się wyrównać! Z rzutu wolnego w poprzeczkę trafił Martins. Piłka spadała w okolice przepole i tam najwięcej sprytu zachował Kulenović, który głową wpakował futbolówkę do siatki!

Rzut wolny dla Legii 25 metrów przed bramką. Kontrowersyjna decyzja arbitra.

Na murawie leży Romanczuk, sędzia przerwał grę.

Z kilku metrów głową uderzał Kante. Kelemen obronił! Piłkę z autu dorzucał Kucharczyk.

Legia. Schodzi: Marko Vesović. Wchodzi: Sandro Kulenović.

Z pola karnego uderzał Kante, trafił jednak w obrońcę. Legia ponownie pod bramką Jagiellonii.

Z ok. 16 metrów niecelnie uderzał Marko Poletanovicia.

Jagiellonia oddaliła grę od własnej bramki. Legia przeprowadziła dwie groźne akcje, ale teraz musi odpierać ataki gospodarzy.

Ricardo Sa Pinto upomniany przez sędziego. Portugalczyk udaje Greka.

Coraz groźniejsza Legia, Nagy uderzał z dość trudnej pozycji, jednak przestrzelił.

Powinno być 1:1! Kante wycofał do Szymańskiego, a ten spudłował z 10 metrów!

Legia na połowie Jagiellonii. Jednak niewiele z tego wynika. 2. połowa rozczarowuje.

Legia. Schodzi: Carlitos. Wchodzi: Michał Kucharczyk.

Piłka spadła pod nogi Frankowskiego, strzał jednak nieudany.

Kante przewrócił się i... złapał piłkę. Arbiter zatrzymał grę. Rozpocznie Jagiellonia.

Legia ma już niewiele ponad 25 minut na doprowadzenie do wyrównania. Jagiellonia dobrze się broni, szuka szans na kolejne bramki.

Z okolic pola bramkowego uderzał Świderski, piłka odbiła się od zewnętrznej części słupka!

Novikovas uderzył z rzutu wolnego kilka pięter ponad bramką Malarza.

Po rzucie wolnym piłka spadła na przepole bramki Jagi, ale zabrakło uderzenia.

Żółtą kartkę za faul otrzymał Łukasz Burliga. Pretensje do arbitra ma obrońca gospodarzy.

Legia w ataku, Jagiellonia czeka na błąd rywala i chce kontrą zamknąć mecz.

Dośrodkowanie w pole karne Jagiellonii, powstało niewielkie zamieszanie, ale gospodarzom udało się cało wyjść z opresji.

Świderski chciał zaskoczyć wysuniętego Malarza, jednak wyraźnie nie trafił w bramkę z boku pola karnego.

Żółtą kartkę za faul otrzymał Mateusz Wieteska.

Wracamy do gry!

Legia. Schodzi: Domagoj Antolić. Wchodzi: Jose Kante.

Przerwa. Jagiellonia po golu zdobytym w 1. minucie prowadzi 1:0.

Sędzia doliczył minutę.

Z dystansu mocno, ale minimalnie niecelnie uderzył Szymański.

Szarżował Szymański, ale obrońcy Jagiellonii są czujni.

Uderzał Mitrović, piłka przeleciała dość daleko od celu.

Faul taktyczny Jędrzejczyka. Kartki brak. W co gra sędzia?

Zaostrzyła się gra, iskry lecą. Sędzia zapanuje nad emocjami piłkarzy?

Nagu chciał wymusić rzut karny. Węgier powinien otrzymać drugą żółtą kartkę.

Szymański uderzył z rzutu wolnego, Kelemen zdołał odbić piłkę.

Żółtą kartkę za faul otrzymał Ivan Runje.

Kontra Jagi zakończona strzałem Świderskiego z ok. 16 metrów. Malarz złapał piłkę.

Żółtą kartkę otrzymał Dominik Nagy. Węgier rzucił piłką po tym, kiedy sędzia odgwizdał faul w ataku.

Szymański dośrodkował z rzutu wolnego, piłka odbiła się od Carlitosa i przeleciała daleko od słupka.

Po dograniu z rogu piłkę głową zgrał Mitrović, nikt nie zamknął akcji.

Dwa groźne dogrania w pole karne Legii, czujni jednak kolejno Jędrzejczyk i Hlousek.

Spadło tempo meczu, graczom Jagi nie spieszy się. Goście od kilku minut nie zagrozili Kelemenowi.

Legia w ataku, Jagiellonia szuka swoich szans w kontrach. Słabszy fragment meczu.

Groźne uderzenie Novikovasa, Malarz wybił piłkę na rzut rożny.

Szuka Legia wyrównującego gola. Przed momentem w pole karne wpadł Carlitos, ale sprytniejszy był obrońca.

Składna akcja Jagiellonii, gospodarzom zabrakło jednak uderzenia.

Z piłką biegł Vesović, strzał z ok. 17 metrów złapał Kelemen.

Płaski strzał Carlitosa, piłka toczyła się daleko od słupka i złapał ją Kelemen.

Dwa uderzenie Szymańskiego. Pierwszy trafił w obrońcę, drugi poszybował wysoko ponad poprzeczką.

Groźna akcja Jagiellonii, dośrodkował Burliga, a Świderski głową ponad bramką z czterech metrów.

Dalekie zagranie w pole karne Jagiellonii, tam jednak czujny, niczym klient na promocjach w markecie, był Kelemen.

Guilherme dośrodkował z rogu, piłka odbiła się od pleców Cafu i przeleciała tuż obok bramki. Sędzia... nakazał wznowić grę Malarzowi.

Po stracie gola Legia nie rzuciła się do ataku, Jagiellonia na połowie 13-krotnych mistrzów Polski.

Z dystansu niecelnie uderzył Martins, a Kwiecień zaskoczony napomnieniem. Gracz Jagi mógł poważnie uszkodzić piłkarza Legii.

Żółtą kartkę za ostrą grę otrzymał Bartosz Kwiecień.

Gol! Strzelił Ivan Runje. Asystował mu Guilherme Sitya. Cóż za początek Jagiellonii! Dośrodkowanie z rzutu rożnego, do piłki doszedł Runje i głów uderzył nie do obrony! 1:0!