3:2
Zakończony
Cracovia
90+6'

Koniec! Wisła Kraków utrzymała trzy punkty, ale Cracovia walczyła do samego końca! Biała Gwiazda wygrała 3:2.

128
76
8
22
19
90+6'

Rzut rożny dla Cracovii. W pole karne Wisły wszedł nawet Michal Pesković. Zagotowało się pod bramką Mateusza Lisa. Bramakrz Białej Wisły ucierpiał interweniując przy strzale Janusza Gola z przewrotki.

22
12
9
8
29
90+6'

Javi Hernandez huknął z dystansu! I to celnie! Broni Mateusz Lis.

31
11
9
11
31
90+4'

Gol! Strzelił Filip Piszczek. Asystował mu Javi Hernandez.

Znakomite wejście Piszczka. Napastnik pojawił się na boisku w drugiej połowie i zmniejsza przewagę Wisły nad Cracovią. 23-latek uderzył głową po dośrodkowaniu Hernandeza i strzela na 2:3! Szykuje nam się emocjonująca końcówka.

58
39
25
37
115
90+2'

Wisła skupiona już najbardziej na obronie. Cracovia dogrywa w pole karne rywali, a ci tylko wybijają.

27
17
5
6
8
90'

Sędzia doliczył pięć minut.

13
10
11
10
22
89'

Ryzykowne zachowanie Michala Siplaka na lewej stronie boiska na własnej połowie. Na jego szczęście, żaden z dwóch piłkarzy Wisły będących w pobliżu nie odebrał mu piłki.

6
5
6
10
7
88'

Niecelne podanie Vullneta Bashy na prawą stronę do Jakuba Błaszczykowskiego.

10
5
1
9
19
86'

Gol! Strzelił Airam Cabrera. Asystował mu Janusz Gol.

Bardzo dobry drybing weterana Gola w polu karnym Wisły. Pomocnik Cracovii zagrał na wolne pole na lewej stronie, a tam wbiegł Cabrera. Napastnik nie pomylił się z kilku metrów!

43
29
16
41
98
84'

W końcu Mateusz Lis zmuszony do interwencji. Niezły wrzut z autu w pole karne i głową uderzał Airam Cabrera.

14
11
5
9
9
83'

Na murawie leży Łukasz Burliga. Obrońca nieudanie interweniował na prawej stronie boiska. Wygląda to na naciągnięcie mięśnia. Już do piłkarza pospieszyli medycy.

4
2
6
12
10
81'

Zrobił nam się w ostatnich minutach "typowy mecz walki". Gra toczy się na połowie boiska. Żadna z ekip nie potrafi podejść pod pole karne rywala.

7
5
2
2
8
79'
11
8
3
4
4
77'

Airam Cabrera wziął sprawy w swoje ręce. Napastnik technicznie uderzył zza pola karnego, ale niecelnie. Grę wznowi spod bramki Mateusz Lis.

5
10
3
4
4
76'

Janusz Gol dośrodkowywał z rzutu wolnego do Ołeksija Dytiatjewa. Ukraińca uprzedził w polu karnym Łukasz Burliga.

15
9
3
4
3
komentarz

Już wiemy dlaczego "zamgliło" tak obraz w transmisji telewizyjnej.

3
3
2
2
19
74'

Żółtą kartkę otrzymał Łukasz Burliga.

4
2
2
5
6
74'

Żółtą kartkę otrzymał Mateusz Wdowiak.

6
5
1
1
1
73'

Spóźniona interwencja Łukasza BurligiMateusz Wdowiak faulowany. Pomocnik Cracovii odwdzięczył się rywalowi.

2
1
1
1
2
71'

Javi Hernandez nieźle dryblował piłkę, ale niecelnie zagrał przed pole karne do Filipa Piszczka.

4
1
2
2
2
70'
68'

Dośrodkowanie z prawej strony od Diego Ferraresso. Na posterunku Rafał Pietrzak, który przechwytuje i wybija piłkę.

5
66'

Kamil Wojtkowski przepuścił piłkę do Marko Kolara przed polem karnym Cracovii. Chorwat nie zrozumiał się z kolegą i nie przejął futbolówki.

2
3
4
5
5
65'

Faulowany tym razem przez Damiana Dąbrowskiego  Jakub Błaszczykowski. Kapitan Wisły leży na murawie.

3
2
8
14
19
62'

Cracovia. Schodzi: Sergiu Hanca. Wchodzi: Filip Piszczek.

9
6
2
2
3
62'

Cracovia. Schodzi: Cornel Rapa. Wchodzi: Michal Siplak.

6
4
3
3
2
62'

I mamy równowagę w przyrodzie. Sławomir Peszko najpierw asystował, a teraz zmarnował sytuację. Jego strzał zablokowany przez rywala.

6
5
5
8
12
61'

Kolejne nieudane dośrodkowanie Javiego Hernandeza. Obrońcy Wisły na razie bezbłędni.

15
8
1
1
1
59'

Gol! Strzelił Jakub Błaszczykowski. Asystował mu Sławomir Peszko.

