Dobre wejście Wojciecha Słomki. Rezerwowy Wisły zagrał w pole karne Lechii, ale kapitalnie ustawiony był Błażej Augustyn.

6
4
9
86'

Joao Nunes źle stanął na murawie. Piłkarz Lechii potrzebuje pomocy medyków. Gospodarze w dziesiątkę.

8
6
8
14
25
85'

Lechia. Schodzi: Artur Sobiech. Wchodzi: Jakub Arak.

26
12
8
7
10
85'

Słaba wrzutka Łukasika z rzutu rożnego. Nalepa ambitnie walczył, ale nie doszedł do piłki.

7
5
11
7
7
84'

Lis z problemami broni strzał Michała Maka.

20
13
7
9
16
82'

Zbyt mocne dośrodkowanie Michała Maka. Żaden z jego kolegów nie mógł dopaść do piłki.

10
10
13
7
11
80'
79'
10
8
17
5
10
78'

Lechia. Schodzi: Karol Fila. Wchodzi: Michał Mak.

17
5
11
6
9
77'

Ładna indywidualna akcja Drzazgi. Wysiłek kolegi zaprzepaścił Lukas Klemenz, który beznadziejnie uderzył.

13
17
7
10
15
75'

Mateusz Lis fatalnie gra nogami. Bramkarz kolejny raz wykopał piłkę na aut.

16
16
8
13
19
74'

Kontra gospodarzy zamieniła się w atak pozycyjny. Mladenović wywalczył korner dla swojego zespołu. Wydaje się, że więcej nie mógł ugrać.

24
10
9
8
17
72'

Niecelny strzał Tomasza Makowskiego z dalszej odległości.

16
13
17
10
10
71'

Artur Sobiech przegrał pojedynek główkowy z Marcinem Wasilewskim.

9
6
7
5
8
70'

Lechia. Schodzi: Konrad Michalak. Wchodzi: Joao Nunes.

19
13
15
13
14
68'

Dwie wrzutki gdańszczan nie sprawiły problemów przyjezdnym. Lechia wciąż prowadzi tylko 1:0 i wynik jest sprawą otwartą.

24
11
13
9
8
67'

Karol Fila blokuje uderzenie Marko Kolara. Ważna interwencja wychowanka Lechii!

33
9
10
9
12
66'

Ciekawy pomysł Flavio Paixao, ale Jarosław Kubicki nie doszedł do piłki.

21
13
13
8
13
65'

Wisła posiada piłkę i buduje akcję. Niewiele z tego wynika. Lechia dobrze ustawiona na własnej połowie.

34
15
12
8
11
62'

Flavio Paixao trafia do bramki Wisły! Portugalczyk znajdował się jednak na spalonym i nadal mamy 1:0. Bardzo ładnym dośrodkowaniem popisał się Łukasik. Duży zawód na stadionie.

33
23
16
27
43
62'
14
10
10
5
6
60'

21
60'

Za chwilę będziemy świadkami pierwszej zmiany w zespole Wisły Kraków.

14
9
9
6
6
58'

Rafał Pietrzak zatrzymał Konrada Michalaka. Piłkarz Lechii nie popisał się w polu karnym gości. Gdańszczanie szukają drugiego gola.

20
6
5
3
16
57'

Kamil Wojtkowski uderzył z dystansu, ale na linii strzału stanął Nalepa.

20
10
6
6
6
57'

Świetna szansa Flavio Paixao! Portugalczyk zawiódł kibiców i nie trafił w światło bramki. Powinno być 2:0.

15
14
7
7
17
54'

Znowu groźnie! Zamieszanie w szenastce Lechii i Patryk Plewka oddał bardzo niebezpieczny strzał. Piłka przeleciała jednak obok bramki Kuciaka.

22
10
10
9
12
53'

Makowski sprytnie szukał podaniem Sobiecha, ale krakowianie dobrze przeczytali jego zagranie.

10
6
4
4
6
51'

Odważne wejście Karola Fili. Gdańszczanin oddał strzał z dystansu, ale piłka przeleciała wysoko nad bramką.

12
6
5
6
6
49'

Piłka w siatce Lechii! Krzysztof Drzazga znajdował się jednak na pozycji spalonej i arbiter nie zaliczył bramki! Wciąż mamy 1:0.

42
26
19
37
52
48'

Ofiarna interwencjaDaniela Łukasika. Pomocnik Lechii do końca walczył i wybił piłkę wślizgiem na korner.

