2
2
3
86'

Już akcja po drugiej stronie boiska. Kozulj uderzał z siedmiu metrów, Forenc obronił!

19
12
3
3
4
85'

Pięknie z rzutu wolnego uderzył Starzyński, piłka odbiła się od poprzeczki i wyszła na aut!

9
7
12
4
4
84'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę za faul otrzymał Kamil Drygas.

Pogoń Szczecin
11
8
2
1
1
84'
ZMIANA
83'

Problemy ma Tuszyński, który usiadł w polu karnym i pokazuje, że boli go udo.

5
1
7
3
81'

Z ok. 30 metrów mocno, ale niecelnie uderzył Buksa.

7
9
4
4
4
78'

Z rzutu wolnego ponad poprzeczką uderzył Starzyński.

2
1
7
3
11
Sędzia Paweł Gil powinien sędziować mecze z wozu VAR?
1
77'

15 319 kibiców na pożegnanie z obecnym stadionem Pogoni. Wkrótce w Szczecinie rozpocznie się budowe nowoczesnego stadionu. Brawo!

31
9
5
2
75'

Żółtą kartkę otrzymał Sasa Balić. To już kartka numer 11 zawodnika Zagłębia.

KGHM Zagłębie Lubin
14
1
4
4
9
74'

Płaski strzał Benedyczaka, piłka mineła lewy słupek bramki Zagłębia.

13
7
2
2
2
72'
ZMIANA

Pogoń. Schodzi: Ricardo Nunes. Wchodzi: Hubert Matynia.

71'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Adrian Benedyczak.

19
8
4
2
4
69'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Patryk Tuszyński. Asystował mu Damjan Bohar. Cóż za akcja Zagłębia! Dogranie z linii końcowej Bohara, Starzyński przepuścił piłkę, a nadbiegający Tuszyński potężnym strzałem podwyższył prowadzenie lubinian. 0:3!

53
32
13
7
24
65'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Filip Starzyński. Rzut karny pewnie wykorzystał Starzyński i Zagłębie prowadzi w Szczecinie już 2:0!

63
42
17
13
24
64'

Żółtą kartkę otrzymał Ricardo Nunes. Goście domagali się wykluczenia gracza gospodarzy.

14
14
7
6
12
64'

Nunes sfaulował wychodzącego na czystą pozycję Tuszyńskiego. Będzie rzut karny!

12
12
7
5
10
63'

Niepewne zachowanie defensywy i bramkarza Zagłębia. Jednak nikt nie doszedł do piłki i nie zamknął akcji.

7
5
4
2
9
62'
ZMIANA
59'

Pogoń nie potrafi zagościć na dłużej pod bramką Zagłębia. Goście szukają swoich szans na podwyższenie wyniku.

10
7
9
5
8
55'
ZMIANA
54'

Majewski uderzył z rzutu wolnego, Forenc odbił piłkę. Po chwili bramkarz odważnie wyszedł na przedpole i złapał futbolówkę.

3
3
4
2
5
52'

Z dystansu uderzał Tosik, piłka poszybowała wysoko ponad poprzeczką.

5
6
3
3
3
50'

Żółtą kartkę otrzymał Tomas Podstawski.

5
2
2
3
7
48'

Ucierpiał Kozulj, którego przypadkowo przydepnął Balić. Musiało zaboleć.

2
1
5
4
12
46'

I już mamy uderzenie. Z dystansu obok słupka strzelał Kozulj.

13
7
4
4
4
46'

Wracamy do meczu.

3
6
3
3
3
46'
ZMIANA

Zagłębie. Schodzi: Sasa Balić. Wchodzi: Jakub Tosik.

4
4
4
4
4
45+1'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Maciej Dąbrowski.

15
3
3
4
7
45'

Sędzia doliczył minutę.

3
3
2
1
2
42'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Bartosz Kopacz.

11
4
4
6
6
42'

Zagłębie stara się oddalać grę od własnej bramki i czyni to bardzo skutecznie. Goście prawdopodobnie prowadzenie dowiozą do przerwy.

10
7
2
2
4
40'

Majewski dogrywał do Buksy, napastnik nie doszedł do piłki. Przejął ją Forenc.

3
2
2
4
7
36'

Ależ pudło Tuszyńskiego. Zawodnik Zagłębia w sytuacji sam na sam uderzył obok bramkarza, ale także obok słupka!

7
11
7
5
15
33'

Problemy ma Nunes. Zawodnik Pogoni potrzebuje pomocy medycznej.

4
4
5
14
8
32'

Tuszyński wycofał do Starzyńskiego, który trafił w obrońcę.

6
3
3
4
4
29'

Efektowny strzał Majewskiego, czujność w bramce zachował Forenc.

13
5
4
3
7
27'

Kontra Zagłębia, w polu karnym z piłką znalazł się Pawłowski. Jego strzał odbił Załuska.

13
4
3
3
5
25'

Nunes dośrodkował z rzutu rożnego, ale nie było zagrożenia. Po chwili uderzał Malec, ale przestrzelił o pół metra. Pogoń coraz groźniejsza.

1
1
3
1
6
21'

Po zdobytym golu Zagłębie nie pozwala Pogoni na wiele, wysoko atakując rywala. Pogoń bezradna w ofensywie.

9
6
4
4
4
18'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Damjan Bohar. Niepewne zachowanie obrony Pogoni, Malec zgubił piłkę. Po chwili strzał Starzyńskiego odbił nogą Załuska. Miedziowi ponownie przejęli futbolówkę, ruszył z nią przy nodze Bohar. Uderzenia Słoweńca bramkarz nie był w stanie obronić. 0:1!

71
38
20
20
36
17'

Pogoń pod bramką Zagłębia. W pole karne dogrywał Majewski, Forenc pewnie złapał piłkę.

9
2
2
4
2
13'

Z rzutu wolnego uderzał Nunes, metr obok słupka.

5
2
2
3
2
11'

Dogranie w pole karne, Majewski nie zdołał przeciąć dogrania.

4
1
1
2
3
9'

Zagłębie wykonywało pierwszy rzut rożny w meczu, ale podobnie jak w przypadku Pogoni, bez zagrożenia.

10
9
4
4
5
7'

Opatrywani Slisz i Drygas, którzy zderzyli się w środku pola.

1
2
4
3
8
5'

Pogoń stara się atakować, podobne plany ma jednak Zagłębie. Póki co bez okazji bramkowych.

5
1
1
1
1
1'

Pogoń pod bramką Zagłębia i już mamy pierwszy rzut rożny, po strzale Ikera Guarrotxeny.

3
2
2
2
5
2'

2. minuta i... drugi korner dla Portowców. Gospodarze w ataku.

9
2
2
2
3
1'