Akcja dwóch starych znajomych z reprezentacji Polski! Peszko długo holował piłkę na lewej stronie aż dośrodkował w pole karne. Do piłki nie doskoczył Marko Kolar, ale na jego szczęście sytuację zamykał Błaszczykowski! 33-latek uderzył z woleja i zaskoczył Michala Peskovicia!

259
135
25
10
18
57'

Dośrodkowanie Javiego Hernandeza z narożnika boiska wybite poza pole karne Wisły.

7
4
2
2
2
55'

Ależ zmarnował sytuację Mateusz Wdowiak. Polak znalazł się na prawej stronie pola karnego i przyjął naprawdę dobre podanie prostopadłe. Zawiodła skuteczność, celownik się rozeregulował i Wdowiak posłał piłkę za dalszym słupkiem.

2
3
1
2
3
54'

Krzysztof Drzazga ucierpiał w starciu z rywalem na linii autu. Do napastnika pospieszyli medycy.

2
3
5
9
4
53'

Niezły drybling Sławomira Peszki. Były reprezentant Polski uderzył w polu karnym, ale obok bramki.

6
5
1
1
4
52'

Odważne zachowanie Marko Kolar. Chorwat postanowił uderzyć ze znacznego dystansu, ale obrońca zablokował strzał.

2
2
2
2
2
50'

Koszmarny błąd Michala Peskovicia. Jego podanie odbiło się w polu karnym od Marko Kolara i trafiło do Krzysztofa Drzazgi. Napastnik Wisły nie wykorzystał okazji!

7
4
6
1
11
48'

Kolejny faul zawodników Wisły... Spóźniona interwencja Krzysztofa Drzazgi przy akcji Mateusza Wdowiaka.

3
5
3
1
7
48'

Z rzutu wolnego uderzał Janusz Gol, ale trafił w mur.

10
8
2
4
4
47'

Cracovia będzie miała kolejny rzut wolny. Tym razem po faulu Macieja Sadloka.

4
1
3
7
46'

Cracovia miała okazję z rzutu wolnego. Do dośrodkowania nie zdążył Ołeksij Dytiatjew.

5
4
2
1
5
46'

Wracamy na drugą połowę. Przy piłce Cracovia!

5
45+7'

Groźne dośrodkowanie Cornela Rapy  z prawej strony boiska. Ani Airam Cabrera ani Mateusz Wdowiak nie przejął podania.

5
7
3
1
1
45+5'

Vullnet Basha wygrał pojedynek z Airamem Cabrerą i od razu przerzucił ciężar gry w okolice pola karnego Cracovii. Niecelne podanie pomocnika do Krzysztofa Drzazgi.

5
2
3
7
5
45+4'

Cracovia stara się, żeby przed przerwą zdobyć chociaż bramkę kontaktową. Dośrodkowanie z prawej strony Sergiu Hancy przechwycone przez Mateusza Lisa.

9
7
2
1
5
45+2'

Kolejny strzał z dystansu. Tym razem próbował Sergiu Hanca, ale na posterunku Marcin Wasilewski.

13
6
1
1
3
45+1'

Janusz Gol postraszył z dystansu! Piłka przeleciała nad poprzeczką.

12
8
2
1
5
45'

Sędzia doliczył siedem minut do podstawowego czasu pierwszej połowy.

3
7
9
3
6
44'

Marko Kolar próbował dryblować w polu karnym. Na posterunku czuwał Ołeksij Dytiatjew, który zablokował napastnika.

3
2
1
2
6
43'

Rozegranie Marko Kolar z Sławomirem Peszką. Były reprezentant Polski postanowił dośrodkować z lewej strony boiska, ale nawet King Kong nie przejąłby tego dogrania.

12
11
7
4
3
41'

Wisła próbuje rozegrać atak pozycyjny, ale skuteczni w obronie są piłkarze Cracovii. Przynajmniej od kilku minut.

7
4
4
4
9
39'

Przyjezdni rozegrali na krótko rzut rożny. Piłkę dostał przed polem karnym Mateusz Wdowiak i huknął z dystansu. Piłka minimalnie przeleciała obok bramki!

9
7
5
4
5
39'

Rajd Mateusza Wdowiaka na lewym skrzydle. Będzie rzut rożny dla Cracovii.

8
4
4
1
6
36'

Spóźniony odbiór Jakuba Błaszczykowskiego. Kapitan Wisły faulował Sergiu Hancę.

3
3
4
4
3
35'

Żółtą kartkę otrzymał Cornel Rapa.

22
11
4
5
7
34'

Nierozsądne zachowanie Cornela Rapy. Obrońa Cracovii skosił uciekającego na lewym skrzydle Sławomira Peszkę.

3
34'

Cracovia wciąż nie oddała celnego strzału.

13
14
4
3
4
33'

Mateusz Lis już musiał sobie poradzić w bramce Wisły! Dośrodkowanie w pole karne, przejął Michał Helik i z prawej strony dograł znowu do środka. Strzał Janusza Gola zablokowany przez rywali!

