9
5
10
90+3'

Zamieszanie w polu karnym Wisły Płock po wrzutce Mladenovicia. Sędzia dopatrzył się przewinienia na bramkarzu przyjezdnych.

41
15
4
5
18
90+1'

23
90'

Arbiter doliczył minimum siedem minut do drugiej połowy.

33
17
18
11
23
88'

Fatalne pudło rezerwowego Stavenovicia! Otrzymał świetne podanie od Vareli, ale przestrzelił.

21
11
12
12
25
85'

Akcja ofensywna Vareli. Dobrze jednak ustawieni byli obrońcy Lechii Gdańsk.

27
11
8
10
28
85'

Fila dograł piłkę w pole karne gości, ale nie doszedł do niej Arak!

14
13
9
8
12
84'

Żółtą kartkę otrzymał Błażej Augustyn.Zdaniem sędziego faulowany był Ricardinho.

18
8
11
5
12
83'

Strzał Paixao prosto w Urygę!

21
15
6
7
20
80'

Zbyt mocne podanie Araka do Paixao.

18
11
9
7
9
80'

Mladenović pogubił się w polu karnym gości. Stracona szansa dla miejscowych.

11
11
8
12
10
78'

Osłabieni goście mają duży problem. Lechia naciska i szuka drugiego gola.

37
14
6
11
17
77'

Gol! Strzelił Flavio Paixao.

Mamy wyrównanie! Flavio Paixao pewnie wykonał jedenastkę!

96
42
16
37
94
75'

Rzut karny! Faulowany był Artur Sobiech.

65
25
12
24
51
74'

Strzał Haraslina! Piłka została odbita przez jednego z piłkarzy gości i wypadła za bramkę.

20
5
5
6
8
73'

Haraslin przewraca się w okolicach pola karnego gości, ale gwizdek arbitra milczy.

15
8
7
3
13
72'

Niepewna obrona Kuciaka po strzale Vareli. Goście chcą zdobyć drugiego gola.

16
9
4
3
8
70'

Sędzia dopatrzył się faulu Flavio Paixao w ofensywie.

18
5
2
1
5
69'

Lechia. Schodzi: Daniel Łukasik. Wchodzi: Jakub Arak.

11
7
5
1
4
68'

Niesportowe zachowanie Rasaka. Piłkarz z Płocka wykopał piłkę po gwizdku, ale nie zobaczył żółtej kartki.

8
4
4
4
15
67'
11
5
2
1
3
67'

Makowski strzelił po dalszym słupku, ale futbolówka przeleciała obok słupka.

3
7
3
1
3
66'

Bardzo lekki strzał Mladenovicia z rzutu wolnego. Skierował piłkę w światło brami, ale prosto w bramkarza.

11
9
4
4
7
65'

Żółtą kartkę otrzymał Giorgi Merebaszwili.

6
2
4
2
12
65'

Żółtą kartkę otrzymał Filip Mladenović.

15
7
3
4
13
63'

Zamieszanie na boisku. Przewrócił się Varela, który potrzebuje pomocy lekarzy. Za chwilę sędzia wyciągnie konsekwencje wobec piłkarzy.

5
4
5
5
2
62'

Augustyn oddał strzał z dystansu, ale został zablokowany.

10
2
4
2
3
60'
DRUGA ŻÓŁTA KARTKA

Druga żółtą kartkę i w konsekwencji czerwoną otrzymał Grzegorz Kuświk.Wisła gra w dziesiątkę! Kuświk wylatuje z boiska.

37
15
9
16
49
59'

Kolejna rewelacyjna akcja Haraslina! Słowak dograł piłkę do Paixao, ale ten nie skierował jej do pustej bramki. Powinno być wyrównanie.

23
14
6
4
7
58'

Dobra pierwsza akcja Haraslina. Skrzydłowy gospodarzy oszukał zwodem rywala i posłał dośrodkowanie. We własnym polu karnym najlepszy był jednak Uryga.

12
6
6
1
4
56'
52'

Gol! Strzelił Alan Uryga. Asystował mu Nico Varela.

Świetne dośrodkowanie Vareli z rzutu wolnego prosto na głowę Urygi. Mamy 1:0 dla gości!

91
59
20
10
29
50'

Wrzutka w pole karne gospodarzy. Niepewna interwencja Kuciaka, ale nie było większego zagrożenia dla biało-zielonych.

9
3
5
8
7
48'

Świetna szansa Michalaka! Fatalny kiks piłkarza Lechii. Rozczarowanie na trybunach.

4
9
3
11
5
48'

Duży chaos na boisku. Wciąż brakuje ciekawych akcji.

1
2
4
3
2
czas Druga połowa
46'
komentarz

Oba zespoły już na murawie. Za chwilę zaczynamy drugą połowę.

1
45'

Varela przewrócił się na piłce w polu karnym Lechii. Oczywiście, nie ma mowy o rzucie karnym.

5
9
9
4
4
44'

Ofiarna interwencja Augustyna we własnym polu karnym. Wisła od czasu do czasu potrafi zaskoczyć.

5
3
9
3
4
43'

Celny strzał gospodarzy. Karol Fila uderzył piłkę na bramkę gości, ale zrobił to zbyt lekko.

7
5
5
2
6
41'

Uderzenie Merebaszwiliego z dystansu. Piłka przeleciała wysoko nad bramką.

4
4
7
5
5
40'

Strzał Furmana ze stojącej piłki! Futbolówka w znacznej odległości minęła bramkę Kuciaka.

