1
2
3
88'

Groźne są akcje Korony w ostatnich minutach. Zanosi się na ciekawą końcówkę meczu.

13
4
2
3
2
87'

Dośrodkowanie w pole karne Cracovii. Główkował na bramkę Elia Soriano i poprzeczka uratowała gości przed stratą gola!

7
6
2
1
5
Czy w tym meczu padnie przynajmniej jeszcze jeden gol?
7
3
1
1
81'

Mateusz Wdowiak dobrze dograł w pole karne do Javi Hernandeza. Ten dwukrotnie strzelał na bramkę, lecz dobrze interweniował Matthias Hamrol. To była dobra okazja na gola dla gości.

3
3
3
2
2
79'
78'

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego piłkę pewnie złapał Matthias Hamrol.

3
3
1
77'

Znów sporo gry w środkowej strefie boiska. Brakuje natomiast dobrych okazji strzeleckich.

1
1
1
73'

Z dystansu uderzył Michal Siplak. Bramkarz obronił, ale jeszcze będzie rzut rożny.

4
1
1
72'

Sędzia nie zdecydował się odgwizdać rzutu karnego. Gramy dalej.

4
4
2
3
71'

Będzie jeszcze weryfikacja VAR. Szymon Marciniak ogląda sytuację.

4
2
1
3
70'

W polu karnym padł Mateusz Wdowiak. Sędzia nakazał grać dalej.

2
2
3
69'

Zagranie w pole karne Korony. Dobrze z bramki wyszedł Matthias Hamrol, który złapał piłkę.

2
3
1
67'
66'

Dośrodkowanie z rzutu wolnego w pole karne Cracovii, po którym sędzia odgwizdał spalonego.

2
1
5
65'

Korona Kielce będzie miała rzut wolny niemal z narożnika pola karnego.

64'
60'

Ładne uderzenie Javiego Hernandeza z dystansu na bramkę Korony. Matthias Hamrol obronił jednak ten strzał.

4
2
1
2
1
58'

Brakuje dokładności w ostatnich minutach na boisku.

2
1
1
1
1
54'

Z 16-18 metrów z pierwszej piłki uderzył Matej Pucko. Uderzenie było niecelne.

2
1
52'

Po indywidualnej akcji dobrą okazję wypracował sobie Adnan Kovacević. W ostatniej chwili świetnie zablokował go Michal Siplak.

1
1
1
51'

Damian Dąbrowski dośrodkował z rzutu wolnego. W polu karnym do strzału doszedł Ołeksij Dytiatjew, lecz oddał niecelne uderzenie głową.

1
1
1
50'

Będzie rzut wolny dla Cracovii. Dobra okazja na dośrodkowanie w pole karne rywala.

3
1
1
47'

W polu karnym Cracovii do strzału doszedł Ivan Jukić. Okazja dobra, ale uderzenie minimalnie niecelne.

4
3
1
1
2
46'

Dośrodkowanie z rzutu wolnego w pole karne gości. Sędzia odgwizdał spalonego i przerwał grę.

1
1
2
46'

Początek drugiej połowy.

2
1
1
1
1
46'
2
2
1
1
1
45+1'

Żółtą kartkę tym razem otrzymał Jakub Żubrowski.

4
2
1
3
45'

Doliczona jedna minuta.

3
2
2
1
4
45'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Marcin Cebula.

4
2
1
43'

Ładną, indywidualną akcją popisał się Matej Pucko. Piłkarz Korony oddał strzał z około 15 metrów, lecz to uderzenie obronił Michal Pesković.

2
1
2
2
2
42'

Sporo gry w środkowej strefie, a mało porywających akcji w ostatnich minutach.

2
1
4
2
1
38'

Po dośrodkowaniu Bartosza Rymaniaka niecelnie główkował Elia Soriano.

3
1
4
3
5
38'

Szuka okazji na gola Korona Kielce. Gra toczy się na połowie Cracovii.

6
2
1
5
36'

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego piłkarze Korony wybili piłkę.

2
1
1
3
35'

Mateusz Wdowiak szukał dokładnego dogrania w polu karnym Korony. Wywalczył rzut rożny.

2
1
1
3
34'

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego piłka w bramce Cracovii, ale sędzia odgwizdał faul Elia Soriano i gola nie uznał.

7
1
5
2
4
33'

Dośrodkowanie z rzutu wolnego w pole karne Cracovii. Lekkie zamieszanie i jeszcze będzie rzut rożny.

5
2
2
1
3
32'

Żółtą kartkę otrzymał Niko Datković.

1
2
2
30'

Środkiem boiska akcję wyprowadzał Janusz Gol. Został jednak zatrzymany przez obrońców Korony.

4
2
26'

Dośrodkowanie w pole karne Cracovii. Piłka minęła obrońcę, ale czujny był Michal Pesković, który nie dał się zaskoczyć.

4
2
1
2
26'

Korona Kielce rozgrywa piłkę w okolicy środka boiska.

2
1
1
1
22'

Z rzutu wolnego strzelał Damian Dąbrowski. Piłka trafiła w mur, a następnie złapał ją bramkarz.

1
1
1
1
21'

Żółtą kartkę otrzymał Bartosz Rymaniak. Obrońca Korony faulował Wdowiaka. Sędzia zdecydował się ukarać Rymaniaka żółtą kartką.

4
2
3
1
3
18'

Blisko efektownej akcji był Airam Cabrera. Groźny jest napastnik Cracovii.

2
2
3
5
5
15'

Co ciekawe, Airam Cabrera w przeszłości błysnął jako zawodnik Korony Kielce, dla której zdobył 16 bramek - w sezonie 2015/2016. Teraz gra w Cracovii.

1
3
5
1
3
14'

Gol! Strzelił Airam Cabrera. Asystował mu Mateusz Wdowiak.

Szybka akcja Cracovii. Wdowiak dograł ze skrzydła w pole karne, gdzie na piłkę nabiegł Airam Cabrera i skierował ją do bramki. 1:0 prowadzi Cracovia.

30
20
9
9
17
12'

Nieco spokojniej teraz na boisku. Gra toczy się w środkowej strefie.

2
1
2
1
1
9'

Zanosiło się na groźną akcję Cracovii. Dobrze jednak w defensywie Korona Kielce. Akcja została przerwana.

2
2
3
1
1
6'

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego z kilku metrów strzelał Bartosz Rymaniak. Dobra okazja dla gospodarzy, ale Michal Pesković nie dał się zaskoczyć.

4
1
1
1
6'

Zdecydowanie do ataku ruszyła teraz Korona Kielce. Nieco zamieszania w okolicy pola karnego gości, ale ostatecznie będzie jeszcze rzut rożny.

4
2
1
5'

Jakub Żubrowski dośrodkował teraz w pole karne Cracovii, gdzie piłkę pewnie złapał Michal Pesković.

1
1
1
4'

Szybko akcja na połowie Cracovii. Dośrodkowanie Soriano i będzie jeszcze rzut rożny dla kielczan.

4
3
1
1
4'

Cracovia rozgrywa piłkę na połowie Korony. Dobry początek meczu w wykonaniu gości.

1
1
1
2
1'

Dośrodkowanie w pole karne Korony Kielce. Główkował Ołeksij Dytiatjew, lecz pewnie interweniował Matthias Hamrol.

3
1
1
14:48

Piłkarze już na boisku. Za chwilę początek meczu.