9
3
1
1
2
32'
14
3
5
20
4
30'

Michał Buchalik ma problem z mięśniem czworogłowym uda, do wejścia już szybkuje się Mateusz Lis.

8
3
3
17
1
27'

Kolejne dogranie Damiana Dąbrowskiego w pole karne Wisły. Sytuację wyjaśnił szybko Łukasz Burliga wybiciem na rzut rożny. Niefortunnie interweniował Michał Buchalik, który chyba będzie potrzebował zmiany.

7
5
10
5
9
26'

Naprawdę niezłe dośrodkowanie z lewej strony od Damiana Dąbrowskiego. Akcję próbował zamknąć Michał Helik, ale nie zdążył do piłki. Niewiele brakowało.

10
9
5
4
4
26'

Javi Hernandez uceirpiał w starciu z Łukaszem Burligą zaraz przed polem karnym Wisły. Cracovia będzie miała okazję.

6
2
5
2
7
25'

Nie najlepszy kontratak gospodarzy. Vullnet Basha niecelnie podawał do Marko Kolara.

2
1
2
2
2
24'

Dośrodkowanie z prawej strony w pole karne Wisły. Głową uderzał Michał Helik, ale niecelnie.

5
4
1
22'

Egoistyczne zachowanie Sergiu Hanci. Pomocnik zszedł z piłką do środka z lewego skrzydła. Jego uderzenie zablokowane przez obrońców.

4
4
1
2
21'

Ołeksij Dytiatjew ruszył do przodu. Ukraińcowi nie udało się wygrać walki na prawym skrzydle. Będzie aut dla Wisły.

11
8
3
5
19'

Gol! Strzelił Marko Kolar. Asystował mu Jakub Błaszczykowski.

Poszli za ciosem! Gospodarze szybko odebrali piłkę rywalom i zaczęli oblężenie bramki Peskovicia. Dośrodkowanie z prawej strony, nieudany strzał Błaszczykowskiego, który przechwycił Kolar. Chorwat z kilku metrów trafił do siatki!

158
88
22
22
29
18'

Michał Probierz ma pretensje do arbitrów, ale zdania Kwiatkowskiego już raczej nie zmieni.

20
14
5
4
10
17'

Jest decyzja! Gol Wisły uznany.

59
28
3
5
20
17'

Tomasz Kwiatkowski analizuje, czy Marko Kolar nie faulował Ołeksija Dytiatjewa przy próbie przejęcia piłki.

10
4
8
5
14
6'

Trwa weryfikacja wideo.

17
8
13
7
9
14'

Gol! Strzelił Krzysztof Drzazga.

Łukasz Burliga próbował zagrać piłkę do kolegów, ale ta odbiła się od piłkarza Cracovii. Przejął ją przed polem karnym Drzazga. Napastnik huknął z dystansu z woleja i zaskoczył Peskovicia. Gol - stadiony świata i 1:0 dla Wisły Kraków!

168
86
20
20
41
14'

Kolejny błąd Airama Cabrery. Piłkarz nie zdążył dobrze chwycić podania i przejął bramkarz Wisły.

7
5
2
1
2
12'

Zagranie na lewą stronę do Airama Cabrery. Napastnika Cracovii poniosła fantazja i zamiast dośrodkowywać, postanowił uderzyć. Michał Buchalik wciąż bezrobotny.

5
8
1
3
4
12'

Nieudane rozegranie Cracovii z rzutu wolnego. Grę spod bramki wznowi Michał Buchalik.

6
8
3
2
4
10'

Vullnet Basha faulował przy lini autu Sergiu Hanca. Pomocnik Wisły upomniany przez arbitra.

11
1
2
2
10
9'

Airam Cabrera złapany na spalonym.

3
5
1
5
7
8'

Jakub Błaszczykowski mocno uderzył z lewego narożnika pola karnego. Strzał reprezentanta Polski zatrzymał się na obrońcy Cracovii.

9
4
2
2
7
7'

Strata Damiana Dąbrowskiego na własnej połowie. Przejął Sławomir Peszko i już ruszył z kontratakiem. Skrzydłowy Wisły chwilę po tym zatrzymany przez Dąbrowskiego.

9
2
2
1
3
6'

Dośrodkował z lewej strony Marko Kolar. Czuwa bramkarz Cracovii i chwyta piłkę.

5
2
1
2
5'

Na połoie Wisły Airam Cabrera wycofał do Javiego Hernandeza. Pomocnik nie poradził sobie z piłką i stracił.

5
4
1
4
4'

Łukasz Burliga dośrodkowywał z prawej strony. Na posterunku Ołeksij Dytiatjew, który wybił piłkę z własnego pola karnego.

9
5
2
2
3
2'

I mamy pierwszy strzał! Sławomir Peszko się w tańcu nie oszczędza i spróbował uderzyć z dystansu. Piłka przeleciała nad bramką Michala Peskovicia.

10
11
2
5
1'

Nieudany pierwszy atak Białej Gwiazdy. Strata na prawej stronie boiska, tuż przed polem karnym Cracovii.