13
24
38
90+10'

Piłka zagrywana do Wojtkowskiego w pole karne, ale ten źle ją przyjmuje. Będzie rzut rożny - to chyba ostatnia szansa na remis.

46
29
27
19
56
90+9'

71
90+9'

31
90+8'

Interweniują sędziowie, zaraz poznamy kary...

32
28
31
9
13
90+8'

Starcie Sadloka i Buksy w środku boiska. Ten drugi upada na boisko, dochodzi do przepychanek!

39
29
25
12
17
90+7'
52
23
11
7
18
90+6'

Wisła wychodzi z szybkim atakiem. Podanie Drzazgi wzdłuż linii ląduje w rękach Załuski.

44
35
11
14
13
90+4'

Drygas wrócił do gry, Wisła rozpaczliwie szuka szansy.

57
35
13
5
23
90+3'

Na boisku leży bohater Pogoni, czyli Drygas.

23
6
16
49
65
90+3'

Wisła może być jak Liverpool w 2005 roku z Milanem, ale musi znaleźć tego 3 gola.

10
3
35
7
10
90+3'

Wojtkowski strzela, ale jest blokowany.

29
12
7
4
13
90+2'

Sadlok zagrywa długą piłkę do Wojtkowskiego, wybijaja obrońcy Pogoni.

36
12
4
6
10
90'

Nadzieje u graczy Wisły wyraźnie wróciły, a sędzia przedłuża je o 5 minut.

34
18
15
10
35
89'

Gol! Strzelił Vullnet Basha.

Co tu się dzieje?! Basha jeszcze raz z dystansu, tym razem strzałem z powietrza!

95
49
27
27
76
87'
12
24
35
4
10
86'

Nareszcie radość mają fani Wisły. Mocny strzał z dystansu Albańczyka ląduje pod poprzeczka bramki Załuski!

99
41
14
29
79
85'

Peszko próbuje szczęścia z narożnika pola karnego. Piłka nie dokręciła się jednak w bramkę - minimalnie obok słupka!

19
20
5
3
5
84'

Pogoń. Schodzi: Iker Guarrotxena. Wchodzi: Spas Delew.

28
11
2
2
6
83'

Poprawka rzutu rożnego nieudana.

19
16
1
1
3
82'

Kapitalna okazja Wisły. W zamieszaniu w polu karnym najprzytomniejszy jest Wasilewski, który posyła bombę pod poprzeczkę z kilku metrów. Piłka, po rykoszecie, przelatuje jednak nad bramką!

15
16
3
5
82'

Szansa Wisły. Drzazga pogubił się jednak w polu karnym i będzie tylko korner.

7
11
4
6
6
80'

Ostatnie 10 minut przed nami. Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że Pogoń wygra to spotkanie.

35
23
1
3
6
77'

Dobry strzał Buksy, ale na posterunku jest Lis.

25
8
3
2
6
76'

Majewski o krok od gola bezpośrednio z rzutu rożnego!

32
14
8
8
6
75'

Płaska centra spod linii pola karnego przecięta przez Burligę.

2
3
4
6
12
74'

Żółtą kartkę otrzymał Marcin Wasilewski.

Kolejny brzydki faul i kolejne upomnienie. Chyba nerwy już puszczają wiślakom...

25
8
2
6
10
72'

Żółtą kartkę otrzymał Łukasz Burliga.

15
10
1
2
6
71'

Dośrodkowanie prosto w ręce Załuski.

24
13
2
1
2
70'

Wreszcie groźny strzał z dystansu Wisły. Uderzenie Savicevicia z trudem odbił Załuska!

17
9
4
2
6
69'

Pogoń teraz trochę cofnięta, oddała pole gry gospodarzom. Ci jednak nie mają pomysłu.

11
13
2
2
4
67'

W końcu artakuje Wisła. Płaskie wstrzelenie w pole karne wyjaśnili obrońcy Pogoni.

20
9
6
3
5
65'

Jak obronił to Lis? Dośrodkowanie wybite przez obrońców przed pole karne, tam z powietrza bez namysłu uderza Kozulj. Dobitka Buksy zatrzymana na poprzeczce, chociaż i tak napastnik Portowców był na pozycji spalonej.

11
11
11
5
3
64'

I znów Pogoń w ataku. Będzie rzut rożny.

36
17
1
2
61'
11
11
4
3
5
61'
61'
12
13
5
4
9
60'

Maciej Stolarczyk na pewno nie tak wyobrażał sobie ten mecz. Trener Wisły szykuje już potrójną (!) zmianę.

6
16
9
4
6
59'

Zaskakujące uderzenie Majewskiego. Nad bramką!

20
8
4
9
4
58'

Faul nieopodal narożnika przy polu karnym Wisły. Szansa dla Pogoni.

18
11
4
3
4
57'

Znowu Pogoń w ataku. Najpierw Majewski nie opanował piłki w polu karnym, po chwili groźna wrzutka Nunesa nie znajduje adresata.

20
7
9
6
3
54'

Spróbował Pietrzak. Niecelnie.

17
20
5
9
7
52'

Pod polem karnym faulowany Błaszcykowski. Szansa dla Wisły.

8
5
16
7
13
50'

Gol! Strzelił Iker Guarrotxena. Asystował mu Kamil Drygas.

Przechwyt Pogoni w środku boiska, Drygas zagrywa naśrodek do Guarrotxeny. Hiszpan ma mnóstwo miejsca, więc rusza z piłka i w końcu udezra z dystansu. Futbolówka wpada w dolny róg bramki Lisa, który mógł chyba zrobić więcej.

