Śląsk Wrocław
43' Mateusz Radecki 52' Marcin Robak
KGHM Zagłębie Lubin
39' Damian Oko 69' Władisław Sirotow
2:0

Koniec spotkania. Śląsk Wrocław wygrał 2:0.

Dalekie podanie z własnej połowy Chrapka. Arkadiusz Piech znalazł się w sytuacji sam na sam i z zimną krwiną ją wykorzystał. Po analizie VAR, z powodu spalonego gol nie został jednak uznany.

Doliczone trzy minuty.

KGHM Zagłębie Lubin jeszcze stara się atakować. Gra jednak przerwana. Przy piłce już wrocławianie.

Na trybuny został odesłany trener KGHM Zagłębie Lubin.

Z ostrego kąta strzelał Michał Chrapek. To uderzenie zablokował Sasa Balić.

Czy w tym meczu padnie przynajmniej jeszcze jeden gol?

W polu karnym Zagłębia Marcin Robak odgrywał do Lubambo Musondy. W ostatniej chwili piłkę wybił jeden z obrońców.

Dośrodkowanie z rzutu rożnego w pole karne Śląska. Główkował Sasa Balić, lecz piłkę złapał Jakub Słowik.

Z dystansu niecelnie strzelał Mateusz Radecki.

Gra wznowiona.

Zagłębie. Schodzi: Damjan Bohar. Wchodzi: Jakub Mares.

Chwilowa przerwa w grze. Pomocy medycznej potrzebuje Jakub Łabojko.

Wydaje się, że Śląsk ma pod kontrolą to spotkanie. Teraz jednak przy piłce KGHM Zagłębie Lubin.

Zanosiło się na groźną akcję Śląska, lecz tym razem zbyt mocno dośrodkował Lubambo Musonda.

Śląsk szuka dośrodkowań w pole karne rywala. Groźne są wrzutki wrocławian.

Żółtą kartkę za faul otrzymał Władisław Sirotow.

Bardzo dobra okazja dla Zagłębia. W polu karnym piłkę otrzymał Bartłomiej Pawłowski i oddał niecelny strzał. To powinien być gol.

Nie ma rzutu karnego, rzut rożny dla Śląska, po którym goście wybili piłkę.

Będzie chyba analiza VAR. Wrocławianie domagają się rzutu karnego za zagranie piłki ręką.

Dośrodkowanie z rzutu wolnego w pole karne KGHM Zagłębia Lubin. Okazję miał Igors Tarasovs, lecz w ostatniej chwili jego uderzenie zablokował jeden z obrońców.

Marcin Robak sam na sam z bramkarzem Zagłębia! Lepszy był Dominik Hładun!

Blisko było o kolejnego gola dla Śląska. Minimalnie zbyt mocna wrzutka, a do strzału już składał się Radecki.

Gol! Strzelił Marcin Robak. Asystował mu Lubambo Musonda. Z prawego skrzydła w pole karne gości dośrodkował Lubambo Musonda, a tam celnym strzałem głową popisał się Marcin Robak. 2:0 dla Śląska Wrocław!

Goście od początku drugiej połowy ruszyli do ofensywy. Śląsk jednak dobrze gra w defensywie.

Początek drugiej połowy.

Koniec pierwszej połowy.

Doliczona jedna minuta. Śląsk zdecydowanie zaatakował w końcówce pierwszej połowy. Przed chwilą znów blisko strzelenia gola był Mateusz Radecki, lecz ostatecznie piłka znalazła się w rękach bramkarza gości.

Gol! Strzelił Mateusz Radecki. Asystował mu Marcin Robak. Dośrodkowanie z rzutu rożnego w pole karne KGHM Zagłębia Lubin. Główkował Marcin Robak, do piłki dopadł jeszcze Mateusz Radecki i z bliska skierował ją do bramki. 1:0 prowadzi Śląsk Wrocław.

Bardzo blisko było teraz o gola dla Śląska! Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego główkował Mateusz Radecki, lecz dobrze obronił Dominik Hładun.

Dośrodkowanie w pole karne Zagłębia. Było tam jeszcze zgranie piłki, ale ostatecznie została ona wybita poza pole karne. Po chwili z dystansu strzelał jeszcze Robert Pich, lecz pewnie i dobrze interweniował Dominik Hładun

Żółtą kartkę za faul otrzymał Damian Oko.

Cały czas sporo gry w środkowej strefie boiska. KGHM Zagłębie Lubin rozgrywa piłkę.

Niecelnie z dystansu uderzył Mateusz Cholewiak. Brakuje w ostatnich minutach ciekawych akcji.

Czy w pierwszej połowie padnie przynajmniej jeden gol?

Sporo teraz gry w środkowej strefie boiska.

Do odbitej piłki dopadł Robert Pich i oddał strzał z 20 metrów. To było jednak uderzenie niecelne.

Na indywidualną akcję zdecydował się Bartłomiej Pawłowski. Stracił jednak piłkę przed polem karnym Śląska.

Tym razem dośrodkowanie z rzutu rożnego w pole karne Śląska, po którym wrocławianie ostatecznie wybili piłkę.

Tym razem po dośrodkowaniu z rzutu rożnego niecelnie główkował Marcin Robak.

Nie ma rzutu karnego. Jeszcze jeden rzut rożny dla Śląska.

Dośrodkowanie z rzutu rożnego w pole karne gości, po którym główkował Piotr Celeban. Będzie analiza VAR, czy nie było tam jeszcze zagrania piłki ręką.

Śląsk rozegrał piłkę po rzucie wolnym, ale po zagraniu w pole karne wybili ją zawodnicy KGHM Zagłębia.

Będzie rzit wolny dla Śląska Wrocław. To dobra okazja raczej na dośrodkowanie w pole karne rywala.

Kolejna bardzo dobra okazja dla gości. Tym razem Patryk Tuszyński w polu karnym odegrał do Balicia. Ten strzelał z kilku metrów, lecz dobrze obronił Jakub Słowik.

Na uderzenie z dystansu zdecydował się Piotr Celeban. To był jednak strzał niecelny.

Gra toczy się teraz w środkowej strefie boiska. Dobrze w zespole KGHM Zagłębia Lubin prezentuje się Bartłomiej Pawłowski.

Znakomita okazja dla KGHM Zagłębia Lubin! W polu karnym po składnej akcji strzelał Damjan Bohar, a piłkę z linii bramkowej wybił Jakub Łabojko.

Śląsk miał rzut wolny, potem piłkę przejęli goście. Zanosiło się na groźną akcję, lecz zabrakło dokładnego rozegrania. Piłka znów dla wrocławian.

Lekkie zamieszanie w polu karnym gości, ale ostatecznie piłkę wybić Sasa Balić.

KGHM Zagłębie Lubin rozgrywa piłkę na własnej połowie. Jak na razie spokojny początek meczu.