22
5
6
5
8
48'

Pierwsza akcja gospodarzy w drugiej połowie. Mladenović nie popisał się jednak przy dośrodkowaniu.

11
6
3
4
9
46'

19:43

Piłkarze wracają na murawę. Za chwilę zaczynamy.

16
9
7
6
5
19:43

Na stadionie znajduje się 12 557 kibiców.

21
7
10
3
3
45'

Groźna centra Kubickiego, ale Wisła się broni.

46
19
10
12
15
44'

Lis uprzedził Kubickiego i wykopał daleko piłkę.

30
13
11
9
11
41'

Gol! Strzelił Filip Mladenović. Asystował mu Artur Sobiech. Szybka kontra gospodarzy. Sobiech podaje piłkę do Mladenovicia i mamy bramkę! Lechia wychodzi na prowadzenie. 1:0!

206
109
31
59
117
39'

Wyraźnie ożywił się Flavio. Robi różnicę na lewym skrzydle, ale fatalnie centruje.

24
11
14
13
20
38'

Fatalny przerzut Kubickiego. Piłkarz Lechii posłał piłkę prosto w Błaszczykowskiego.

29
23
9
13
21
35'

Kolejna obiecująca akcja Paixao na lewym skrzydle. Centra najlepszego strzelca lidera Lotto Ekstraklasy nie była już najwyższych lotów.

23
19
9
8
16
32'

Błaszczykowski zagrał piłkę pod bramkę Lechii, ale dobrze spisał się Dusan Kuciak.

37
21
11
12
26
31'

Dwie dobre interwencje Marcina Wasilewskiego we własnym polu karnym. Defensorzy gości grają bez zarzutu.

32
13
9
5
12
28'

Nareszcie ruszył Flavio Paixao. Portugalczyk posłał dośrodkowanie w "szesnastkę" gości, ale Artur Sobiech sfaulował bramkarza Wisły.

32
15
11
10
22
26'

Niecelne dośrodkowanie Fili. Filip Mladenović nie zdołał utrzymać piłki w boisku. Od bramki Mateusz Lis.

17
11
9
9
12
24'

Strzał Pietrzaka nad bramką. Nieźle wyglądają piłkarze Wisły w tym spotkaniu.

35
20
13
9
24
23'

Daniel Łukasik fauluje Kamila Wojtkowskiego. Krakowianie za chwilę będą mogli oddać strzał z rzutu wolnego.

30
17
15
10
19
20'

Jakub Błaszczykowski strzelił w boczną siatkę. W ostatnich minutach lepiej grają przyjezdni.

55
22
21
20
27
20'

Żółtą kartkę otrzymał Konrad Michalak.Skrzydłowy Lechii przewinił i obejrzał żółty kartonik.

26
12
11
14
26
19'

Bardzo niedokładny strzał Krzysztof Drzazgi z dalszej odległości. Podopieczni Macieja Stolarczyka szukają szczęścia uderzeniami zza pola karnego.

18
13
7
6
9
16'

Drugie dośrodkowanie Błaszczykowskiego z rzutu wolnego, ale ponownie we własnym polu karnym okazał się Michał Nalepa.

20
7
8
14
23
15'

Konrad Michalak sfaulował Bashę. Nie było mowy o żółtej kartce.

15
10
6
8
13
13'

Michał Nalepa zatrzymał Krzysztofa Drzazgę. Teraz do głosu doszli krakowianie.

15
8
11
5
12
12'

Ładny strzał z dalszej odległości Rafała Pietrzaka. Lewy obrońca gości przestraszył gdańskich fanów, ponieważ piłka minimalnie minęła okienko bramki Dusana Kuciaka.

22
10
9
7
13
10'

Dośrodkowanie Filipa Mladenovicia z rzutu rożnego. Do piłki dopadł Michał Nalepa, ale nie trafił w światło bramki.

15
5
5
4
8
8'

Pierwsze ofensywne wejście Karola Fili. Młody gdańszczanin wrzucił piłkę z prawego skrzydła prosto na głowę Flavio Paixao. Portugalczyk oddał celny strzał, ale był zbyt lekki i piłkę pewnie złapał Mateusz Lis.

24
8
7
3
10
5'

Przyjezdni dobrze ustawieni w defensywie. Lechia spokojnie rozpoczęła mecz.

31
5
8
8
9
3'

Gospodarze powoli rozgrywają piłkę na połowie Wisły Kraków.

21
8
9
9
23
2'

Jakub Błaszczykowski posłał dośrodkowanie z rzutu wolnego, ale świetnie ustawiony we własnym polu karnym był Błażej Augustyn.