117
62
18
15
25
48'

Nunes w pobliżu pola karnego Wisły. Dośrodkowanie jednak do nikogo.

13
4
5
10
13
46'

Zaczynamy drugą część!

22
8
1
1
3
45+1'

Próba z dystansu Majewskiego. Strzał nie był mocny, ale skacząca piłka sprawiła sporo problemów Lisowi.

32
13
6
5
7
45'

Minuta doliczona przez arbitra.

14
6
7
2
9
45'

Błaszczykowski drybluje i dobrze wrzuca w szesnastkę. Kiks Palcicia ratuje Pogoń!

26
17
8
3
6
42'

I znowu Pogoń w natarciu. Dobre dośrodkowanie, ale Buksa mija się z futbolówką, po czym fauluje rywala.

17
9
4
8
10
40'

Groźne dośrodkowanie i niepewne wyjście Załuski daje szansę Wiśle. Sytuację ratują obrońcy Pogoni. Było blisko gola kontaktowego!

8
5
2
17
39'

W odpowiedzi Wisła. Drybling Palcicia, który w końcu jest przed Załuską. Strzał z ostrego kąta broni bramkarz Pogoni.

26
13
5
3
9
37'

Kolejna szansa gości. Guarrotxena nabiega na piłkę w polu karnym, uderza jednak nieczysto i nie trafia w bramkę.

9
2
14
4
9
35'

Reprezentant RPA centrował w pole karne na głowę Buksy. Ten jednak niecelnie.

8
3
4
7
7
34'

Rzut wolny dla Pogoni. Nunes będzie mógł dośrodkować z dobrej pozycji.

29
15
3
4
7
31'

Gol! Strzelił Kamil Drygas.

Kapitan Pogoni nie marnuje takich prezentów. Pewny strzał pod poprzeczkę i 0:2!

132
68
21
17
35
31'

Jest decyzja - rzut karny dla Pogoni!

72
34
10
18
26
30'

Buksa przewraca się w polu karnym po starciu z Sadlokiem i zwija się z bólu. Będzie weryfikacja VAR!

28
17
7
7
10
29'

Pogoń znowu wychodzi z szybkim atakiem. Na 30 metrze akcję jednak zwalnia Drygas i pokazuje żeby uspokoić grę.

19
11
6
3
8
27'

Było blisko! Bomba Sławomira Peszki mija słupek o centymetry.

27
18
15
12
22
26'

Faul na Wojtkowskim około 30 metrów od bramki Załuski. Będzie rzut wolny dla Wisły.

17
12
9
3
14
24'

Kolejna szansa Pogoni. Z rzutu wolnego sprzed linii środkowej Nunes zagrywa do Podstawskiego, a ten przerzuca piłkę w pole karne. Walukiewicz źle przyjmuje futbolówkę.

20
13
5
12
11
21'

Gol! Strzelił Radosław Majewski. Asystował mu Kamil Drygas.

Ależ bramka! Kapitalna akcja i drybling Drygasa, który zagrywa krótko do Majewskiego. Jego bomba sprzed pola karnego ląduje pod poprzeczką bramki Lisa!

133
68
18
24
44
20'

Pierwsza próba wybita przez obronę Pogoni poza linie boczną. Kolejna zbyt niedokładna i z piątego metra zacznie golkiper gości.

16
12
3
6
6
19'

Wisła wywalczyła korner.

16
6
8
6
23
17'

Błaszczykowski starał się wypuścić prostopadłym podaniem Wojtkowskiego. Zagranie jednak zbyt mocne i piłka ląduje w rękach Załuski.

17
7
2
7
4
14'

Przechwyt i szybka kontra Wisły. Znowu jednak zabrakło dokładności i od bramki zacznie Załuska.

10
6
1
2
4
12'

Błaszczykowski drybluje, po czym wypuszcza Palcicia. Ten jednak dośrodkował zbyt nisko i nic z tego nie wyszło.

8
4
3
2
3
10'

Prosty błąd Wisły w rozegraniu pod własnym polem karnym daje aut Pogoni. Szczecinianie nie wykorzystali prezentu i łatwo oddali futbolówkę.

5
3
1
4
8
9'

Wisła w odpowiedzi pod polem karnym Pogoni. Groźną akcję przerywa jednak ofiarnym wślizgiem Drygas.

10
5
3
2
3
8'

To mogło zaskoczyć Lisa. Zvonimir Kozulj uderza z rzutu wolnego, a piłka uderza w górną część poprzeczki!

21
7
6
3
8
7'

Faul na Majewskim. Będzie groźny rzut wolny z około 25 metrów.

13
7
1
1
3
7'

Ricardo Nunes dośrodkowuje. Fatalnie...

5
7
4
3
5
6'

Jakub Błaszczykowski próbował indywidualnej akcji z zejściem do środka, ale czujny był Drygas.

10
5
1
5
4
5'

Strata Drygasa mogła być kosztowna, jednak akcja Wisły prawa stroną została przerwana przez Podstawskiego.

5
2
1
3
3
3'

Radosław Majewski dostał podanie w pole karne, ale naciskany przez obrońców nie zdołał obrócić się z piłką. Od bramki Lis.

10
6
4
1
4
1'

Wisła od razu atakuje wysokim pressingiem i przejmuje piłkę.