9
5
6
6
7
39'

Ładna piłka w kierunku Kuświka od Vareli. Napastnik Wisły podał ją do Marazasa. Strzał został zablokowany.

4
1
9
6
10
37'

Niecelny strzał Dominika Furmana zza pola karnego.

9
4
9
7
10
36'

Alan Uryga zablokował strzał Michalaka! Skrzydłowy oszukał zwodem rywala, ale uderzył bardzo przeciętnie.

6
5
7
5
8
34'

Znowu groźnie w polu karnym Lechii Gdańsk. Giorgi Merebaszwili oddał strzał, ale piłka odbiła się od Nalepy i zmyliła Kuciaka. Mamy korner.

8
5
8
2
4
33'

Tomasz Makowski zdecydował się na strzał z dystansu. Piłka przeleciała jednak bardzo wysoko nad bramką Thomasa Daehne.

3
5
7
2
2
31'

Żółtą kartkę otrzymał Dominik Furman.Kapitan Wisła Płock otrzymał żółtą kartkę za uderzenie Daniela Łukasika.

Wisła Płock
8
5
6
12
30'

Szybka akcja Nico Vareli! Pomocnik gości nie trafił jednak w światło bramki. Powinno być 1:0.

6
4
6
11
9
29'

Gospodarze nie mają pomysłu i nie potrafią stworzyć sobie dogodnych okazji. Wisła ma plan na defensywną grę i jak do tej pory udaje się go realizować.

9
7
4
4
5
27'

Furman zagrał piłkę do Kuświka. Napastnik Wisły nie trafił czysto w piłkę. Kibice z Płocka mogą żałować tej sytuacji.

5
6
6
7
11
25'

Kuświk mógł rozpocząć kontrę, ale został sfaulowany przez Augustyna. Brak żółtej kartki dla defensora Lechii.

7
5
5
5
14
24'

Wisła Płock czeka na gospodarzy na własnej połowie. Gdańszczanie spokojnie rozgrywają piłkę, ale niewiele z tego wynika.

9
2
1
4
21'

Żółtą kartkę otrzymał Grzegorz Kuświk.Ostry faul Kuświka na Makowskim. Były napastnik Lechii ma szczęście, ponieważ sędzia mógł pokazać mu nawet czerwony kartonik.

7
4
10
4
13
20'

Zrobiło się gorąco pod bramką gości. Najpierw strzelał Makowski, a chwilę później Fila. Oba uderzenia zablokowane przez obrońców Wisły!

10
5
6
2
3
19'

Konrad Michalak popisał się niezłym sprintem, ale nie zdołał wywalczyć autu dla Lechii. Skrzydłowy gdańszczan zaskoczony takim werdyktem arbitra.

4
1
6
16'

Jake McGing szukał kolegów w polu karnym miejscowych, ale znowu świetnie ustawiony był Błażej Augustyn.

6
3
4
2
3
14'

"Centrostrzał" Mladenovicia z rzutu wolnego. Piłka wpadła prosto w ręce Thomasa Daehne.

11
4
4
1
1
13'

Dośrodkowanie Mladenovicia z lewej strony. Małe zamieszanie w polu karnym gości, ale zabrakło strzału. Lechia ma przewagę, ale brakuje sytuacji podbramkowych.

7
2
4
1
3
11'

Żółtą kartkę otrzymał Angel Garcia.Lewy defensor Wisły ostro sfaulował Jarosława Kubickiego.

Wisła Płock
5
1
4
5
15
10'

Dośrodkowanie Dominika Furmana ze stojącej piłki. Najlepszy we własnym polu karnym okazał się jednak Dusan Kuciak, który pewnie wypiąstkował futbolówkę i oddalił zagrożenie.

5
3
2
6
8'

Konrad Michalak dogonił piłkę i próbował szybko dośrodkować ją w pole karne. Mamy rzut rożny, ponieważ wrzutkę zablokował Angel Garcia.

10
4
5
3
6
7'

Długa piłka w kierunku Grzegorz Kuświka. Na posterunku był jednak dobrze ustawiony Błażej Augustyn. Lechia zaczyna kolejną akcję.

7
3
5
3
6
5'

Odważne wejście Artura Sobiecha w pole karne rywali. Snajper gdańszczan zatrzymany ostatecznie przez Alana Urygę.

11
5
4
1
2
3'

Lechia Gdańsk zaczęła od mocnego uderzenia. Piłkarze prowadzeni przez Piotra Stokowca  są w posiadaniu piłki i budują spokojnie swoje akcje.

11
4
2
1
6
1'

Michalak ruszył prawym skrzydłem i zagrał piłkę do Flavio Paixao. Portugalczyk natychmiast podał ją do Sobiecha, ale uderzenie napastnika zostało zablokowane.

17
5
5
1
3
17:48

Od środka zaczynają piłkarze Wisły Płock.

4
5
7
2
3
17:48

Gospodarze zagrają w swoich tradycyjnych biało-zielonych strojach, goście na niebiesko-biało.

5
1
6
1
1
17:48

Oba zespoły wychodzą właśnie na murawę. Do rozpoczęcia meczu zostały trzy minuty.

01:26

Lechia Gdańsk na zakończenie 25. kolejki Lotto Ekstraklasy, podejmie na własnym stadionie Wisłę Płock. Zdecydowanym faworytem tego spotkania są miejscowi, którzy koniecznie potrzebują zwycięstwa. Jeżeli piłkarze prowadzeni przez Piotra Stokowca wygrają, to będą mieli cztery "oczka" przewagi nad Legią Warszawa. Początek meczu o godzinie 18:00